Co możesz kupić za Bitcoin w 2020 roku?

Category: Jeśli Chcesz
17 lutego 2021

Po przeczytaniu naszego artykułu Wykorzystanie bitcoinów w handlu online, jeśli szukasz sposobów na wydanie bitcoinów w 2020 r., Możesz zwrócić szczególną uwagę. Wkrótce przyjrzymy się kilku pomysłom, jak możesz je wydać. Bitcoin, a nawet niektóre kryptowaluty, zyskały na przestrzeni lat dużą popularność. Przy prawie ciągłym wzroście kursu Bitcoina, nie wiadomo, do jakiej ceny będzie on podążał. Po wzroście i spadku w ciągu ostatnich dwóch lat, teraz znów rośnie. Jeśli myślisz o trzymaniu go, możesz być mądry, aby to zrobić. Ale co, jeśli chcesz przynajmniej wydać część swoich zasobów Bitcoin? Zacznijmy od spojrzenia na pierwszy pomysł na naszej liście.

Zakupy

Wierz lub nie, ale istnieje wiele sklepów internetowych, które akceptują Bitcoin jako formę płatności. Jeden z głównych sprzedawców internetowych, Overstock.com, zaakceptował Bitcoin i większość kryptowalut. W rzeczywistości ostatnio skupili się głównie na kryptowalutach. Możesz kupić wszystko, od przedmiotów, przez bony upominkowe, po ulubione sklepy, restauracje i nie tylko. Podczas gdy Amazon, Walmart i większość znanych sprzedawców detalicznych może nie sprzedawać Bitcoinów, istnieje wiele sklepów internetowych, które pokochają wsparcie, jeśli wydasz trochę Bitcoinów na niektóre fajne przedmioty, które sprzedają.

InwestowanieOczywiście inwestowanie w Bitcoin tak naprawdę nie jest wydawaniem. Ale jeśli chcesz wydać Bitcoiny, aby je rozwijać, zrób to jak najbardziej. Dzięki wielu miejscom, takim jak Coinbase, Bittrex i Poloniex, możesz odłożyć trochę Bitcoin i obserwować, jak rośnie w czasie (podczas gdy sama cena rośnie). W rzeczywistości możesz nawet wymieniać swoje Bitcoiny na różne kryptowaluty, takie jak Litecoin, Ethereum i wiele innych. Nie musisz „wydawać, wydawać, ale możesz je wydać, aby zarobić więcej, gdy tylko masz ochotę odłożyć pieniądze na bok. W końcu możesz mieć więcej pieniędzy w swoim portfelu Bitcoin, aby wydać więcej na coś, na co patrzyłeś online.

PodróżnyTak, można zarezerwować następne wakacje za pomocą Bitcoin. Kto akceptuje Bitcoin? Virgin Galactic, Expedia i CheapAir między innymi. Ale ta trójka to „wielka trójka, która akceptuje Bitcoin. Jeśli to nie jest wspaniałe, to nie wiemy, co jest. Możesz to wszystko zrobić. Możesz zarezerwować pakiety wakacyjne, hotele, loty i tak dalej. Trudno byłoby znaleźć świetną ofertę na wakacje i płacić w Bitcoinach we wszystkich walutach zamiast w zwykłym dolarach. Kiedyś nie można było zarezerwować wakacji za pomocą Bitcoin. Nigdy więcej. Po prostu zapisz wszystko, co możesz na Bitcoinie i spróbuj znaleźć niesamowitą ofertę, dokąd chcesz się udać.

Kasyna onlineW dzisiejszym Internecie nie jest zaskoczeniem, że kasyna online zyskały popularność i stały się usługą stylu życia. Szukasz kasyna bitcoin? Dobrą wiadomością jest to, że możesz znaleźć wiele kasyn, które akceptują płatności Bitcoin. Jasne, istnieją inne opcje płatności, takie jak kredyt, debet, PayPal i tak dalej. Jednak większość kasyn online akceptujących Bitcoin osiągnęła nowy poziom popularności.

Mówiąc o tym drugim, przejdźmy do następnej liczby…

Odwiedź sklepy stacjonarneWierz lub nie, ale są nawet sklepy stacjonarne, które akceptują Bitcoin. Jest kilka sklepów w Stanach Zjednoczonych, a nawet w krajach takich jak Wenezuela, gdzie Bitcoin jest w rzeczywistości formą alternatywnej waluty. Przy akceptacji waluty w takich sklepach prawdopodobnie nigdy nie policzysz tych sklepów. Jasne, ich liczba może się zmniejszać, ponieważ ludzie preferują zakupy online. Ale jeśli jest jedna rzecz, którą sklepy stacjonarne mogą zrobić, czego nie robi Amazon, to akceptacja Bitcoinów. W rzeczywistości, jeśli możesz to przyjąć za pomocą własnego systemu odbioru online, istnieje duża szansa, że ​​dostosujesz się do obecnych czasów szybciej niż jakakolwiek inna mała firma na świecie.

Przekaż darowiznę na cele charytatywneJeśli istnieje organizacja charytatywna, na którą chcesz przekazać darowiznę, sprawdź, czy akceptuje Bitcoin. Nie ma nic lepszego niż oddanie organizacji charytatywnej, na której najbardziej Ci zależy. Istnieje wiele organizacji charytatywnych, takich jak „No Kid Hungry czy Włoski Czerwony Krzyż, które zaakceptowały Bitcoin w ostatnich miesiącach. Pomaganie osobom posiadanym pieniędzmi może uratować życie dziecka, wyżywić rodzinę, a nawet poprawić środowisko na lepsze. W końcu trochę z pewnością może przejść długą drogę. Jeśli masz dodatkowe Bitcoiny do stracenia, przekaż darowiznę na cele charytatywne, które wybierzesz.

Daj trochę jako prezentJeśli masz znajomego, który ma portfel Bitcoin, możesz mu go podarować. Może obchodzą urodziny, rocznicę lub mogą być w trudnej sytuacji finansowej. Dobrą wiadomością jest to, że mogą zamienić Bitcoin na gotówkę, jeśli chcą. Jeśli masz bliskiego przyjaciela lub członka rodziny, który lubi używać Bitcoinów, dlaczego nie rozważyć ich zakupu? To może być najfajniejszy pomysł na prezent, o którym nikt nigdy nie pomyślał.

Końcowe przemyśleniaTe siedem sposobów wydawania Bitcoinów to świetne pomysły. Zwłaszcza, gdy po prostu układasz je tyle razy, ile możesz. Możesz robić zakupy online, grać w gry kasynowe, a nawet rezerwować podróże (między innymi). Jeśli wydawanie jeszcze nie jest Twoją sprawą, zawsze możesz zainwestować w więcej Bitcoinów i obserwować, jak rośnie w czasie. Mając więcej Bitcoinów w swoim cyfrowym portfelu, możesz mieć dużo do wydania. Wraz ze wzrostem ceny Bitcoina w dzisiejszych czasach, nadszedł czas, aby go kupić i być może utrzymać go w krótkim okresie przed wydaniem.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy