FXDailyReport.Com

Category: Będziesz Mieć
17 lutego 2021

Wiele osób decyduje się na grę oszczędzając swoje pieniądze i unikając ryzykownych transakcji, takich jak gra na rynku pieniężnym. Prawda jest taka, że ​​stopy procentowe są stale niskie. Gdy zaoszczędzisz pieniądze na tradycyjnym koncie bankowym, nie możesz oczekiwać dużej zmiany kwoty. Na przykład Bank of England nigdy od marca 2009 roku nie oferował oprocentowania powyżej 0,5%. Jak dotąd nic nie wskazuje na to, że sytuacja ulegnie znaczącej zmianie.

Dlatego brokerzy funduszy inwestycyjnych sugerują nieco większe ryzyko, aby uzyskać większe zwroty z pieniędzy. Prawdą jest, że oszczędzanie pieniędzy na tradycyjnym rachunku bankowym jest mniej ryzykowne niż inwestowanie ich na rynku pieniężnym. Jeśli jednak szukasz lepszych zwrotów, nadszedł czas, aby rozważyć inną opcję.

Powody inwestowania na rynku pieniężnymOto kilka powodów, dla których warto inwestować na rynku, zamiast oszczędzać go na koncie bankowym lub w gotówce:

  1. Większe ryzyko oznacza większy zwrot; jeśli szukasz wysokich zwrotów, opcją jest większe ryzyko. Jeśli boisz się utraty części swoich pieniędzy, nigdy nie odniesiesz z tego korzyści. Gdy zaczniesz inwestować w dochód, będziesz mieć portfel inwestycyjny. W ten sposób jest więcej szans.
  2. Zwiększona ochrona kapitału; na rynku finansowym są zarządzający funduszami, którzy są odpowiedzialni za ochronę Twojej inwestycji. Transakcja spekulacyjna niekoniecznie oznacza utratę pieniędzy. Zamiast tego zarządzający dochodami dołożą wszelkich starań, aby chronić Twoje pieniądze przed strasznymi skutkami kryzysu finansowego.Względnie stałe zarobki; niezależnie od sytuacji ekonomicznej i finansowej, inwestycje w akcje nadal zapewniają stosunkowo stabilne dywidendy i zyski. Wiadomo, że niektóre branże mają tego rodzaju akcje obronne. Należą do nich farmaceutyki i leki ratujące życie.Lepsza ochrona przed zagrożeniami. Wiele wysokodochodowych stad jest z natury defensywnych. Logicznie rzecz biorąc, firmy, które regularnie wypłacają dywidendy, mają stosunkowo stabilniejszy dobrobyt finansowy. W związku z tym mniejszy wpływ na nich ma to, co dzieje się na rynku pieniężnym. Innymi słowy, inwestycja w dochód jest mniej zmienna niż na rynku akcji.Lepsza wydajność; inwestycje na rynku pieniężnym są zarządzane przez doświadczonych menadżerów. Wiele z nich działa od dawna. Dlatego akcje takich firm zapewniają stabilniejszy dochód, gdyż pieniądze są profesjonalnie zarządzane.Inwestycja w dochód to zalecany wybór na owocną emeryturę. Fundusze dochodowe są w większości zarządzane w celu zwiększenia dywidendy. Zarządzający dochodami znajdują dochodowe obszary, które mogą zostać przeoczone przez innych inwestorów.Lepsza dyscyplina inwestycyjna; zarządzający funduszami są odpowiedzialni za przyciąganie większej ilości inwestycji poprzez bezpieczne przechowywanie pieniędzy. Stosują różne strategie, aby inwestycja była opłacalna, szukając możliwości o wysokim dochodzie. To oni decydują, kiedy sprzedać, a kiedy kupić, w sposób ostrożny i zdyscyplinowany.To jedne z powodów, dla których warto inwestować na rynku pieniężnym. W rzeczywistości istnieje wiele innych korzyści. Chodzi o to, że jeśli chcesz odnieść sukces w inwestycji, musisz być na tyle odważny, aby podjąć ryzyko.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy