Najlepsze banki do rachunków czekowych w 2020 r

Category: Sobie Pozwolić
17 lutego 2021

Twoje konto do zarządzania pieniędzmi na co dzień

Twoje konto czekowe może być najważniejszym kontem finansowym w Twoim codziennym życiu. Otrzymujesz dochody, płacisz rachunki i robisz zakupy z tego konta, więc ważne jest, aby wszystko działało sprawnie. Potrzebujesz nie tylko dobrze funkcjonującego konta, ale banku, który minimalizuje opłaty, dzięki czemu możesz zatrzymać więcej zarobionych pieniędzy.

Najlepszy bank do sprawdzania kont Bank lub SKOK Dlaczego to wybraliśmy Najlepsze nagrody za zwrot gotówkiNajlepsze do zarabiania odsetekNajlepsze dla Twojego miesięcznego budżetuNajlepsze dla nieletnichNajlepsza Unia KredytowaNajlepsze z gałęziamiNajlepsze do podróży globalnychWspółpracowaliśmy z następującymi bankami, aby przedstawić oferty rachunków czekowych w poniższej tabeli. Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje na temat wybranych przez naszych redaktorów najlepszych banków do sprawdzania kont na dzień 7 sierpnia 2020 r. Wszystkie te konta oferują podstawowe funkcje kont czekowych, a Twoje depozyty są ubezpieczone do limitów federalnych przez FDIC lub NCUA.

Najlepsze nagrody za zwrot gotówki: Odkryj bank

data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

Nagrody w postaci zwrotu gotówki mogą wydawać się obfite w przypadku kart kredytowych, ale karty debetowe są mniej hojne. Odkryj konto debetowe Cashback banku to darmowe konto czekowe online z unikalnymi nagrodami. Zdobądź 1% zwrotu gotówki do 3000 USD z kwalifikujących się zakupów kartą debetową każdego miesiąca, aby uzyskać łączne miesięczne nagrody do 30 USD. Nie ma żadnych opłat miesięcznych ani minimalnego salda. Jeśli używasz już swojej karty debetowej do codziennych wydatków, dodatkowa gotówka jest bonusem. Ale karty kredytowe oferują również nagrody i tworzą bufor między Twoim kontem rozliczeniowym a potencjalnymi problemami. Więc jeśli zależy Ci na nagrodach za karty kredytowe, może to nie być najlepsze rozwiązanie.

 Rzadka okazja do zdobycia nagród za wydatki na karty debetowe

Odkryj bogatą ofertę kont do zakupów w jednym miejscu

Potencjalnie wymaga rezygnacji z korzyści płynących z posiadania karty kredytowej

Najlepsze do zarabiania odsetek: Bank nbkc

data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

Jeśli nie znosisz pomysłu, że fundusze pozostają bezczynne na Twoim koncie czekowym, Bank Nbkc powinien Cię zainteresować. Zarabiaj 0,80% RRSO na środkach na swoim koncie osobistym bez miesięcznych opłat. W przeciwieństwie do niektórych rachunków płatniczych oprocentowanych, Bank nbkc nie nakłada istotnych ograniczeń. Na przykład nie musisz używać swojej karty debetowej wiele razy w miesiącu ani ograniczać niektórych wypłat do sześciu w miesiącu. Minimalna kwota otwarcia konta to 5 USD, a czeki można wpłacać za pomocą urządzenia mobilnego.

Łatwo zakwalifikować się do stawki

Do 12 USD miesięcznie w globalnych rabatach opłat za korzystanie z bankomatów

Nowoczesna, nieformalna atmosfera może nie spodobać się fanom tradycyjnej bankowości

Najlepsze dla Twojego miesięcznego budżetu: proste

data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

Simple pomaga utrzymać rachunek bieżący w dobrej kondycji. Konto automatycznie śledzi Twoje wydatki i umożliwia dodawanie tagów i notatek dla dodatkowej przejrzystości Twoich finansów. Dzięki tym informacjom, a także dowolnym celom, które określisz, Simple przewiduje, ile możesz bezpiecznie wydać bez powodowania problemów w dalszej części miesiąca. Nie ma miesięcznych opłat ani minimalnych opłat za konto, nie ma też żadnych opłat za debet. Wcześniejsze  

Niezwykle krótka lista opłat

Solidne narzędzia do budżetowania, które pomogą Ci mądrze wydawać

Książka z 25 czekami nadal kosztuje 5 dolarów

Najlepsze dla nieletnich: Capital One

data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

Capital One pomaga dzieciom i nastolatkom uczyć się o pieniądzach dzięki bezpłatnemu rachunkowi czekowemu przeznaczonemu dla dzieci. Nastolatki otrzymują kartę debetową za wydatki i nie ma żadnych miesięcznych opłat ani minimalnych opłat. Rodzice lub opiekunowie mogą monitorować konto dzięki dostępowi online i alertom o aktywności na koncie. Konto opłaca 0,10% RRSO, co może pomóc dzieciom poznać pieniądze i zachęcić do oszczędzania.

Usługa Capital One 360 ​​Checking również oferuje RRSO w wysokości 0,10%.

Aplikacja mobilna promuje celowe wydatki z możliwością ustawiania kategorii budżetowania i celów oszczędnościowych. Możesz także zablokować swoją kartę za pośrednictwem aplikacji, jeśli kiedykolwiek ją zgubisz. Wcześniejsze  

Oprocentowane konto dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 17 lat

Zapewnia znaczny poziom autonomii (jeśli rodzice tego chcą)

Żadnych papierowych czeków, chociaż nastolatki mogą ich często nie potrzebować

Najlepsza Unia Kredytowa: Alliant Credit Union

data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

Alliant Credit Union

Dla fanów instytucji będących własnością klientów Alliant Credit Union oferuje darmowe konto czekowe, na które spłacane jest 0,25% RRSO. Spółdzielcze kasy pożyczkowe wymagają, abyś kwalifikował się do przystąpienia, ale w przypadku Alliant jest to łatwe. Każdy może zostać członkiem po dołączeniu do Foster Care to Success, która pomaga nastolatkom w pieczy zastępczej w całych Stanach Zjednoczonych  

Aby otrzymać odsetki od salda, musisz zarejestrować się w celu otrzymywania wyciągów elektronicznych i dokonywać co najmniej jednego elektronicznego depozytu na swoje konto w każdym miesiącu. Jeśli nie spełnisz tych wymagań, nic nie zarobisz, ale nadal nie ma żadnych miesięcznych opłat.

Brak minimalnych lub miesięcznych opłat za konto

Rabaty w bankomatach do 20 USD miesięcznie

Aby uzyskać odsetki, musisz mieć wyciągi elektroniczne i dokonywać jednej wpłaty elektronicznej miesięcznie

Najlepiej z oddziałami: Chase Bank

data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

Wielkie banki mogą nie mieć reputacji tanich rachunków, ale konto Chase Bank Total Checking jest całkiem blisko. Mając do dyspozycji ponad 5000 oddziałów, możesz bankować osobiście, jeśli chcesz. Możesz również zrezygnować z miesięcznej opłaty, wpłacając bezpośrednio co najmniej 500 USD miesięcznie lub utrzymując dzienne saldo w wysokości co najmniej 1500 USD na koncie. Jeśli nie kwalifikujesz się do zwolnienia, spodziewaj się zapłaty 12 USD miesięcznie. Chociaż duże banki nie zawsze są tak konkurencyjne jak banki internetowe, Chase zajął pierwsze miejsce w ogólnym badaniu satysfakcji z bankowości detalicznej JD Power 2019 w USA. Wcześniejsze  

Kilka sposobów na wyeliminowanie miesięcznej opłaty

Podstawowe, odpowiednie konto z wieloma lokalizacjami fizycznymi

Potencjalne wysokie koszty bankomatów, debetu w rachunku bieżącym i innych opłat

Najlepsze w podróżach globalnych: Schwab Bank

data-caption = data-expand = 300 data-tracking-container = true />

Wysokodochodowe konto czekowe Charles Schwab Bank dla inwestorów ma podstawowe funkcje, których można oczekiwać od rachunku czekowego, i doskonale nadaje się do podróży. Schwab zapewnia nieograniczone rabaty w bankomatach na całym świecie i nie ma żadnych opłat za transakcje zagraniczne za zakupy lub wypłaty w obcej walucie. Nie ma żadnych miesięcznych opłat ani minimalnych opłat, a Ty zarabiasz 0,03% RRSO na saldzie rachunku bieżącego. To nie jest najwyższa stawka na świecie, ale to więcej niż wiele banków płaci odsetki za rachunki bieżące, a te konta i tak mogą nie być najlepszym miejscem do długoterminowego oszczędzania.

Nieograniczone rabaty opłat bankomatowych w USA i za granicą

Nie są wymagane żadne opłaty miesięczne ani minimalne stawki

Musisz otworzyć połączone konto maklerskie, czy tego chcesz, czy nie

Co to jest konto rozliczeniowe?

Rachunek bieżący to konto bankowe, które pozwala na częste transakcje. Możesz zdeponować swoje wynagrodzenie (lub zlecić to swojemu pracodawcy automatycznie poprzez bezpośredni depozyt) i wykorzystać konto jako obszar przechowywania środków, które planujesz wkrótce wykorzystać. Wydawanie pieniędzy z tych kont jest łatwe. Na przykład możesz:

Odkryj Bank Bank nbkc Prosty Capital One Alliant Credit Union Chase Bank Schwab Bank