Jak wymienić lub zwrócić książki z dźwiękiem [krok po kroku]

Category: Jeśli Jednak
17 lutego 2021

Nie da się ukryć, że Audible ma dla czytelników wiele kuszących propozycji. A jedną z takich ofert jest to, że możesz zwrócić książkę na dźwięk. Czy to nie jest niesamowite, prawda? (Zamierzam zmienić nazwę Amazon Audible na Awesome Audible)

Zwrot książki na audible nie jest trudny, tylko jeśli znasz dokładne kroki jak zwrócić książkę na audible .

Więc tutaj wyjaśniam proces zwrotu audiobooka w łatwy i krok po kroku sposób.

Jak zwrócić książkę w Audible

Poniżej przedstawiono kroki, aby przywrócić dowolny audiobook na dźwięk.

 • Przede wszystkim musisz odwiedzić oficjalną stronę Amazon Audible i zalogować się.
 • Teraz kliknij swoje imię u góry.
  • W menu rozwijanym kliknij Szczegóły konta
   • Po lewej stronie kliknij Historia zakupów
    • Na następnej stronie zostanie wyświetlona cała historia zakupów książek (posortowana przez Ciebie). Y ou widać Return Tytuł przed każdym audiobooka. Jeśli określonej książki nie można zwrócić, zostanie wyświetlony komunikat Nie kwalifikuje się do zwrotu.
     • Klikając przycisk Zwrot, musisz wybrać z listy powód zwrotu książki.Po wykonaniu wszystkich kroków pomyślnie zwróciłeś książkę na audible.

      Ponieważ nauczyłeś się wszystkich kroków związanych ze zwrotem audiobooka, myślę, że teraz powinieneś również zdawać sobie sprawę z pewnych warunków, które Audible stosuje w przypadku zwrotu pieniędzy.

      Polityka zwrotów z dźwiękiemAby pomyślnie zwrócić książkę, należy pamiętać o kilku zasadach obowiązujących w firmie Amazon. Poniżej są takie same w celach informacyjnych.

      1. Aby zwrócić książki, musisz być członkiem Audible.
      2. Książkę możesz zwrócić tylko wtedy, gdy jesteś aktywnym członkiem programu Audible.Możesz zwrócić książkę na audible w ciągu 365 dni od jej zakupu.Otrzymasz zwrot pieniędzy w dowolnej formie, w jakiej zapłaciłeś za książkę. Oznacza to, że jeśli kupiłeś książkę za pomocą kredytów dźwiękowych, po zwrocie książki zostaną zwrócone na Twoje konto. Natomiast jeśli zapłaciłeś kartą kredytową / debetową, pieniądze zostaną zwrócone z powrotem na Twoje konto.Możesz łatwo zwrócić książkę, nawet jeśli jej nie słuchałeś.Dlaczego nie mogę zwrócić książki na AudibleChociaż możesz zwrócić większość książek, nadal jest kilka książek, których nie możesz zwrócić w Audible.

       I skąd możesz wiedzieć, które książki możesz zwrócić, a które nie, musisz zobaczyć opcję odpowiadającą zakupionemu tytułowi książki.

       Jeśli widzisz opcję „ Nie podlega zwrotowi , oznacza to, że usługi zwrotu nie są uwzględnione w tej konkretnej książce.

       Chociaż nie ma ustalonej liczby książek, które możesz zwrócić. Jeśli jednak nadużywasz korzyści wynikających ze zwrotu audiobooka, Audible może skontaktować się z Tobą i zapytać o powód zwrotu książek. Słyszalna obsługa klienta pomoże również w znalezieniu najlepszej dla Ciebie książki.

       Inne pytania, które ludzie zwykle zadają

       Czy jest jakiś limit książek, które możemy zwrócić w Audible?

       Nie, nie ma ograniczeń. Ale są pewne tytuły, które nie podlegają słyszalnej usłudze wymiany. Ponadto, jeśli nadużywasz słyszalnego zwrotu, możesz zostać zapytany przez obsługę klienta Audible.

       W przeciwnym razie możesz zwracać książki z dźwiękiem tyle razy, ile chcesz.

       W ciągu ilu dni możesz otrzymać zwrot pieniędzy za pomocą Audible?

       Liczba dni, w których możesz otrzymać zwrot kwoty, zależy od tego, jak zapłacisz za nią w momencie zakupu książki. Jeśli zapłaciłeś kartą kredytową, otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu kilku godzin od zwrotu.

       Jeśli jednak zapłaciłeś za pomocą innych metod płatności, może to zająć od 7 do 10 dni roboczych, w zależności od sposobu płatności i instytucji finansowej.

       WniosekKiedy robiłem badania na rynku. Byłem właściwie zaskoczony, że więcej osób nie wiedziało, że mogą faktycznie zwrócić książkę na dźwięk.

       Moim zdaniem to jedna z najlepszych cech słyszalnych. To ma sens. Możesz po prostu zwrócić książkę, jeśli jej się nie spodoba.

       Większość ludzi po prostu myśli, że jeśli książka im się nie spodoba po zakupie, kredyt po prostu się opróżnia, a to nieprawda. Mogą po prostu udać się do swojej biblioteki i wybrać opcję zwrotu książki.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy