5 sposobów na zmaksymalizowanie nagród Cash Back

Category: Cash Back
17 lutego 2021

Zawsze fascynują mnie historie ludzi, którzy podróżują po świecie za darmo. Opanowali sztukę nagradzania kart kredytowych i wykorzystują punkty do odwiedzania egzotycznych miejsc. Historie ich przygód można znaleźć tutaj, tutaj i tutaj.

Na tej ilustracji ze zdjęciem obok banknotów w dolarach amerykańskich 16 stycznia 2017 r. [+] Bristol, Anglia. (Ilustracja fotograficzna: Matt Cardy / Getty Images)

A co z tymi z nas, którzy pozostają bliżej domu? Niedawno Citibank wysłał mi e-mail w sprawie karty Citi Double Cash. Noszę kartę od 2014 roku, ponieważ zapewnia 2% zwrotu gotówki (1% przy zakupach + 1% przy płatności za zakupy). Od czasu do czasu Citi przypomina mi o tym, ile zarobiłem. Zaskoczyła mnie ostatnia liczba – 5474,32 $.

Zajęło mi trochę czasu, zanim przypomniałem sobie, co umieściliśmy na karcie, aby wygenerować tyle gotówki. Niektóre nagrody zostały zdobyte za wyjątkowe zakupy, jak zobaczysz poniżej. Ale większość nagród pochodzi z niewielkiego wysiłku, aby każdy zakup, jaki tylko możemy, był nagradzany kartami kredytowymi.

Oto jak to zrobiliśmy.

Portfele zabezpieczone pośrednimi obligacjami, strateg mówi SHOOKTalksPozycjonowanie stałego dochodu na to, co nadejdzieForbes / SHOOK – zbierz 1,4 miliona dolarów, rekord w kategorii życzeń 1. Wybierz odpowiednią kartę

Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniej karty cash back do codziennych zakupów. Chociaż korzystam z karty Citi Double Cash, nie jest to jedyna opcja. Moja podstawowa zasada jest taka, że ​​powinieneś mieć kartę, która płaci co najmniej 1,5% przy każdym zakupie (1% to standard branżowy). Kilku wydawców kart oferuje te wyższe opcje płatności, w tym Capital One, Discover i oczywiście Citi. Możesz znaleźć regularnie aktualizowaną listę tych ofert na mojej stronie, Komentarz konsumencki.

2. Wybierz odpowiednią kartę specjalności

Oprócz naszej codziennej karty używamy drugiej karty do podróży i zakupów w restauracji. To Chase Sapphire Reserve i płaci 3x punkty w kategorii podróży i restauracji. Jeśli użyjemy go do podróży przez portal Chase Ultimate Rewards, otrzymamy 50% bonusu, zwiększając łączne nagrody do 4,5x.

Kluczem jest tutaj znalezienie karty, która płaci więcej niż 2% w jednej lub dwóch kategoriach, w których wydajesz dużo pieniędzy. Istnieje kilka opcji 5% cash back, a także takie, które płacą nawet 6% w sklepach spożywczych (z limitami wydatków).

Niektórzy faktycznie używają trzech lub czterech kart z cash back w wybranych kategoriach, które przekraczają 2%. Odkryłem, że dwie karty to właściwe połączenie wygody i nagród. Jednak ci, którzy są otwarci na żonglowanie większą liczbą kart, mogą zarobić jeszcze więcej.

3. Płacić miesięczne rachunki kartą kredytową

Gdy masz już najlepsze karty do swoich nawyków związanych z wydatkami, skonfiguruj automatyczne opłacanie rachunków za pomocą karty. Płacimy co miesiąc rachunek, który akceptuje karty kredytowe kartą Citi Double Cash. Te rachunki obejmują:

 • Komórka
 • Internet i telewizjaSubskrypcje (np. Netflix, Hulu Plus)NarzędziaLeasing samochodowyUbezpieczenie zdrowotne (obecnie ubezpieczenie kupujemy przez COBRA) 4. Używaj najlepszej karty do codziennych zakupów

  W przypadku codziennych zakupów wszystko obciążamy jedną z dwóch kart. Wszystkie zakupy w restauracjach i podróżach trafiają do rezerwatu Chase Sapphire. Wszystkie inne zakupy trafiają do Citi Double Cash. Korzystanie z karty kredytowej jest bezpieczne i pomaga nam zmaksymalizować korzyści.

  Zadbaliśmy również o to, aby nasza codzienna karta była domyślnym wyborem na Amazon i innych portalach zakupowych online. Zaczęliśmy coraz częściej używać Amazon do codziennych zakupów. Możesz skonfigurować subskrypcję, aby okresowo automatycznie kupować potrzebne elementy. Wszystkie te zakupy trafiają na naszą kartę Citi Double Cash.

  5. Wykorzystaj kredyt na duże zakupy

  To duże zakupy naprawdę pomogły nam uzyskać znaczące korzyści. Najważniejszym z nich jest dla nas edukacja w college’u naszych dzieci. Opłacamy ich czesne, zakwaterowanie i wyżywienie oraz książki na naszej karcie kredytowej. Płacąc z góry otrzymujemy zniżkę od szkoły i zarabiamy 2% zwrotu gotówki.

  Oprócz czesnego zapłaciliśmy za łódź, podnośnik łodzi i samochód (do limitu dozwolonego przez dealera) za pomocą kart kredytowych. Za wymianę pieca zapłaciliśmy kartą kredytową, a za generator zapłaciliśmy plastikiem.

  6. Skorzystaj z jednorazowych nagród

  Na koniec przyjrzeliśmy się bonusom za rejestrację przy wyborze najlepszych kart z nagrodami. W naszym przypadku uzyskaliśmy 100 000 punktów z karty Chase Sapphire Reserve (premia wynosi teraz 50 000). Przekłada się to na 1500 $, jeśli zostanie wykorzystany na podróż przez Chase Ultimate Rewards. Jeśli dodamy to i punkty, które zdobyliśmy za zakupy na karcie Chase Sapphire Reserve do zwrotu gotówki z karty Citi Double Cash, nasze całkowite zarobione nagrody przekraczają 7000 USD.

  Przy odrobinie wysiłku możesz zautomatyzować większość procesu i zdobyć nagrody za zakupy, których i tak dokonałeś. Kluczem jest oczywiście płacenie w całości rachunku karty kredytowej co miesiąc. Tutaj możesz sprawdzić niektóre z najlepszych kart kredytowych typu cash back.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy