Ile scen z napisami pocztowymi Ant-Mana i Osy jest

Ile scen z napisami pocztowymi Ant-Mana i Osy jest
Category: Który Jest
16 października 2020

Jesteśmy już od dziesięciu lat w Marvel Cinematic Universe. Dziesięć! To dużo czasu, aby widzowie przyzwyczaili się do tego, że kiedy oglądasz film Marvela, są dodatkowe sceny podczas napisów końcowych. Jednak kiedy poszedłem zobaczyć Ant-Mana i Osę … Ludzie wciąż wychodzili, zanim to się skończyło! Jako usługa publiczna powiemy wam tutaj, ile napisów końcowych jest w Ant-Man 2.

Odpowiedź? Dużo. Ponieważ „napisy końcowe” oznaczają wszystkich, od obsady po ekipę. Jednak kiedy wchodzisz do Google Trends, ludzie szukają tego: nie „sceny postów Ant-Man 2”, ale „ile napisów końcowych jest w Ant-Man 2?”

Również? Nie nazywa się Ant-Man 2 . Tytuł filmu to Ant-Man and the Wasp . A jeśli to widzieliście, wiecie, że Osa (Evangeline Lilly) naprawdę jest taką samą częścią filmu, nawet bardziej niż była w Ant-Man One . Co nie było tytułem tego filmu.

Zresztą nie przyszedłeś tu po tyradę. Przybyłeś tutaj, aby uzyskać informacje na temat sekwencji po napisach. * spoilery poza tym punktem * , ponieważ zamierzamy wyjaśnić dokładnie, co się stanie. Ale najpierw…

Ile napisów końcowych w Ant-Man 2?

WŁAŚNIE BYLIŚMY NA TYM, NAZYWAJĄ SIĘ SEKWENCJE PO KREDYTACH. Wiesz co, nieważne. Odpowiedź brzmi: dwa. Po oficjalnym zakończeniu filmu jest zabawne podsumowanie z modelami wszystkich postaci i wyróżniającymi się scenami. Następnie zaraz po tym, jak otrzymamy rozszerzoną scenę, za chwilę opiszemy. A potem napisy końcowe, po których następuje druga, krótsza scena, tuż przed wyrzuceniem cię z teatru.

Czy jest film z post-kredytową sceną Ant-Man and the Wasp ?

Tak, prawdopodobnie dlatego, że ludzie podkradają swoje telefony do teatru jak kretyni. Zrób nam przysługę, zapłać pieniądze i obejrzyj cały film na dużym ekranie, zamiast dawać pieniądze z reklamy komuś, kto złamał prawo. Więc nie, nie będziemy tego dla ciebie szukać. I nie, nie zamierzamy go tutaj osadzać. I tak, film jest wart obejrzenia. To wspaniała zabawa, kreatywna i miła.

2 Ant-Man post-kredytów scena, wyjaśnił:

NIE NAZYWA SIĘ ANT-MAN 2 , NAZWA ANT-MAN I WASP , Z MIŁOŚCI… OK, uspokój się. W każdym razie, poważnie, masywne spoilery tutaj, więc odwróć się.

W pierwszej scenie Ant-Man (Paul Rudd) udaje się do Królestwa Kwantowego, wszechświata przekraczającego mikroskopijne rozmiary. Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) została uwięziona przez dziesięciolecia i pochłonęła Energię Kwantową, która pozwoliła jej uleczyć rodzaj nikczemnego Ducha (Hannah John-Kamen). Teraz, gdy wszyscy są przyjaciółmi, Scott Lang wraca do Królestwa Kwantowego, aby zebrać energię do kontynuowania procesu leczenia.

Hank Pym (Michael Douglas) ostrzega, że ​​nie powinien przebywać tam zbyt długo, bo może skończyć dryfowaniem w czasie. Więc Scott się kurczy, zbiera energię, a potem traci kontakt ze swoim zespołem.

Cięcie z powrotem na dach, na którym właśnie się znajdowali, a Janet, Hank i Hope Van Dyne (Lilly) zostali zastąpieni trzema chmurami kurzu. Sygnalizuj okrzyki przerażenia na widowni.

Jeśli przegapiłeś Avengers: Infinity War , na końcu tego filmu Thanos (Josh Brolin) pstryka palcami i eliminuje połowę czujących istot we wszechświecie. Oznacza to, że Hope, Janet i Hank zostali złamani przez Thanosa. Czy Scott był chroniony, będąc w Królestwie Kwantowym, czy i tak by przeżył… Nie wiemy.

Druga scena po napisach Ant-Man 2 , wyjaśniła:

Druga scena również rozgrywa się po Wojnie Nieskończoności , kiedy gigantyczna mrówka, której Scott używał, by oszukać FBI, myśląc, że wciąż przebywa w areszcie domowym (to skomplikowane) gra na bębnach. To znaczy, to prawie cała sprawa. Tylko gigantyczna mrówka grająca na bębnach. Ale Thanos wyeliminował połowę czującego życia, w tym mrówek. Warto więc zauważyć, że przynajmniej jeden z sojuszników Ant-Mana przeżył.

Więc co oznacza scena post-Credit Ant-Man and the Wasp dla Avengers 4 ?

To dyskusyjne! Ale już wskazaliśmy, że najprawdopodobniej w Avengers 4 jest jakiś element podróży w czasie , zwłaszcza, że ​​wiemy, że Loki wróci. A więc Scott utknął w Królestwie Kwantowym, a Hank wspominał, że może oderwać się w czasie… Cóż, możesz połączyć dwa do dwóch.

Pamiętaj, aby zasubskrybować nasz podcast z komiksami, który jest nadawany w każdy wtorek wieczorem i publikuje recenzje w środę rano!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy