Jak zarabiać pieniądze na Bitcoin: 17 sposobów na szybkie działanie

Jak zarabiać pieniądze na Bitcoin: 17 sposobów na szybkie działanie
16 października 2020

Ostatnia aktualizacja 27 stycznia 2020 r

Wyobraź sobie, że zamiast kupować Bitcoin, możesz łatwo zarabiać pieniądze za pomocą Bitcoin.

To jest dokładnie to, co można dowiedzieć się w tym przewodniku.

Kiedyś ludzie zarabiali PONAD 5 BTC za jednym kliknięciem w tak zwane „krany Bitcoin”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kranach Bitcoin i 16 dodatkowych sposobach zarabiania Bitcoin, to jesteś we właściwym miejscu.

Celowo pominęliśmy pomysły biznesowe związane z Bitcoinami, które wymagają dużej inwestycji z góry, ponieważ wierzymy, że będziesz bardziej zainteresowany sposobami zarabiania pieniędzy za pomocą Bitcoin bez żadnych wysokich kosztów początkowych, a nawet sposobami zarabiania Bitcoinów za darmo.

Niektóre z najlepszych sposobów zarabiania Bitcoinów to:

 1. Sprzedaż towarów bitcoinowych
 2. Pisanie artykułów
 3. kopalnia bitcoinów
 4. Marketing afiliacyjny
 5. Tworzenie witryny z recenzjami
 6. Inwestowanie w Bitcoin
 7. Handel bitcoinami

Przyjrzyjmy się teraz każdej z powyższych 7 metod i 10 dodatkowym.

1. Zarabiaj pieniądze na produktach Bitcoin

Najprostszym i często najskuteczniejszym sposobem zarabiania pieniędzy za pomocą Bitcoin jest tworzenie towarów związanych z kryptowalutą i sprzedawanie ich na rynkach internetowych lub na własnej stronie internetowej.

Istnieje niezliczona ilość produktów pasujących do tej kategorii, które możesz łatwo stworzyć.

Żeby wymienić tylko kilka przykładów, możesz na przykład stworzyć kubki Bitcoin, koszulki Bitcoin, bluzy z kapturem Bitcoin, etui na telefony Bitcoin, skarpetki Bitcoin, naklejki Bitcoin itp.

Teraz twoim zmartwieniem może być: Jak mogę stworzyć ten towar Bitcoin bez konieczności dokonywania znaczącej inwestycji z góry?

Odpowiedź jest prosta, możesz po prostu skorzystać z platform takich jak Zazzle lub Spreadshirt, które umożliwiają tworzenie produktów na żądanie, co oznacza, że ​​możesz zaprojektować dowolny towar, ale tak naprawdę musisz za niego zapłacić tylko wtedy, gdy ktoś go kupi.

Ponadto większość z tych witryn z przyjemnością zajmie się wysyłką za Ciebie, co jest odpowiedzią na inne potencjalne obawy, które możesz mieć.

2. Pisanie artykułów o Bitcoinie

Osoby, które mogą pisać o Bitcoinie, są bardzo poszukiwane, a ponieważ jest tak niewielu kandydatów, wynagrodzenie za tę pracę jest w większości przypadków bardzo wysokie.

Jeśli jesteś przyzwoitym pisarzem, możesz spodziewać się około 0,10 USD za słowo. To 100 dolarów za artykuł zawierający 1000 słów, którego napisanie powinno zająć mniej niż 2 godziny.

Znakomici pisarze z co najmniej 6-miesięcznym doświadczeniem mogą z łatwością zarobić na północ od 0,20 USD za słowo, jeśli zostaną zatrudnieni na jednym z najlepszych blogów o kryptowalutach.

Zwykle artykuły dotyczące Bitcoin, które są bardziej złożone, będą opłacać się znacznie lepiej niż zwykłe artykuły przeglądowe. Aby zarobić jak najwięcej Bitcoinów jako pisarz, musisz ciężko pracować nad doskonaleniem swoich umiejętności pisania.

Można to zrobić, pisząc kilka wpisów gości na blogach, takich jak HackerNoon lub CoinDiligent (tak, to my!) Oraz czytając dużo na ten temat na innych blogach o kryptowalutach.

Po przepracowaniu umiejętności pisania możesz teraz zacząć ubiegać się o pracę w witrynach z mikrozadaniami, takich jak Bounty0x, lub w zwykłych witrynach z ofertami pracy, takich jak Crypto Jobs List.

3. Wydobywanie bitcoinów

Wydobywanie bitcoinów jest często opisywane jako jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą Bitcoin ze względu na jego dochodowość. Duże firmy wydobywcze i pule wydobywcze, takie jak BITMAIN, zarabiają setki milionów dolarów rocznie.

Chociaż prawdą jest, że prowadzenie tak dużej operacji wydobywania bitcoinów wiąże się z dużymi kosztami, Twoim celem nie jest jeszcze zarobienie setek milionów dolarów, prawda?

W krajach, w których górnicy pracują z tanim prądem, są niezliczone rzesze ludzi, jedyne koszty to sprzęt górniczy i koszt energii elektrycznej.

Jednak koszt jest kosztem, nie będziesz w stanie rozpocząć profesjonalnej operacji wydobywania bitcoinów za darmo i powinieneś spodziewać się, że będziesz musiał odłożyć co najmniej 2000 USD, zanim Twoja działalność wydobywcza stanie się rentowna.

To powiedziawszy, istnieje alternatywa dla profesjonalnego wydobywania bitcoinów.

Wiele osób, które nie chcą zobowiązać się do zakupu dużej ilości drogiego sprzętu od samego początku, wybiera różne opcje, takie jak kopanie w chmurze Bitcoin lub kopanie w przeglądarce Bitcoin.

Pierwsza z nich to w istocie sposób na „wynajęcie” górników bitcoinów online, często za jedyne 50 USD, a następnie otrzymywanie miesięcznych płatności z zysków wygenerowanych przez górnika.

Ta ostatnia jest jeszcze bardziej nowatorską koncepcją, która wykorzystuje komputer lub nawet smartfon jako koparkę bitcoinów w celu zarabiania pieniędzy.

Ważne jest, aby pamiętać, że zarówno kopanie w chmurze, jak i eksploracja przeglądarki nie są tak opłacalne, jak profesjonalne wydobywanie bitcoinów, ale z pewnością jest to dobry początek, ciekawy sposób na zarabianie pieniędzy za pomocą Bitcoin bez dużych inwestycji.

4. Marketing afiliacyjny

Jeśli lubisz marketing i sprzedaż lub masz już istniejącą drogę do promowania produktów, marketing afiliacyjny może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Marketing afiliacyjny zasadniczo polega na promowaniu produktów firmy i zarabianiu prowizji za każdym razem, gdy dokonujesz sprzedaży.

Sprzedaż ta jest śledzona za pomocą tak zwanego „linku polecającego”. Ten link śledzi każde kliknięcie, a także wie, kiedy kliknięcie zakończyło się sprzedażą.

Celem jest więc udostępnienie linku jak największej liczbie osób, które mogą być zainteresowane kupnem promowanego produktu lub usługi. Oto kilka potencjalnych platform, za pomocą których możesz promować swój link polecający:

 • Twój własny blog lub witryna internetowa
 • Na Twoim koncie na Twitterze
 • Na Twojej stronie na Facebooku
 • E-mailem do potencjalnych klientów
 • W filmach YouTube, jeśli jesteś właścicielem kanału
 • W grupie telegramów, jeśli ją posiadasz

Linki afiliacyjne mogą być bardzo opłacalnym sposobem zarabiania bitcoinów online, a nawet lepiej, koszt rozpoczęcia promowania tych linków jest zwykle zerowy.

Jeśli więc posiadasz medium, za pomocą którego możesz promować linki partnerskie, lub jeśli planujesz je utworzyć, zdecydowanie powinieneś wypróbować marketing afiliacyjny.

99Bitcoins przygotowało świetną listę jednych z najlepszych systemów afiliacyjnych Bitcoin, koniecznie sprawdź, czy jest to model biznesowy, który chcesz wypróbować.

5. Uruchom witrynę z recenzjami

Istnieje niezliczona ilość produktów związanych z Bitcoinem. Niektóre z najpopularniejszych to giełdy kryptowalut, portfele bitcoin, portfele sprzętowe bitcoin, sprzęt do wydobywania bitcoinów i towary Bitcoin.

Szeroka oferta dostępna na rynku może często utrudniać konsumentom podjęcie decyzji, który produkt powinni kupić. Tutaj właśnie wkraczają witryny z recenzjami.

Witryny z recenzjami produktów Bitcoin zasadniczo koncentrują się na analizie określonej linii produktów i pomaganiu potencjalnym nabywcom w podjęciu decyzji o zakupie. Jest to również jeden z naszych źródeł przychodów w CoinDiligent.

Witryny te mogą mieć strukturę w postaci prostej statycznej witryny z treścią lub bloga i istnieje niezliczona ilość sposobów na zarabianie na nich.

Dwa z najpopularniejszych sposobów zarabiania na witrynie z recenzjami to użycie linków partnerskich i reklamy.

W przypadku modelu biznesowego opartego na linku afiliacyjnym, zarobisz Bitcoin za każdym razem, gdy ktoś kupi produkt po kliknięciu na Twój link polecający.

W przypadku modelu biznesowego opartego na reklamach, po prostu zarabiasz za każde kliknięcie i / lub za każde wyświetlenie reklamy.

Uruchomienie witryny z recenzjami to świetny sposób na zarabianie pieniędzy za pomocą Bitcoin, jeśli nie jesteś osobą bardzo techniczną i nie chcesz ponosić żadnych kosztów związanych z biznesem Bitcoin.

6. Długoterminowe inwestowanie w Bitcoin

Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem pieniędzy za pomocą Bitcoin, prawdopodobnie planujesz zainwestować w kryptowaluty lub po prostu Bitcoin, lub że już zainwestowałeś.

Wiele osób po raz pierwszy dowiedziało się o Bitcoinie po wysłuchaniu niektórych z oszałamiających historii sukcesu ludzi, którzy zainwestowali zaledwie grosze kilka lat temu i których Bitcoiny są teraz warte fortunę. To jest siła długoterminowego inwestowania Bitcoin.

W długoterminowym inwestowaniu w Bitcoin celem jest zgromadzenie jak największej liczby Bitcoinów po niskiej cenie, z myślą o potencjalnej sprzedaży niektórych z nich po tym, jak cena BTC dramatycznie wzrosła po kilku latach.

Większość nowicjuszy w kosmosie decyduje się na zakup swoich pierwszych Bitcoinów na giełdzie kryptowalut dla początkujących, takich jak Coinbase, ponieważ platformy te niezwykle ułatwiają rozpoczęcie.

Bardziej wyszukani inwestorzy czasami używają Krakena lub Bitstampa, ponieważ opłaty są nieco niższe.

Inwestowanie długoterminowe to dość prosta strategia zarabiania pieniędzy za pomocą Bitcoin, ponieważ nie wymaga aktywnego zarządzania Bitcoinami i możesz po prostu zostawić je w portfelu na lata. Wiele osób nazywa to „Hodlingiem”.

Biorąc to pod uwagę, aby zmaksymalizować zyski dzięki tej strategii, ważne jest, aby być na bieżąco z wiadomościami i wydarzeniami, które mogą drastycznie wpłynąć na wartość Bitcoin.

7. Handel bitcoinami

Zarabianie pieniędzy na Bitcoin jest całkowicie możliwe. W rzeczywistości fortuny są tworzone każdego dnia przez handlowców Bitcoin, którzy naprawdę znają swoją grę.

Szalona zmienność na rynkach Bitcoin jest rajem dla traderów, a wraz z niedawnym rozwojem platform takich jak Bitmex, handlowcy mogą teraz zarabiać na zakładach, że cena Bitcoina spadnie (nie tylko wzrośnie).

Jednak z wielką szansą wiąże się duże ryzyko i jest to coś, o czym inwestorzy Bitcoin muszą być świadomi.

Istnieją trzy główne sposoby zarabiania Bitcoinów poprzez handel: handel wahadłowy, handel zakresowy i handel momentum. Przyjrzyjmy się teraz każdemu bardziej szczegółowo.

Handel trendami Bitcoin

W handlu trendami inwestorzy starają się zidentyfikować, czy Bitcoin ma obecnie tendencję wzrostową, czy trend spadkowy. Często można usłyszeć, jak handlowcy mówią „Trend jest twoim przyjacielem”, co jest powiedzeniem, które ma na celu zilustrowanie, że trendy rzadko Cię zawodzą i że mogą one trwać długo, a zatem stanowić opłacalną okazję.

Chociaż istnieje niezliczona ilość sposobów, w jakie inwestorzy identyfikują trendy w cenach bitcoinów, najprostszym sposobem jest po prostu przyjrzenie się 200-krotnym średnim i 50-ciom świecowym.

Strategia jest dość prosta. Po prostu wykreślasz 200-dniową średnią ruchomą i 50-dniową średnią ruchomą na tym samym wykresie i sprawdzasz, która średnia ruchoma jest obecnie na szczycie.

Jeśli widzimy, że 50-dniowa średnia krocząca jest na szczycie, jak w powyższym przykładzie, to jesteśmy na rynku, który ma tendencję wzrostową (trend byka).

Z drugiej strony, jeśli widzimy, że 200-dniowa średnia krocząca jest na szczycie (czerwona), to jesteśmy na rynku, który ma tendencję spadkową (trend spadkowy).

Handel w zakresie Bitcoinów

Kiedy spojrzysz na cenę Bitcoin, często zauważysz, że cena wydaje się poruszać w pewnym zakresie w określonych odstępach czasu.

Handel w zakresie Bitcoin ma na celu właśnie to wykorzystać.

Handlowcy na zakresach zakładają, że zakresy są wystarczająco silne, aby wspierać ruchy cen w dającej się przewidzieć przyszłości, a zatem kupują na dole zakresu i sprzedają na szczycie zakresu z zyskiem.

Handel momentem Bitcoin

W handlu momentum inwestorzy Bitcoin zakładają, że jeśli cena zrobi silny ruch w jednym kierunku, prawdopodobnie będzie nadal poruszać się w tym kierunku przez jakiś czas.

Inwestorzy Momentum zwykle wykorzystują wskaźniki, takie jak RSI lub po prostu trendy w wolumenie handlu Bitcoinami.

Na powyższym obrazku możemy zobaczyć, jak cena i wolumen obrotu Bitcoinami rosły, więc trader wszedłby w transakcję, zakładając, że będzie on nadal poruszał się w trendzie wzrostowym jeszcze przez chwilę.

Zacznij handlować Bitcoinami

Jeśli chcesz zacząć handlować Bitcoinem, jedną z najlepszych giełd jest BitMex, który umożliwia handel z dźwignią do 100x.

Oznacza to, że jeśli masz 1000 USD, możesz sprawić, że będzie wart 100 000 USD, używając dźwigni, co drastycznie zwiększy potencjalną marżę zysku.

Dowiedz się więcej o BitMex tutaj.

8. Uruchom masternody kryptowaluty

Masternody to węzły, które przechowują kopię całej historii łańcucha blokowego monety w zamian za nagrodę pieniężną. Ze względów bezpieczeństwa większość masternodów wymaga od swoich administratorów „zablokowania” określonej liczby monet, oprócz zapewnienia mocy obliczeniowej samego węzła.

Istnieje kilka monet masternodów, ale niektóre z najpopularniejszych to:

 • Dziarskość
 • Wagerr
 • LOKI
 • TechRock

Większość legalnych masternodów oferuje zwrot w wysokości od 10 do 40% rocznie i zwykle kosztuje średnio 2500 USD do skonfigurowania. Istnieją jednak wartości odstające: główny tryb Dash kosztował w pewnym momencie blisko 1 milion dolarów.

Mając to na uwadze, masternody są jednym z niewielu naprawdę pasywnych sposobów zarabiania bitcoinów online. Celem jest zidentyfikowanie silnych projektów masternodów, gdy są one nadal nieznane i tanie, tak abyś mógł sobie pozwolić na kilka węzłów.

Świetnym miejscem do odkrywania nowych masternodów jest Masternodes.pro.

9. Uruchom kanał Bitcoin na YouTube

YouTubers to jedne z najbardziej wpływowych osób w przestrzeni kryptowalut.

Kanały YouTube są tak potężne, jeśli chodzi o Bitcoin i ogólnie kryptowalutę, ponieważ ta przestrzeń składa się głównie z młodszych odbiorców, którzy często preferują treści w formie wideo niż tekstu.

Istnieje kilka sposobów podejścia do kanału YouTube z bitcoinami lub kryptowalutami, a ten, który najbardziej Ci odpowiada, zależy całkowicie od Twoich umiejętności i zainteresowań.

Główne kategorie to kanały handlowe, kanały recenzji produktów, kanały informacyjne, kanały rozrywkowe / zabawne i kanały górnicze / techniczne.

Należy zauważyć, że wielu YouTuberów, jak na przykład Ivan On Tech, łączy kilka z powyższych kategorii, aby przemawiać do większej liczby odbiorców.

Jak możesz sobie wyobrazić, bycie YouTuberem Bitcoinem lub Kryptowalutą może być niezwykle opłacalne. Podczas gdy duże kanały zarabiają przyzwoicie na reklamach displayowych, które wyświetlają w swoich filmach, większość przychodów jest generowana przez sponsorowanie i płatne filmy.

Na przykład Ivan On Tech ma około 200 000 subskrybentów na YouTube i pobiera ponad 15 000 USD za jeden film z wywiadem.

Oczywiście nie jest łatwo zbudować tak duży kanał, ale nie musisz posiadać ogromnego konta Bitcoin na YouTube, aby czerpać z niego przyzwoity dochód, a bariera wejścia na początek kanału jest prawie zerowa. .

10. Utwórz kurs Bitcoin

Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą Bitcoin, ale jeśli naprawdę chcesz wywrzeć duży pozytywny wpływ na przestrzeń, możesz być zainteresowany stworzeniem produktu edukacyjnego dla osób zainteresowanych poznawaniem Bitcoin.

Ludzie tacy jak Suppoman zarobili miliony dolarów na sprzedaży kursów na Udemy.

Więc rynek na pewno istnieje.

Pierwszym ważnym zadaniem, którym należy się zająć podczas tworzenia kursu Bitcoin, jest znalezienie bardzo interesującego tematu, w którym można dodać wartość, o którym wiele osób chce się dowiedzieć.

Nie jest to łatwe i będzie wymagało pewnych badań z Twojej strony. Jedną z metod jest przeglądanie istniejących kursów na Udemy i szukanie kursów, które są bardzo popularne i według których można by stworzyć lepszy.

Po znalezieniu interesującego tematu lub tematu następnym krokiem jest określenie formatu, w jakim zostanie przeprowadzony kurs. Zasadniczo trzy opcje do wyboru to wideo, audio i po prostu zwykły tekst.

Wreszcie, musisz również znaleźć sposób na wprowadzenie na rynek i dystrybucję swojego kursu. Można to zrobić na dedykowanych platformach, takich jak Udemy, lub za pośrednictwem własnej witryny internetowej.

11. Napisz książkę Bitcoin

Inną realną opcją zarabiania pieniędzy jest napisanie książki o Bitcoinie.

Przy dziesiątkach tysięcy ludzi wchodzących co miesiąc do przestrzeni kryptowalut, zdecydowanie istnieje rynek ludzi, którzy chcą dowiedzieć się więcej o Bitcoinie.

Jednak tworzenie książek wiąże się z własnym zestawem wyzwań. Chociaż internet ułatwił i przyspieszył proces dystrybucji książek o wielkościach, nie oznacza to, że jest to proste zadanie.

Tworzenie książki jest zdecydowanie bardziej czasochłonne i wymagające niż tworzenie kursu, ale wypłata może być również znacznie wyższa.

Jak widać na poniższym obrazku, książka „The Bitcoin Standard” ma 150 recenzji. Biorąc pod uwagę, że zwykle około 2% wszystkich kupujących zostawia recenzję, oznacza to, że około 7500 osób kupiło książkę tylko w Amazon US!

Przy cenie 14 dolarów za książkę daje to ponad 100 000 dolarów przychodu.

Mając to na uwadze, przed podjęciem próby znalezienia wydawcy do tworzenia drukowanych kopii, zdecydowanie zaleca się rozpoczęcie od oferowania go jako e-booka na platformach takich jak Amazon, aby sprawdzić popyt.

Jeśli potrzebujesz inspiracji, jak wygląda dobra książka o Bitcoinach, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem na temat najlepszych książek o kryptowalutach.

12. Uruchom podcast Bitcoin

Podcasty to jeden z najbardziej niedocenianych modeli biznesowych.

Bariera wejścia na start jest nie tylko bardzo niska, ale potencjalne dochody, które można wygenerować, często przekraczają najśmielsze marzenia.

Podcasty takie jak Joe Rogan Experience zarabiają DZIESIĄTKI MILIONÓW dolarów rocznie. Ale oczywiście nie wszyscy będziemy w stanie stworzyć jednego z największych podcastów na świecie.

Jednym ze studiów przypadku, któremu możesz się przyjrzeć, jest podcast What Bitcoin Did, który publikuje miesięczne raporty o dochodach.

W momencie pisania podcast miał zaledwie 1 rok i już generuje ponad 9 000 USD przychodów miesięcznie.

To wyraźnie pokazuje, że tworzenie podcastu jest zdecydowanie realną opcją zarabiania pieniędzy za pomocą Bitcoin. Ponadto jest to również opcja, która nie jest zbyt konkurencyjna, co może ułatwić ci ustalenie się.

Jeśli potrzebujesz inspiracji, sprawdź naszą listę najlepszych podcastów o kryptowalutach.

13. Graj w gry

Jeśli szukasz sposobu na szybkie zarobienie Bitcoinów, możesz zajrzeć do grania w gry. Tak, granie w gry.

Jedną z interesujących aplikacji do tego jest Storm, która umożliwia zarabianie monet Bitcoin, Ethereum i STORM w zamian za testowanie nowych gier na smartfony.

Aplikacja Storm ma również inne zadania oprócz grania w gry, takie jak ankiety i zadania w mediach społecznościowych, więc możesz również je sprawdzić.

14. Ukończ kampanie bounty Bitcointalk

Kampanie bounty podpisów Bitcointalk są jedną z najstarszych strategii zarabiania pieniędzy w przestrzeni kryptograficznej i były wykorzystywane do zarabiania Bitcoinów od lat.

Bitcointalk to forum stworzone przez Satoshi Nakamoto, założyciela Bitcoin, w celu udostępnienia ludziom medium do dyskusji o Bitcoinie.

Obecnie forum ma miliony aktywnych użytkowników i przez wielu jest postrzegane jako potężna maszyna marketingowa, którą można wykorzystać do sprzedaży nowych produktów lub zasobów cyfrowych.

Właśnie w tym miejscu pojawiają się podpisy Bitcointalk. Podpis Bitcointalk to w zasadzie widżet, który możesz wstawić do swojego profilu Bitcointalk, który będzie następnie wyświetlany pod każdą pojedynczą wiadomością, którą utworzysz na forum.

Prawidłowo zaprojektowany podpis Bitcointalk może wyglądać podobnie do reklamy.

W nagrodach za podpis Bitcointalk użytkownicy są opłacani, zwykle co tydzień, za noszenie podpisu sponsora w Bitcointalk i umieszczanie jak największej liczby postów na forum, aby zmaksymalizować ekspozycję.

Należy zauważyć, że często użytkownicy z wyższą „pozycją” (użytkownicy, którzy używali Bitcointalk od dłuższego czasu), otrzymują wyższe nagrody za posiadanie podpisu Bitcointalk, co sprawia, że ​​ich konta są bardzo cenne.

Nagrody za podpis Bitcointalk można znaleźć tutaj, są dosłownie setki do wyboru, więc nie będzie brak wyboru, co powstrzymuje Cię przed wypróbowaniem tej strategii zarabiania pieniędzy za pomocą Bitcoin.

15. Zbieraj BTC z kranów Bitcoin

Zbieranie BTC z kranów Bitcoin to jedyny sposób, w jaki możesz faktycznie zarobić Bitcoiny za darmo bez żadnego wysiłku. Istnieją niezliczone historie ludzi, którzy zarabiają 5 BTC za każde kliknięcie tych baterii.

Baterie BTC to zasadniczo strony internetowe, które rozdają Bitcoin za darmo, ma to na celu albo zwiększenie świadomości i popchnięcie do adopcji, albo zarabianie na stronie internetowej, zmuszając użytkowników do interakcji z reklamą przed zgłoszeniem BTC.

Ponadto istnieje kilka różnych sposobów interakcji z kranami. W niektórych przypadkach wystarczy ukończyć captcha i kliknąć przycisk, aby odebrać BTC, w innych kran ma postać gry, którą należy najpierw ukończyć przed odebraniem monet.

Dwa bardzo popularne krany Bitcoin to Cointiply i BonusBitcoin.

Pierwsza daje użytkownikom możliwość ukończenia gier lub zadań w celu odebrania większej ilości Bitcoinów, druga ma nieco niższą wypłatę, ale jest również znacznie prostsza, prosząc użytkowników jedynie o zarejestrowanie się i kliknięcie przycisku, aby odebrać monety.

Podczas próby zarabiania pieniędzy za pomocą Bitcoin za pomocą kranów BTC bardzo ważne jest, aby uważać na oszustwa lub „martwe krany”. Dobrą zasadą jest unikanie kranów bez aktywnej obecności w mediach społecznościowych.

16. Pożycz swoje Bitcoiny

Jeśli posiadasz już trochę Bitcoinów i jesteś otwarty na ryzyko, zarabianie pieniędzy za pomocą pożyczek Bitcoin może być dla Ciebie interesujące.

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych pożyczek, pożyczki Bitcoin polegają na pożyczaniu Bitcoinów stronie trzeciej, zwykle za pośrednictwem platformy pożyczkowej, na procent.

Odsetki te są zwykle znacznie wyższe niż w tradycyjnej bankowości, ponieważ rynek jest nieuregulowany, a ryzyko jest znacznie wyższe. Niektóre platformy pożyczkowe płacą do 20% rocznych odsetek.

Biorąc to pod uwagę, nigdy nie powinieneś pożyczać więcej Bitcoinów, niż możesz pozwolić sobie na utratę.

Było kilka przypadków platform pożyczkowych Bitcoin, które nie wywiązały się z zobowiązań lub były zwykłymi schematami ponzi, a pożyczkodawcy stracili wszystkie swoje pieniądze.

Jedną ze znanych platform był Bitconnect, który obiecał gwarantowane zwroty w wysokości do 2% dziennie, rzekomo wykorzystując pieniądze, które im pożyczyłeś, aby „handlować cyfrowymi walutami i osiągać znaczne zyski”. Kiedy Bitconnect upadł na początku 2018 r., Pożyczkodawcy stracili wszystkie swoje pieniądze, a niezliczone życie zostało trwale zniszczone.

O ile nie bawisz się pieniędzmi, które możesz stracić, radzę trzymać się na razie z dala od platform pożyczkowych BTC i zamiast tego wybrać inną strategię zarabiania pieniędzy za pomocą Bitcoin.

17. Wykonaj mikrozadania dla Bitcoin

Wreszcie ostatnią strategią na tej liście, jak zarabiać pieniądze za pomocą Bitcoin, jest wykonywanie mikrozadań.

W przestrzeni kryptowalut te mikro-zadania są często określane jako „Bounties” i można je znaleźć na dedykowanych platformach, takich jak Bounty0x, lub forach, takich jak Bitcointalk.

Zwykle polegają na pisaniu krótkich treści, interakcji w mediach społecznościowych, wykonaniu tłumaczenia, nagraniu wideo lub innych podstawowych zadaniach.

Chociaż niektóre z tych mikrozadań są rzeczywiście opłacane bezpośrednio w BTC, większość jest opłacana inną monetą lub tokenem, który następnie musiałbyś wymienić na BTC na giełdzie kryptowalut.

Podobno kilka osób zarabia w pełnym wymiarze godzin po prostu wykonując te zadania, a niektórzy twierdzą, że zarabiają na północy 50 000 dolarów rocznie.

Jeśli lubisz pracować online i wykonywać małe zadania, może to być odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie, aby zarobić trochę pieniędzy z Bitcoinem.

BONUS: Zakupy z Lolli

Lolli umożliwia każdemu zarobienie Bitcoina, robiąc zakupy u jednego z ponad 500 sprzedawców, z którymi współpracuje firma.

Lista sprzedawców obejmuje znane marki, takie jak Hotels.com, Walmart, Groupon, Priceline, BestBuy i inne.

Chociaż każdy zakup jest nagradzany tylko 1-3 $ w Bitcoinach, może to znacznie zwiększyć, jeśli regularnie korzystasz ze sklepów, z którymi współpracuje Lolli.

Utwórz konto Lolli tutaj i zarób 10 $ za samo dołączenie.

Sztuczki do zarabiania bitcoinów

W porządku, więc to były najlepsze sposoby na zarabianie pieniędzy za pomocą Bitcoin!

But before we end this article and you start earning some coins, here are a few Bitcoin earning tips that will help you to get there faster.

Add a lot of value

You need to find a way in which you can add VALUE to your customer. A product or task that doesn’t add a lot of value, won’t earn you lots of Bitcoins.

Stay informed

To earn more, you need to stay at the top of the game. Read as much about cryptocurrency and blockchain as you can, this space evolves fast and there’s opportunity everywhere.

Keep taxes in mind

Keep in mind that even though you’re earning Bitcoin, you will likely still have to pay taxes on your earnings. Please check this with a tax advisor when you’re starting to make a considerable amount of yearly revenue.

Store your earnings safely

After you earned your first cryptocurrency, make sure that you know how to keep your coins safe . If you have earned more than $250, then you should consider investing $70 in a cryptocurrency hardware wallet like Ledger or Trezor to store them as safely as possible.

Is making money with Bitcoin legal everywhere?

Unfortunately, the answer to this question is no. There are some countries, like India, Morocco, Indonesia, or Cambodia, where Bitcoin is illegal. Hence, earning Bitcoins may be unlawful as well.

Before starting your Bitcoin money-making endeavor, please make sure that the digital currency is legal in the jurisdiction you are based in.

Did we miss an important way to make money with Bitcoin? Let us know in the comment section below! We’re also very curious to hear any success stories that you may have about earning some Bitcoin.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy