22 główne sklepy online, które teraz akceptują bitcoiny

22 główne sklepy online, które teraz akceptują bitcoiny
Category: Istnieje Kilka
16 października 2020

Istnieje wiele miejsc Bitcoin.

Więc zainwestowałeś w Bitcoin. Co teraz? Możesz wybrać hodl i mieć nadzieję, że wartość wzrośnie, lub możesz użyć swoich 11 000 $ monet, aby dokonać pewnych bezpiecznych zakupów.

Pomimo dużego zainteresowania ze strony inwestorów, Bitcoin nadal nie rozświetlił świata detalicznego. Niemniej jednak istnieje kilka punktów, które akceptują płatności w kryptowalutach, co pomoże ci opanować tę nową technologię. Kto wie? Może po drodze będziesz w stanie powiedzieć swoim wnukom o tym, że jako jedni z pierwszych kupiłeś coś za pomocą Bitcoin.

Dzięki biurom podróży, sklepom z grami, a nawet lotom kosmicznym, każdy znajdzie coś dla siebie. Oto 22 sklepy, które powinieneś sprawdzić:

Parowy

Platforma gier online Valve akceptuje cyfrową walutę jako alternatywę dla zwykłych metod płatności, co pozwala na dobre wykorzystanie wirtualnych monet w wirtualnych światach.

Wikipedia

Chcesz przekazać darowiznę do bezpłatnej encyklopedii online? Zrób to z krypto.

Intuit

Firma stojąca za TurboTax i innymi produktami oferuje PayByCoin jako łatwy sposób dla właścicieli małych firm na integrację bitcoinów z ich fakturami QuickBooks Online. Klienci otrzymujący fakturę Intuit mogą, jeśli chcą, dokonać płatności za pomocą kryptowaluty. Nieco ironiczne, że firma akceptuje bitcoiny biorąc pod uwagę fakt, że IRS próbuje dowiedzieć się, kto używa bitcoinów.

Dish Network

Dostawca telewizji satelitarnej przyjmuje płatności w bitcoinach od 2014 roku.

Microsoft

Użytkownicy mogą kupować filmy, gry i aplikacje w sklepach internetowych Windows i Xbox za pomocą kryptowaluty.

Metro

Wybrana liczba sklepów Subway może akceptować bitcoiny według własnego uznania. Zobacz, jak klient Adam Welsh zamówił pierwszą kanapkę z Subway z bitcoinem w listopadzie 2013 roku:

Newegg

Sprzedawca komponentów komputerowych bierze teraz bitcoiny, idealne dla wszystkich tych nowych monitorów, których będziesz potrzebować do śledzenia swoich inwestycji w bitcoiny.

Etsy nie oferuje samej metody bezpośredniej płatności w bitcoinach, ale niektórzy członkowie opracowali sposób przyjmowania płatności za swoje towary przy użyciu innej metody płatności. Sklepy, które akceptują bitcoiny, powinny podać w swoim opisie.

Kwadrat

Główna firma zajmująca się sprzedażą detaliczną ogłosiła plany wprowadzenia obsługi bitcoinów dla swojej aplikacji Płatności gotówkowe. Z palcem zanurzonym w systemie płatności może nie potrwać długo, zanim płatności w sklepach fizycznych wzrosną.

ExpressVPN

Dostawca wirtualnej sieci prywatnej zaczął akceptować płatności bitcoinami w 2014 roku i regularnie zachwala kryptowalutę jako metodę zachowania bezpieczeństwa online.

PureVPN

Ci, którzy szukają alternatywnej sieci prywatnej, mogą uznać, że PureVPN lepiej odpowiada ich potrzebom.

Expedia

Internetowe biuro podróży dokonuje rezerwacji za pomocą kryptowaluty.

Bitcoin.Travel

Zarezerwuj całą podróż za pomocą bitcoin dzięki tej przydatnej usłudze, która sugeruje loty, hotele, noclegi i atrakcje, które obsługują kryptowalutę.

CheapAir

Użyj Bitcoin do rezerwacji lotów, wypożyczalni samochodów i nie tylko.

dziewicza Galaktyka

Szukasz czegoś więcej z tego świata? Kiedy Virgin zaczyna zabierać pasażerów w kosmos, przyszli astronauci mogą zapłacić rachunek za pomocą waluty XXI wieku.

Nadmiar zapasów

Główny sprzedawca internetowy, który oferuje zniżki na wiele artykułów gospodarstwa domowego, twierdzi, że jest pierwszym sprzedawcą, który akceptuje bitcoiny jako część swojej regularnej metody płatności.

eGifter

Chcesz kupić karty podarunkowe na urodziny lub inne uroczystości? eGifter umożliwia przekształcenie bitcoinów w jedną z ponad 250 fizycznych kart do użytku w sklepach stacjonarnych.

Mint.com

Narzędzie do budżetowania online pozwala śledzić bitcoiny przechowywane i sprzedawane w Coinbase, łącząc się z innymi narzędziami budżetowymi.

Sklepy Harvard i MIT Coop

Sklep kampusowy, który obsługuje społeczności Harvardu i MIT, oferuje płatności w kryptowalutach w ramach swojej działalności.

Nieustanne zdrowie

Ten sprzedawca zajmujący się zdrowiem i fitnessem pobiera płatności w bitcoinach, aby umożliwić fanom superfood dostawanie witaminy.

Berkeley Travel

To luksusowe biuro podróży z siedzibą w Londynie, które oferuje szereg wysoce ekskluzywnych wycieczek, w tym usługę czarteru prywatnego odrzutowca, również przyjmuje płatności w bitcoinach.

„Berkeley rozumie, że nasi klienci mogą przechowywać pieniądze w kilku walutach i jurysdykcjach” – podaje firma na swojej stronie internetowej. „Możemy ułatwić płatności na konta zagraniczne oraz za pośrednictwem Bitcoin i innych walut cyfrowych”.

Shakepay

Nie widzisz swojego ulubionego sklepu na liście? Shakepay wydaje użytkownikom 16-cyfrowy numer wirtualnej karty Visa oraz plastikową kartę z chipem i pinem do zakupów w świecie rzeczywistym. Płać za prawie wszystko za pomocą bitcoinów, myślników lub ethereum.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy