Dzisiejsze stawki refinansowania

Category: Możesz Pożyczyć
17 lutego 2021

Jak czytać nasze stawki

Aktualne oprocentowanie kredytu hipotecznego podane poniżej zakłada kilka podstawowych rzeczy o Tobie, w tym posiadasz bardzo dobry kredyt (ocena kredytowa FICO 740+) i kupujesz dom jednorodzinny jako główne miejsce zamieszkania.

Zapoznaj się z poniższymi wykresami oprocentowania kredytów hipotecznych, aby znaleźć oprocentowanie 30-letnich i 15-letnich kredytów hipotecznych dla każdego z różnych kredytów hipotecznych oferowanych przez amerykański Bank. Jeśli zdecydujesz się na zakup punktów rabatowych na kredyty hipoteczne w momencie zamknięcia, Twoje oprocentowanie może być niższe niż stawki przedstawione tutaj. Aby dowiedzieć się więcej na temat stawek i zobaczyć, do czego możesz się kwalifikować, skontaktuj się z urzędnikiem ds. Kredytów hipotecznych.

Konwencjonalne kredyty refinansowe o stałym oprocentowaniuDowiedz się więcej o stopach procentowych i RRSO. 1

Ta tabela pokazuje oprocentowanie konwencjonalnych kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu za pośrednictwem banku US Bank. Ta tabela pokazuje oprocentowanie konwencjonalnych kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu za pośrednictwem banku US Bank. –

Naprawiono 30 latNaprawiono 20 lat
Semestr Oceniać KWI
Semestr Oceniać KWI
SemestrNaprawiono 15 lat Oceniać KWI SemestrNaprawiono 10 lat Oceniać KWI

Ta tabela pokazuje oprocentowanie konwencjonalnych kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu za pośrednictwem banku US Bank.

Semestr Oceniać KWI Naprawiono 30 lat Naprawiono 20 lat Naprawiono 15 lat Naprawiono 10 lat
Pożyczki refinansowe o zmiennym oprocentowaniuDowiedz się więcej o stopach procentowych i RRSO. 1

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych o zmiennym oprocentowaniu za pośrednictwem banku amerykańskiego. Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych o zmiennym oprocentowaniu za pośrednictwem banku amerykańskiego. –

10 lat ARM
Semestr Oceniać KWI
Semestr5 lat ARM Oceniać KWI Semestr3 lata ARM Oceniać KWI

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych o zmiennym oprocentowaniu za pośrednictwem banku amerykańskiego.

Semestr Oceniać KWI 10 lat ARM 5 lat ARM 3 lata ARM
Pożyczki refinansowe FHADowiedz się więcej o stopach procentowych i rocznej stopie procentowej (APR). 1

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych FHA za pośrednictwem banku US Bank. Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych FHA za pośrednictwem banku US Bank. –

Naprawiono 30 lat – FHA
Semestr Oceniać KWI
SemestrNaprawiono 15 lat – FHA Oceniać KWI

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych FHA za pośrednictwem banku US Bank.

Semestr Oceniać KWI Naprawiono 30 lat – FHA Naprawiono 15 lat – FHA
Kredyty refinansowe VADowiedz się więcej o stopach procentowych i rocznej stopie procentowej (APR). 1

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych VA za pośrednictwem banku US Bank. Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych VA za pośrednictwem banku US Bank. –

30 lat naprawiono – VA
Semestr Oceniać KWI
Semestr15 lat naprawiono – VA Oceniać KWI

Ta tabela przedstawia oprocentowanie kredytów hipotecznych VA za pośrednictwem banku US Bank.

Semestr Oceniać KWI 30 lat naprawiono – VA 15 lat naprawiono – VA
Pożyczki refinansowe JumboDowiedz się więcej o stopach procentowych i rocznej stopie procentowej (APR). 1

Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank. Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank. –

Naprawiono 30 lat – jumbo
Semestr Oceniać KWI
SemestrNaprawiono 20 lat – jumbo Oceniać KWI SemestrNaprawiono 15 lat – jumbo Oceniać KWI

Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank.

Semestr Oceniać KWI Naprawiono 30 lat – jumbo Naprawiono 20 lat – jumbo Naprawiono 15 lat – jumbo
Zablokuj swój kurs.

Oferujemy różne opcje refinansowania domu. Niech jeden z naszych specjalistów ds. Kredytów hipotecznych pomoże Ci znaleźć opcję najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom.

Znajdź specjalistę ds. Kredytów hipotecznych w pobliżu lub zadzwoń do nas pod numer 866-928-6337.

Oprocentowanie kredytów hipotecznych a RRSO

Oprocentowanie to koszt pożyczki głównej kwoty kredytu. Oprocentowanie nie obejmuje opłat ani innych opłat, które mogą być konieczne do zapłacenia za pożyczkę. Roczna stopa oprocentowania (APR) przedstawia rzeczywisty roczny koszt pożyczki. Obejmuje rzeczywiste odsetki, które płacisz pożyczkodawcy, plus wszelkie opłaty lub koszty. To dlatego RRSO kredytu hipotecznego jest zwykle wyższa niż stopa procentowa – i dlaczego jest to tak ważna liczba, którą należy znać porównując oferty pożyczek.

Zaczynaj
 • Znajdź specjalistę ds. Kredytów hipotecznych
 • Zadzwoń pod numer 888-795-4759Poproś o telefonPorozmawiaj z bankieremWstępna kwalifikacja pomaga sprawdzić, ile możesz pożyczyć.

 • Finansowe IQ
 • BezpieczeństwoKarieraPrywatnośćŚledzenie i reklama onlineMapa witrynyDostępnośćCoBrowseRoczna stopa oprocentowania (APR) przedstawia rzeczywisty roczny koszt pożyczki, w tym wszelkie opłaty lub koszty oprócz rzeczywistych odsetek, które płacisz pożyczkodawcy.

  Zatwierdzenie kredytu jest uzależnione od zatwierdzenia kredytu i wytycznych programu. Nie wszystkie programy pożyczkowe są dostępne we wszystkich stanach dla wszystkich kwot pożyczki. Oprocentowanie i warunki programu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Produkty hipoteczne, kapitałowe i kredytowe są oferowane za pośrednictwem US Bank National Association. Produkty depozytowe są oferowane za pośrednictwem US Bank National Association. Członek FDIC. Równy pożyczkodawca mieszkaniowy

  Stawki pokazane powyżejto aktualne stawki refinansowania podstawowego miejsca zamieszkania jednorodzinnego na podstawie 60-dniowego okresu blokady. Stawki te nie są gwarantowane i mogą ulec zmianie. Nie jest to decyzja kredytowa ani zobowiązanie do udzielenia pożyczki. Twoja gwarantowana stopa będzie zależeć od różnych czynników, w tym produktu kredytowego, wielkości kredytu, profilu kredytowego, wartości nieruchomości, położenia geograficznego, obłożenia i innych czynników.

  Aby zagwarantować stopę procentowąnależy złożyć wniosek do banku US Bank i otrzymać potwierdzenie od urzędnika zajmującego się pożyczkami hipotecznymi, że Twoja stawka jest zablokowana. Wniosek można złożyć dzwoniąc pod numer 877-303-1639, składając wniosek online lub spotykając się z doradcą ds. Kredytów hipotecznych.

  Nieruchomości w stanie Minnesota: Aby zagwarantować stawkę, należy otrzymać pisemne potwierdzenie zgodnie z wymogami Statutu Minnesoty 47.206. Niniejsze zestawienie aktualnych warunków kredytu nie stanowi oferty zawarcia umowy o oprocentowanie lub punkt dyskontowy. Każda taka oferta może być złożona tylko zgodnie z podpunktami 3 i 4 Statutu Minnesoty, paragraf 47.206.

  Zgodnepożyczki ostałym oprocentowaniu – Zgodne stawki dotyczą kwot pożyczek nieprzekraczających 510 400 USD (765 600 USD w AK i HI). Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (APR) opiera się na szacunkach zawartych w powyższej tabeli, przy czym opłaty finansowe płacone przez pożyczkobiorcę wynoszą 0,862% bazowej kwoty pożyczki plus opłaty za udzielenie pożyczki, jeśli dotyczy. Jeśli kapitał własny pożyczkobiorcy jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, co może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO.

  Zgodnepożyczki ARM –zgodne stawki dotyczą kwot pożyczek nieprzekraczających 510 400 USD (765 600 USD na Alasce i Hawajach). Pożyczki i oprocentowanie kredytów hipotecznych o zmiennym oprocentowaniu (ARM) mogą ulec zmianie w okresie kredytowania. Ta zmiana może zwiększyć lub zmniejszyć miesięczną płatność. Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (RRSO) opiera się na szacunkach zawartych w powyższej tabeli, przy czym opłaty finansowe płacone przez pożyczkobiorcę w wysokości 0,862% bazowej kwoty pożyczki plus opłaty za udzielenie pożyczki, jeśli dotyczy. Jeżeli kapitał pożyczkobiorcy jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO.

  Pożyczki Jumbo –roczna stopa oprocentowania (RRSO) przy założeniu, że pożyczka w wysokości 600 000 USD z 20% kosztami finansowymi opłaconymi przez pożyczkobiorcę i pożyczkobiorcą w wysokości 0,862% kwoty pożyczki, plus opłaty za udzielenie kredytu, jeśli ma to zastosowanie. Jeśli zadatek jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO. Stawki Jumbo dotyczą kwot pożyczki przekraczających 510 400 USD (765 600 USD na Alasce i Hawajach).

  Pożyczki FHA –obliczenie rocznej stopy oprocentowania (RRSO) zakłada pożyczkę w wysokości 255 290 USD (kwota bazowa 250 900 USD plus 4 390 USD składka na ubezpieczenie kredytu hipotecznego z góry) z 3,5% kapitału pożyczkobiorcy, miesięczną premią za ubezpieczenie kredytu hipotecznego w wysokości 176,30 USD i opłatami finansowymi płaconymi przez podstawowa kwota pożyczki plus opłaty za udzielenie kredytu, jeśli dotyczy.

  Pożyczki VA –obliczenie rocznej stopy oprocentowania (APR) zakłada pożyczkę w wysokości 179 026 USD (kwota bazowa 175 001 USD plus 4025 VA Opłata za finansowanie za pierwsze użycie) bez obciążeń kapitałowych pożyczkobiorcy i pożyczkobiorcy w wysokości 0,862% bazowej kwoty pożyczki plus opłaty początkowe, jeśli dotyczy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy