Jak wypłacić pieniądze bez bankomatu lub karty debetowej

17 lutego 2021

Od czasu do czasu potrzebujesz gotówki. Ci, którzy mają konto bankowe, mogą łatwo wypłacić pieniądze za pomocą bankomatu / karty debetowej. Jednak nie każdy ma konto bankowe, niezależnie od tego, czy się nie kwalifikuje, czy po prostu nie chce.

A może zgubiłeś jakąś kartę debetową i potrzebujesz w tej chwili gotówki. Nie martw się. Niezależnie od okoliczności, oto kilka opcji do rozważenia, jeśli musisz wypłacić pieniądze bez karty debetowej.

Uwaga redaktora: Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem konta bankowego, sprawdź naszą listę promocji bankowych przed złożeniem wniosku o taką! W ten sposób możesz otrzymać dodatkowe pieniądze na swoim koncie.

Oferty banków, które mogą Ci się spodobać

Zobacz nasze najlepsze bonusy bankowe aktualizowane codziennie, aby zarobić do 1000 $ darmowych pieniędzy. Znajdź popularne oferty czeków, takie jak Chase Bank, HSBC Bank, BBVA, Huntington Bank, TD Bank, Discover Bank i CIT Bank. Zobacz również nasze najlepsze stawki za oszczędności i płyty CD.
POLECANE PROMOCJE BANKOWE

LINK PROMOCYJNY OFERTA PRZEJRZEĆ HSBC Premier Checking Member FDIC 450 $ w gotówce Przejrzeć HSBC Premier Checking Member FDIC Do 600 $ Przejrzeć FDIC, członek HSBC Advance Checking Member 200 $ w gotówce Przejrzeć FDIC, członek HSBC Advance Checking Member Do 240 $ Przejrzeć Chase Total Business Checking® 300 $ w gotówce Przejrzeć Chase Total Checking® 200 $ w gotówce Przejrzeć Chase Premier Plus Sprawdzanie SM 300 $ w gotówce Przejrzeć Chase Savings SM 150 $ w gotówce Przejrzeć Ścigaj klienta prywatnego 2000 $ w gotówce Przejrzeć Sprawdzanie TD Bank 300 $ w gotówce Przejrzeć Huntington 25 Sprawdzanie 500 $ w gotówce Przejrzeć Huntington 5 Sprawdzanie 200 $ w gotówce Przejrzeć Sprawdzanie Huntingtona bez gwiazdki 150 $ w gotówce Przejrzeć Huntington Bank Unlimited Plus Business Checking 750 $ w gotówce Przejrzeć Nieograniczone sprawdzanie biznesu w Huntington Bank 400 $ w gotówce Przejrzeć Powiat Łódzki 100 200 $ w gotówce Przejrzeć Aspiracja Wydaj i zapisz konto 100 $ w gotówce PrzejrzećSpis treści

Poproś kasjera o pomocJeśli jest otwarta, wejdź do banku i wyjaśnij kasjerowi, że nie masz przy sobie karty debetowej. Kasjer może sprawdzić informacje o Twoim koncie i poprosić o wydanie Twojego prawa jazdy lub dowodu osobistego zgodnie z polityką banku. Będziesz musiał wypełnić dowód wypłaty, podając numer swojego konta (kasjer może go podać, jeśli go nie znasz), potrzebną kwotę i podpis. Kasjer może następnie wypłacić pieniądze z Twojego konta.

Wypisz czek dla siebieTo najłatwiejszy sposób na zdobycie gotówki bez karty debetowej. Wszystko, co musisz zrobić, to wypisać sobie czek, płatny na siebie lub „Gotówkę i zanieść go do banku w celu zrealizowania płatności. Przekaż swój czek kasjerowi i otrzymaj w zamian swoje środki. Jeśli nie masz karty debetowej, musisz przedstawić kasjerowi prawo jazdy lub dowód tożsamości.

Jeśli nie masz konta bankowego w banku, w którym realizujesz czek, prawdopodobnie nie możesz go zrealizować lub być może będziesz musiał uiścić opłatę lub zarejestrować się, aby zostać klientem, aby móc go zrealizować.

Możesz również odwiedzić sklep detaliczny i sprawdzić, czy przyjmie od Ciebie czek płatny gotówką. Czek wystawiony na gotówkę nie jest zabezpieczony. Oznacza to, że jeśli zgubisz czek, znalazca może otrzymać pieniądze, chyba że najpierw zatrzymasz płatność czekiem. Nie wypisuj czeku przed przybyciem do banku lub sprzedawcy, aby uniknąć tego ryzyka.

Skorzystaj z bankomatu bez karty swojego bankuNiektóre banki oferują teraz bankomaty bez karty, aby klienci mogli łatwiej wyciągać pieniądze. Ponieważ hakerzy mogą kraść numery kart bankomatów klientów, banki próbują ograniczyć oszustwa związane z bankomatami.

To bezpieczniejszy sposób na wyciągnięcie pieniędzy z bankomatu w ten sposób. Będzie to wymagało więcej cyfrowych środków bezpieczeństwa, takich jak zeskanowanie kodu kreskowego w bankomacie w celu autoryzacji wypłaty gotówki z konta. Jest to również wygodne dla tych, którzy nie lubią nosić kolejnej karty w portfelu.

Uzyskaj gotówkę za pośrednictwem aplikacji bankuJeśli korzystasz z usług Wells Fargo, możesz skorzystać z 13 000 bankomatów bez karty debetowej. Skorzystaj z aplikacji banku, aby uzyskać jednorazowy 8-cyfrowy kod, który będzie używany jako PIN do bankomatu.

BBVA Compass posiada Mobilną Gotówkę, która umożliwia wysyłanie pieniędzy za pomocą telefonu komórkowego do dowolnego bankomatu BBVA. Tam możesz go odebrać lub wysłać do kogoś, kto może go odebrać. Jeśli nadawca nie jest klientem BBVA, będzie musiał uiścić opłatę.

BMO Harris i Bank of Hawaii oferują kody kreskowe zamiast numerycznych PIN-ów, a kiedy jesteś w bankomacie, musisz zeskanować kod QR i wprowadzić kod PIN, aby zweryfikować swoją tożsamość.

Inne banki, które mają tę funkcję, to Bank of America, Chase Bank, Fifth Third Bank, Salem Five i Wintrust Financial.

Użyj karty przedpłaconejJeśli nie masz konta bankowego i nie planujesz go otworzyć w najbliższym czasie, rozważ użycie karty przedpłaconej, która działa w bankomacie, jeśli potrzebujesz gotówki.

Użyj aplikacji płatniczej na swoim smartfonieNiektóre aplikacje umożliwiają wysyłanie pieniędzy do znajomego, który może je wypłacić. Dzięki tej opcji nie będziesz w stanie wyciągnąć dużych sum pieniędzy.

Będą ograniczenia dotyczące tego, ile możesz wysłać. Na przykład karta gotówkowa umożliwia wypłacenie 250 USD za transakcję. Jest to jednak świetna opcja, aby wypłacić pieniądze bez użycia karty debetowej.

Venmo Venmo to popularna aplikacja, która umożliwia wysyłanie i odbieranie pieniędzy. To nic nie kosztuje. Aby wysłać pieniądze, potrzebujesz tylko nazwy użytkownika Venmo, numeru telefonu lub adresu e-mail. Aby z niego korzystać, obie strony muszą być zarejestrowane w Venmo.

Venmo akceptuje również przedpłacone karty debetowe (jeśli nie masz konta bankowego), ale karta musi być wystawiona na Twoje nazwisko.

Zelle Zelle to kolejna popularna aplikacja do wysyłania i odbierania pieniędzy. Musisz jednak mieć konto bankowe, ponieważ umożliwia ono niemal natychmiastowe wysyłanie pieniędzy do iz różnych banków.

Istnieje około 60 banków, które wspierają korzystanie z Zelle, w tym Ally Bank, Bank of America, Capital One, Chase, Citibank, PNC Bank i Wells Fargo.

Karta kredytowa Cash Card, wcześniej znana jako Square Cash, to przedpłacona karta Visa, która współpracuje z aplikacją. Karta przedpłacona pobiera środki bezpośrednio z rachunku karty gotówkowej, a nie z banku i umożliwia wypłatę gotówki w bankomacie.

Wpłacanie pieniędzy na kartę jest bezpłatne. Możesz wypłacić 250 $ w ciągu 24 godzin, 1000 $ tygodniowo i 1250 $ miesięcznie.

Otrzymujesz adres URL £ Cashtag, za pomocą którego możesz płacić komukolwiek lub otrzymywać pieniądze od kogokolwiek.

Kwadratowa gotówka Kwadratowa karta przedpłacona, która współpracuje z aplikacją, umożliwia dokonywanie wpłat bezpośrednio z konta Square Cash, a nie przez bank. Umożliwia to również wypłatę gotówki w bankomacie. Za pomocą tego konta możesz bezpłatnie wpłacać pieniądze na kartę. Aby zapłacić lub otrzymać pieniądze, zostanie Ci przypisany unikalny adres URL $ Cashtag.

PayPal Dzięki PayPal możesz wysłać pieniądze do kogoś, kto ma tylko adres e-mail. Upewnij się, że wybrałeś opcję „zapłać znajomym i rodzinie. W przeciwnym razie osoba otrzymująca środki będzie musiała uiścić opłatę transakcyjną.

portfel Google Możesz wysyłać pieniądze za pomocą Portfela Google, wpisując numer telefonu odbiorcy i określając kwotę, którą chcesz wysłać.

komunikator facebookowy Jeśli Ty i Twoi znajomi i rodzina korzystacie z Facebook Messenger, możesz wysyłać pieniądze, wybierając „płatności, uwzględniając kwotę i odbiorcę.

Emergency Cash ServiceJeśli Twoja karta zostanie zgubiona lub skradziona, Twój bank może zaoferować awaryjną usługę gotówkową. Musisz jednak zgłosić w swoim banku, że karta faktycznie zaginęła. Bank dezaktywuje kartę i wyda nową pocztą.

Werdykt autoraChociaż nie wszystkie z tych opcji dają natychmiastową gotówkę, nadal możesz wypłacić pieniądze ze swojego konta bez karty debetowej. Jeśli ciągle nie masz gotówki w kasie, warto po prostu otworzyć konto bankowe.

Istnieje wiele banków internetowych, takich jak Ally Bank, Capital One 360 ​​i Discover Bank, oferujących proste konta czekowe i oszczędnościowe, które nie kosztują dużo, a nawet mogą przynosić odsetki.

Możesz także otworzyć kartę kredytową, jeśli nie lubisz nosić przy sobie gotówki. W przeciwnym razie sprawdź naszą listę promocji bankowych, aby znaleźć konto, które Ci odpowiada!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy