Kiedy bitcoin ulegnie awarii

Category: Możesz Sobie
17 lutego 2021

Dlaczego bitcoin się rozbija i czy będzie się zawieszał jeszcze mocniej, czy nie? Przygotuj się na wszystkie prognozy ekspertów dotyczące awarii bitcoina. Jeśli przegapiłeś naszą poprzednią „historię bitcoinów , sugerujemy, abyś szybko ją przejrzał, ponieważ w prostych słowach podsumowaliśmy 10 lat historii bitcoinów .

Cena Bitcoina rosła i rosła do 2018 r., A następnie po raz pierwszy mocno się załamała, osiągając najwyższą wartość 20 089 USD. Możesz zapoznać się z historią bitcoinów, aby uzyskać więcej szczegółów, ponieważ dzisiaj skupimy się na powodach awarii bitcoin i prognozach ekspertów, że wkrótce się zawiesi?

Wyjaśnienie awarii Bitcoin

Bitcoin to kryptowaluta stworzona w 2009 roku i od tego czasu jej wartość stale rosła, aż w 2018 roku uległa awarii, kiedy Korea zakazała anonimowego handlu bitcoinami. Ale prognozy dotyczące bitcoinów są do tej pory całkowicie błędne, ponieważ przewidywano wiele razy, że mocno się rozbije i spadnie z miejsca, w którym się zaczęło.

Gdyby te przewidywania były prawdziwe, prognozy mediów głównego nurtu w 2013 roku byłyby najbardziej błędne. W ten sposób większość popularnych firm technologicznych, takich jak Google, Amazon, Facebook itd., Nie odniesie takiego sukcesu po krachu na giełdzie w 2001 roku. Przetrwali i kontynuowali swoją pracę, a dziś nie tylko prowadzą odnoszące sukcesy firmy technologiczne, ale znajdują się również na liście 10 najbogatszych ludzi na świecie.

Faktem jest, że jeśli słuchasz mediów, od 2009 roku mówią, że nie kupują bitcoinów, ponieważ ciężko się rozbije, ale historia mówi nam inną historię. Jego wartość w pierwszych pięciu lub sześciu latach wzrastała o 50%, a czasem o 75% każdego roku. Nadal istnieje kilka faktów i cennych punktów, które wymagają Twojej uwagi. Zobaczmy, jakie jest kilka powodów, które powodują awarię bitcoina? Przez awarię tak naprawdę nie rozumiemy ciężkiej awarii, ale zwykły wypadek.

Dlaczego Bitcoin się zawiesza?

Awaria Bitcoina wynika głównie z ogromnej liczby zapytań do Coinbase o kupno i sprzedaż ich bitcoinów. Z tego powodu system jest przeciążony, a Coinbase jest główną witryną i dlatego czasami pozostaje wyłączony przez cały dzień. Dlatego bitcoin trochę się zawiesza, ale nie tak mocno.

Oto trzy powody, które mogą doprowadzić do awarii bitcoina:

Brak anonimowości i regulacji

Bitcoin jest uważany za anonimową walutę, podobnie jak wszystkie inne kryptowaluty. Istnieją argumenty, że ponieważ bitcoin jest uważany za walutę czarnego rynku, nikt nie może być tak pewien jego życia. Bez względu na to, jak udaną lub wysoką wartość osiągnie, jeśli rząd narzuci pewne przepisy dotyczące jej wymiany i uzna, że ​​jest pod każdym względem nielegalny, może się rozbić w jedną noc. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ bitcoiny z pewnością mają plan B, który obejmuje obsługę mediów. Co więcej, niektórzy eksperci mówią, że to, co nie mogło się wydarzyć za 10 lat, nie wydarzy się również w przyszłości.

Uznanie wartości bitcoina wskazuje na bańkę

Zawsze jest koniec wszystkiego. W internecie mamy wiele przykładów sukcesu podobnych do bitcoina. Podobnie jak sukces domeny dotcom, kiedy wszyscy zaczęli kupować domeny dotcom na ślepo kupując, dając nawet miliony dolarów za najlepsze nazwy. Ludzie odnoszą taki sukces do bańki, bańki, która rośnie i rośnie, ale potem zawsze osiąga punkt krytyczny i pękają. Właśnie w ten sposób eksperci uważają, że bitcoin osiągnął ten punkt krytyczny i może się ustabilizować, ale jest bardzo mniejsze prawdopodobieństwo, że ponownie wzrośnie.

Bitcoin nie jest walutą funkcjonalną

Po pierwsze, bitcoin nie jest walutą żadnego kraju. Ani jego wartość nie jest ustalona, ​​ani rzadko się zmienia. Wszyscy wiemy, że wartość bitcoinów jest tak zmienna, że ​​można ich używać jako zwykłej waluty. Na przykład, czy możesz sobie wyobrazić menu dowolnej restauracji z cenami w btc. Wydaje się, że kupowanie burgera lub pizzy za około 0,0001 btc wydaje się takie nierealne. Nie jest to możliwe, ponieważ wartość bitcoinów tak często się zmienia. W porównaniu z innymi walutami fiducjarnymi, wahania wartości w bitcoinach są tak częste. Dlatego nie widzimy żadnych szans na wykorzystanie bitcoinów jako waluty funkcjonalnej w najbliższej przyszłości. Ten czynnik jest również jedną z przyczyn katastrofy kryptowaluty.

Czy Bitcoin ulegnie awarii?

Teraz myślimy, że po całej dyskusji, którą przeprowadziliśmy powyżej, to ty i tylko ty możesz zdecydować, czy bitcoin się zawiesi, czy nie. Jeśli chcesz zainwestować w bitcoin , sugerujemy przeczytanie analizy jego historii , zasięgnięcie porady ekspertów, przeprowadzenie pewnych badań, a następnie podjęcie decyzji, czy powinieneś go wybrać, czy nie.

Mamy nadzieję, że podoba Ci się nasza zawartość i jeśli przegapisz historię bitcoin i czym jest bitcoin i tak dalej. Przyjrzyj się im również, aby lepiej zrozumieć cały temat bitcoinów. Skomentuj nas poniżej swoich przemyśleń i podziel się swoimi doświadczeniami ze światem.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy