Jak aktywować Glo Transfer PIN i przelać kredyt na Glo

Category: Które Mają
17 lutego 2021

Chcesz się dowiedzieć, jak przenosić kredyt na Glo , prawda? Może to Twój pierwszy raz, a PIN do przelewu nie został aktywowany, a może zapomniałeś kodu PIN i chcesz go zresetować.

Jeśli Twój przypadek jest jednym z wyżej wymienionych, ten przewodnik jest dla Ciebie.

Glo jest drugą najpopularniejszą firmą telekomunikacyjną w Nigerii, po MTN; a to, jak sądzę, jest spowodowane faktem, że pojawiła się ona po tym, jak ta ostatnia ugruntowała swoją pozycję jako siła, z którą należy się liczyć.

W pewnym momencie zawsze jesteśmy zainteresowani udostępnieniem subskrypcji danych lub kredytu naszym bliskim. W końcu dzielenie się daje radość 🙂

Funkcja, która umożliwia udostępnianie środków na Glo, nazywa się EasyShare. To naprawdę jest „łatwe, ponieważ wymaga jedynie prostego polecenia.

Zanim jednak przystąpisz do udostępniania środków, musisz aktywować swój kod PIN EasyShare, jeśli po raz pierwszy korzystasz z usługi EasyShare.

Jak aktywować PIN do przelewu Glo

Jeśli masz nową kartę SIM Glo, domyślny PIN transferu to 00000. Aby zmienić ten domyślny kod PIN, wybierz * 132 * 00000 * [Nowy PIN] * [Nowy PIN] #.

Jeśli na przykład chcesz, aby nowy kod PIN to 12345, wybierz * 132 * 00000 * 12345 * 12345 *.

To polecenie USSD natychmiast zresetuje twój PIN transferu Glo.

Uwaga: nie używaj 12345 jako nowego kodu PIN, bardzo łatwo go odgadnąć. Osoby, które chcą grać na inteligentnych, mogą łatwo odgadnąć takie proste liczby.

Bardzo ważna jest również zmiana domyślnego kodu PIN, ponieważ Glo nie pozwala swoim klientom na wykonywanie operacji EasyShare z domyślnym kodem PIN 00000.

Jak przelać kredyt na Glo

Aby skorzystać z funkcji EasyShare w celu przelania środków na Glo, wybierz * 131 * Numer telefonu odbiorcy * Kwota do przesłania * Hasło # .

Twoje hasło jest takie samo, jak aktywowany PIN transferu.

Jeśli na przykład Twoje hasło to 12345 i chcesz przenieść N100 do klienta o numerze telefonu 08051234567, wybierz * 131 * 08051234567 * 100 * 12345 #.

Natychmiast po wybraniu tego polecenia otrzymasz powiadomienie potwierdzające transakcję.

Ale bądź bardzo ostrożny, kiedy przekazujesz kredyt ludziom… i upewnij się, że nie przegapisz ani jednej cyfry, ponieważ proces ten jest nieodwracalny.

Teraz, gdy wiesz, jak przesyłać środki na Glo, zajmijmy się innymi różnymi problemami, które mają związek z funkcją EasyShare.

Jak przenieść środki z Glo do MTN, Airtel, 9Mobile lub innych sieci

Jeśli korzystasz tylko z linii Glo i chcesz przelać środki na inną sieć MTN, Airtel, 9Mobile lub inną, lepiej jest dokonać zakupu ze swojego konta bankowego dla tej osoby lub kupić kredyt i wysłać SMS-a z kodem PIN doładowania do odbiorcy ; ponieważ Glo nie obsługuje transferu kredytu do innych sieci.

Chcę zmienić mój obecny PIN do przelewu (hasło)

Jeśli zmieniłeś już domyślny kod PIN, możesz postępować zgodnie z tą samą procedurą, która została zastosowana przy zmianie z obecnego kodu PIN.

Aby to zrobić, wybierz * 132 * [Stary kod PIN] * [Nowy kod PIN] * [Nowy kod PIN] #

Na przykład, jeśli Twój kod PIN to 12345, wybierz * 132 * 12345 * [Nowy PIN] * [Nowy PIN] #

To powinno natychmiast zadziałać.

Zapomniałem kodu PIN do przelewu Glo

Jeśli zapomniałeś kodu PIN do przelewu Glo, musisz skontaktować się z obsługą klienta, aby pomogła Ci go zresetować; zadzwoń na 121 i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby to zrobić.

Udostępniliśmy Ci kilka informacji dotyczących korzystania z funkcji Glo EasyShare. Jeśli masz jakieś pytania lub napotkałeś jakiś problem, przekaż je za pomocą sekcji komentarzy poniżej lub po prostu zadzwoń pod numer 121, a przedstawiciel Glo pomoże Ci rozwiązać każdy problem, z którym możesz się spotkać.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy