Bitcoin może wkrótce wzrosnąć do 100000 USD po ujawnieniu aktualizacji zapasów do przepływu

Category: Ciągu Ostatnich
17 lutego 2021

Bitcoin walczył o przekroczenie poziomu 10000 USD na bitcoin od czasu bardzo oczekiwanego ograniczenia podaży – ale to może się wkrótce zmienić.

Cena bitcoina, która wzrosła o około 30% od początku roku i jest na dobrej drodze, by stać się jednym z najlepiej prosperujących aktywów roku, gwałtownie się zmieniła w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Teraz jeden z najbardziej obserwowanych analityków bitcoinów, anonimowy strateg, który twierdzi, że jest członkiem instytucjonalnego zespołu inwestycyjnego zarządzającego aktywami o wartości około 100 miliardów dolarów, opublikował aktualizację swojego tak zwanego modelu przepływu akcji, co sugeruje, że cena bitcoina może wkrótce wzrosnąć do około 100 000 USD.

Inflacja gazu DeFi w Ethereum stwarza możliwości i problemyDwa nowe rachunki w Kongresie zapewniają przejrzystość dla tokenów Blockchain i giełd kryptowalutNorweski fundusz naftowy o wartości 1 biliona dolarów, pośrednie zasoby bitcoinów BlackRock i Vanguard ujawnioneCena bitcoina w ostatnich miesiącach podskoczyła o około 10000 USD, ale bitcoin nie zdołał się utrzymać. [+] jego zyski.

SOPA Images / LightRocket przez Getty Images

Powszechnie szanowany analityk bitcoin PlanB, który stworzył model wyceny bitcoinów od akcji do przepływu, ujawnił wczoraj wieczorem aktualizację wykresu.

Uważa się, że aktualizacja, której oczekiwano od trzeciego zmniejszenia podaży bitcoinów o połowę w zeszłym miesiącu, sygnalizuje początek kolejnego 18-miesięcznego cyklu cenowego, w którym bitcoin osiągnął prawie 100000 USD przed 2021 r.

Model wyceny zapasów do przepływów oblicza stosunek na podstawie istniejącej podaży aktywów w stosunku do ilości wprowadzanej do obrotu.

Surowce takie jak złoto – z największym stosunkiem zapasów do przepływów wynoszącym 62, co oznacza, że ​​uzyskanie obecnych zapasów złota zajęłoby 62 lata – mają wyższy stosunek zapasów do przepływów i są wyceniane przez inwestorów ze względu na ich rzadkość .

Srebro ma stosunek zapasów do przepływów wynoszący 22 lata, aby jego produkcja osiągnęła obecny poziom srebra.

Współczynnik zapasów Bitcoin do przepływów wynosi teraz 50 po trzecim spadku o połowę w zeszłym miesiącu, w którym liczba bitcoinów nagradzanych przez tych, którzy utrzymują sieć bitcoinów, zwanych górnikami, spadła o połowę – z 12,5 bitcoina do 6,25.

„Gdzieś od roku do półtora roku po halvingu [maj 2020], powiedzmy więc przed Bożym Narodzeniem 2021, bitcoin powinien przekroczyć 100 000 dolarów, powiedział PlanB pod koniec ubiegłego roku.

„Jeśli tak nie jest, wszystkie zakłady są wykluczone i [model] prawdopodobnie się załamie. Nie spodziewam się, że tak się stanie.

Analityk Bitcoin znany jako PlanB ujawnił ostatnio aktualizację modelu przepływu bitcoinów. [+] noc – sugeruje, że bitcoin może wkrótce wzrosnąć do 100 000 $ za bitcoin w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Inni zasugerowali również, że na horyzoncie może pojawić się „czwarty cykl kryptowalut – sygnalizujący koniec trzeciej zimy kryptograficznej i rozpoczęcie cyklu, który zaczyna się wraz ze wzrostem ceny bitcoinów.

„Cykl 2017 zaowocował dziesiątkami ekscytujących projektów z wielu dziedzin, w tym płatności, finansów, gier, infrastruktury i aplikacji internetowych – napisali w zeszłym miesiącu partnerzy Andreessen Horowitz, Chris Dixon i Eddy Lazzarin.

„Wiele z tych projektów zostanie uruchomionych w najbliższej przyszłości, prawdopodobnie napędzając czwarty cykl kryptograficzny.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy