Najlepsze bonusy na koncie bankowym we wrześniu 2020 r

Category: Nasze Treści
17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 2 wrz 2020 /
 • 8 min czytaniaSOPA Images / Getty Images

  Podziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny zdolności kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajJeśli chcesz teraz mieć więcej oszczędności, nie jesteś sam. Wielu Amerykanów dotkniętych koronawirusem odkrywa, że ​​potrzebują dodatkowych funduszy, aby związać koniec z końcem. Odrobina dodatkowej gotówki może być bardzo pomocna. Na szczęście wiele banków nadal rozdaje darmowe stosy gotówki.

  W zamian za otwarcie nowego konta oszczędnościowego lub czekowego, możesz skończyć z dodatkowymi 200 lub 300 USD (lub więcej). Poszukiwanie nowego konta bankowego nie jest zbyt ekscytujące, ale w takiej chwili może się to opłacić.

  Dlaczego banki mają premie za rejestrację

  Banki używają premii za rejestrację, aby odróżnić się od innych w branży. Premie gotówkowe pomagają również instytucjom finansowym w pozyskiwaniu nowych klientów i nowych depozytów.

  Chociaż mogą płacić posiadaczom kont wyższą rentowność, w przypadku niektórych banków oferowanie premii jest preferowane.

  „O wiele łatwiej jest oszacować wysokość premii niż podwyższyć stopę procentową wypłaty z depozytów – mówi Greg McBride, CFA, główny analityk finansowy Bankrate.

  Niektóre banki, takie jak TD Bank, oferują więcej niż jeden bonus za rejestrację. Ale zakwalifikowanie się do wielu bonusów w tym samym czasie w tym samym banku zwykle nie jest możliwe. Bonusy na koncie bankowym są zazwyczaj dostępne tylko dla nowych posiadaczy rachunków czekowych lub oszczędnościowych.

  Na co uważać

  Każdy bonus na koncie bankowym nie jest dobrą okazją. Zanim się zarejestrujesz, przeczytaj drobny druk.

  Uważaj na niebotyczne minimalne wymagania dotyczące salda i miesięczne opłaty, które mogą wpłynąć na Twoje zarobki. Jeśli uzyskanie premii wymaga zbyt dużego wysiłku, możesz poszukać innej.

  Jeśli ubiegasz się o konto czekowe, upewnij się, że jest to dobre połączenie, które spełnia Twoje potrzeby. Na przykład, jeśli ich potrzebujesz, sprawdź dokładnie, czy w Twojej okolicy jest wiele oddziałów i bankomatów. W ten sposób nie przejeżdżasz mil na spotkanie z bankierem ani nie tracisz pieniędzy na opłaty za bankomat poza siecią. A ponieważ koronawirus zmusza bankowość do zmiany trybu online bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, poszukaj banku lub unii kredytowej, która oferuje solidny zestaw narzędzi cyfrowych.

  Jeśli szukasz nowego konta oszczędnościowego, zastanów się, czy lepiej byłoby znaleźć inny bank, który płaci większe odsetki.

  Na przykład te jednorazowe premie są zwykle oferowane na kontach, które płacą minimalne odsetki. Więc chociaż premia jest początkowo świetna, możesz poświęcić długoterminowy zwrot.

  Oto niektóre z najlepszych bonusów na koncie bankowym we wrześniu. Porównaj te oferty z płytami CD i innymi kontami oszczędnościowymi, które są bardziej oprocentowane. Sprawdź także inne rodzaje bonusów, takie jak najlepsze bonusy na koncie maklerskim.

  Podsumowanie najlepszych bonusów na koncie bankowym

  Najlepsze bonusy na koncie czekowym

 • Associated Bank: 500 $ premii
 • HSBC Bank: 200 $ lub 450 $ premiiTD Bank: 150 $ lub 300 $ bonusuPNC Bank: 50 $, 200 $ lub 300 $ bonusuHuntington National Bank: 150 $, 200 $, 500 $, 400 $ lub 750 $ premiiSunTrust (Truist) Bank: 200 $ lub 400 $ bonusuBank of America: 100 $ premiiKeyBank: 200 $ bonusuNajlepszy bonus na koncie czekowym i oszczędnościowym
 • Chase Bank: 150 $, 200 $ lub 300 $ bonusu
 • BMO Harris: 200 $, 300 $ lub 350 $ premiiCitibank: 200 $, 400 $ lub 700 $ bonusuCitizens Bank: 100 $, 200 $, 300 $ bonusuNajlepsze oferty rachunków czekowych

  Associated Bank: 500 $ premii

  Zarób 500 USD, otwierając nowe konto czekowe w Associated Bank do 31 maja 2021 r. Aby się zakwalifikować, musisz:

  • Nie otworzył konta w Associated Bank w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.
  • Pozostaw konto otwarte przez co najmniej 12 miesięcy.Otrzymuj bezpośrednie wpłaty w wysokości 500 USD lub więcej w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta.Associated Bank ma siedzibę w Green Bay w stanie Wisconsin i ma oddziały w Illinois, Minnesocie i Wisconsin.

   HSBC Bank : 200 $ lub 450 $ premiiHSBC ma kilka bonusów na koncie czekowym dostępnych online. Do 30 września możesz zdobyć:

   • 200 USD za otwarcie konta czekowego HSBC Advance online i otrzymywanie cyklicznych miesięcznych bezpośrednich wpłat o łącznej wartości 500 USD przez trzy kolejne miesiące (od drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta).
   • 450 USD za otwarcie rachunku czekowego HSBC Premier online i otrzymywanie miesięcznych bezpośrednich wpłat w wysokości co najmniej 5000 USD przez trzy kolejne miesiące (od drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta).Inną opcją jest wybranie premii, która zapewnia zwrot gotówki w wysokości 3 procent (do 600 $ dla nowych posiadaczy konta czekowego Premier. Ta oferta wygasa również 30 września. Aby się zakwalifikować, musisz skonfigurować cykliczne bezpośrednie wpłaty do HSBC Konto rozliczeniowe Premier przynajmniej raz w miesiącu kalendarzowym przez sześć kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku.

    HSBC ma siedzibę w McLean w Wirginii. Zdobył 3,9 na 5 gwiazdek w pełnej recenzji produktów i ofert przeprowadzonej przez Bankrate.

    TD Bank
    : 150 $ lub 300 $ bonusuBonus 300 $ jest dostępny dla klientów TD Bank, którzy:

    • Otwórz konto Beyond Checking online.
    • Nigdy nie miałem osobistego konta czekowego w TD Bank.Mieć co najmniej 2500 $ środków z bezpośredniej wpłaty w ciągu 60 dni od otwarcia konta.Istnieje również bonus gotówkowy w wysokości 150 $, jeśli wolisz konto czekowe (wymaga bezpośrednich wpłat w wysokości 500 $ w ciągu 60 dni od otwarcia konta).

     Bonusy są dostępne dla mieszkańców Dystryktu Kolumbii, Pensylwanii i wszystkich stanów na wschodnim wybrzeżu z wyjątkiem Georgii.

     TD Bank ma siedzibę w Wilmington w stanie Delaware. W przeglądzie usług i ofert produktowych Bankrate Bankrate uzyskał 2,7 z 5 gwiazdek.

     PNC Bank: 50 $, 200 $ lub 300 $ bonusuJeśli nie masz istniejącego konsumenckiego konta czekowego PNC lub jeśli zamknąłeś je w ciągu ostatnich 90 dni, możesz kwalifikować się do jednego z następujących bonusów:

     • 50 $ bonusu za otwarcie wirtualnego portfela i otrzymanie 500 $ bezpośredniego depozytu w ciągu 60 dni.
     • Bonus 200 $ za otwarcie wirtualnego portfela za pomocą Performance Spend i otrzymanie bezpośredniego depozytu w wysokości 2000 $ w ciągu 60 dni.300 $ premii za otwarcie wirtualnego portfela za pomocą Performance Select i otrzymanie bezpośredniego depozytu w wysokości 5000 $ w ciągu 60 dni.Konta można otwierać online w całym kraju. Oferty wygasają 30 września. Siedziba PNC znajduje się w Wilmington w stanie Delaware i zdobyła 3 z 5 gwiazdek w pełnym przeglądzie produktów i ofert Bankrate.

      Huntington National Bank : 150 $, 200 $, 400 $, 500 $ lub 750 $ premiiHuntington Bank ma kilka bonusów na koncie czekowym dostępnych zarówno dla konsumentów, jak i właścicieli firm. Do 7 października możesz zarobić:

      • 150 $ za otwarcie konta czekowego bez gwiazdki i dokonanie skumulowanego depozytu w wysokości co najmniej 1000 $ w ciągu 60 dni od otwarcia konta.
      • 200 $ za otwarcie konta czekowego Huntington 5 i dokonanie skumulowanego depozytu w wysokości co najmniej 1000 $ w ciągu 60 dni od otwarcia konta.200 $ za otwarcie konta Business Checking 100 i dokonanie skumulowanego depozytu w wysokości co najmniej 2000 $ w ciągu 60 dni od otwarcia konta.400 USD za otwarcie nieograniczonego konta Business Checking i dokonanie skumulowanego depozytu w wysokości co najmniej 5000 USD w ciągu 60 dni od otwarcia konta.500 $ za otwarcie konta Huntington 25 Checking i złożenie skumulowanego depozytu w wysokości co najmniej 15 000 $ w ciągu 60 dni od otwarcia konta.750 $ za otwarcie konta czekowego Unlimited Plus Business i dokonanie skumulowanego depozytu w wysokości co najmniej 20 000 $ w ciągu 60 dni od otwarcia konta.Oferty te są ważne tylko dla mieszkańców Ohio, Michigan, Indiany, Pensylwanii, Kentucky, Zachodniej Wirginii, Illinois i Wisconsin.

       Huntington ma siedzibę w Columbus w stanie Ohio. W pełnym przeglądzie produktów i ofert bankowych bank uzyskał 2,6 z 5 gwiazdek.

       Truist (dawniej Suntrust i BB&T) Bank: 200 $ lub 400 $ bonusuOtwórz konto czekowe SunTrust Essential online do 30 września i zarób 200 USD, dokonując bezpośrednich wpłat w wysokości co najmniej 500 USD na cykl wyciągów przez dwa kolejne cykle (w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta). Kod promocyjny, którego musisz użyć, to Q320ESSENTIAL.

       Inną opcją jest otwarcie rachunku czekowego SunTrust Advantage do 30 września i zarobienie 400 USD, wpłacając co najmniej 3000 USD w ramach bezpośrednich wpłat na cykl wyciągów przez dwa kolejne cykle w ciągu pierwszych trzech pełnych miesięcznych cykli wyciągów. Kod promocyjny, którego musisz użyć, to Q320ADVANTAGE.

       Oferty są ważne dla mieszkańców stanu Alabama, Arkansas, Georgia, Floryda, Maryland, Mississippi, Karolina Północna, Karolina Południowa, Tennessee, Wirginia lub Dystrykt Kolumbii.

       Aby się zakwalifikować, nie możesz mieć istniejącego osobistego konta czekowego SunTrust ani zamknąć go 3 stycznia 2020 r. Lub później. SunTrust i BB&T połączyły się, tworząc Truist Bank.

       Truist ma siedzibę w Charlotte, North Caroline. W pełnym przeglądzie produktów i ofert bankowych bank uzyskał 2,6 z 5 gwiazdek.

       Bank of America : 100 $ bonusuNowi klienci czekowi mogą zarobić 100 $ od Bank of America, otwierając konto online. Oferta wygasa 31 grudnia 2020 r. Aby otrzymać bonus, musisz:

       • Nie miałem osobistego konta czekowego w Bank of America w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.
       • Otwórz nowe konto internetowe Advantage SafeBalance Banking, Advantage Plus Banking lub Advantage Relationship Banking.Dokonaj wpłaty początkowej (25 $ depozytu otwierającego dla konta bankowego Advantage SafeBalance i 100 $ depozytu otwierającego dla pozostałych).Otrzymaj dwie bezpośrednie wpłaty w wysokości co najmniej 250 USD każda w ciągu 90 dni od otwarcia konta.Kod oferty (PSR100CIS) jest potrzebny do zakwalifikowania się do bonusu.

        Bank of America ma siedzibę w Charlotte w Północnej Karolinie. Zdobył 2,4 na 5 gwiazdek w pełnej recenzji swoich produktów i usług przeprowadzonej przez Bankrate.

        KeyBank: 200 $ bonusuBonus 200 $ jest dostępny dla klientów KeyBank, którzy:

        • Otwórz Key Smart Checking, Key Advantage Checking, Key Privilege Checking lub Key Privilege Select Checking.
        • Dokonaj jednego depozytu w wysokości 500 $ w ciągu 60 dni od otwarcia konta.Osoby, które nie miały konta czekowego w KeyBank ani konta bezproblemowego w ciągu ostatnich 12 miesięcy.Ta oferta wygasa 18 września i do otrzymania bonusu potrzebny jest kod oferty (ONAS0820).

         Najlepszy bonus na koncie czekowym i oszczędnościowym

         Chase Bank : 150 $, 200 $ lub 300 $ bonusu

         Do 14 października Chase oferuje różne bonusy na nowych kontach czekowych i oszczędnościowych.

         • Aby zarobić 150 $, otwórz konto Chase Savings i zdeponuj łącznie 10000 $ lub więcej w ciągu 20 dni i utrzymuj saldo przez 90 dni.
         • Aby zarobić 200 $, otwórz nowe konto Total Checking i dokonaj bezpośredniej wpłaty w wysokości 500 $ lub więcej w ciągu pierwszych 90 dni.Aby zarobić 300 $, otwórz konto czekowe Premier Plus i skonfiguruj bezpośrednie wpłaty w ciągu pierwszych 90 dni. Utrzymuj saldo na poziomie co najmniej 15 000 USD, aby uniknąć opłat za obsługę konta.Aby zakwalifikować się do premii, nie możesz mieć istniejącego konta powierniczego lub czekowego Chase (lub mieć konto zamknięte z saldem ujemnym lub w ciągu ostatnich 90 dni).

          Chase Bank ma oddziały w 26 stanach, w tym w Georgii i na Florydzie oraz w zachodniej, południowo-zachodniej, środkowo-zachodniej i północnej części kraju.

          Nasz przegląd produktów i usług bankowych Chase dał bankowi 2,7 z 5 gwiazdek. Siedziba firmy Chase znajduje się w Columbus w stanie Ohio.

          BMO Harris: 200 $, 300 $ lub 350 $ premiiKlienci na rynku nowego konta czekowego i pieniężnego mają możliwość zarobienia do 650 USD, otwierając rachunki w BMO Harris.

          • Aby zarobić 200 USD, otwórz konto czekowe BMO Harris Smart Advantage i uzyskaj łączną kwotę 4000 USD na bezpośrednich wpłatach w ciągu pierwszych 90 dni.
          • Aby zarobić 350 $, otwórz konto czekowe BMO Harris Premier i uzyskaj łącznie 7500 $ na bezpośrednich wpłatach w ciągu pierwszych 90 dni.Aby zarobić dodatkowe 300 $, otwórz konto rynku pieniężnego Platinum. Aby się zakwalifikować, wpłać i utrzymaj saldo w wysokości 10 000 USD w ciągu pierwszych 30 dni. Aby otrzymać 200 $ bonusu, zdeponuj 25 000 $ i trzymaj go na koncie przez co najmniej 90 dni. Aby zdobyć 300 $ bonusu, zdeponuj 50 000 $ i trzymaj je na koncie przez co najmniej 90 dni.Wszystkie trzy oferty wygasają 30 września i są ograniczone do klientów zamieszkałych w Illinois, Wisconsin, Minnesocie, Indianie, Arizonie, Kansas lub Missouri.

           BMO Harris ma siedzibę w Chicago w stanie Illinois. W przeglądzie pełnego zestawu produktów i ofert BMO przeprowadzonego przez Bankrate, uzyskał on 3,4 na 5 gwiazdek.

           Citibank: 200 $, 400 $ lub 700 $ bonusuKlienci na rynku nowego konta czekowego i oszczędnościowego mogą otworzyć zarówno za pośrednictwem Citi, jak i potencjalnie otrzymać premię.

           • Aby zarobić 200 $, otwórz kwalifikujący się rachunek bieżący w podstawowym pakiecie bankowym. Wpłać 5000 USD w ciągu 30 dni i utrzymuj saldo przez 60 dni.
           • Aby zarobić 400 $, otwórz kwalifikujące się rachunki bieżące i oszczędnościowe w pakiecie kont Citibank. Wpłać 15 000 $ w ciągu 30 dni i utrzymuj to saldo przez 60 dni.Aby zarobić 700 $, otwórz rachunki bieżące i oszczędnościowe w pakiecie Citi Priority Account Package. Wpłać 50 000 $ w ciągu 30 dni i utrzymuj to saldo przez 60 dni.Wszystkie trzy oferty wygasają 5 stycznia 2021 r. Siedziba Citibank znajduje się w Sioux Falls w Dakocie Południowej. Zdobył 4,1 na 5 gwiazdek w pełnym przeglądzie produktów i ofert przeprowadzonym przez Bankrate.

            Citizens Bank: 100 $, 200 $ i 300 $ bonusuKlienci na rynkach nowego konta czekowego i oszczędnościowego mogą potencjalnie zarobić do 600 USD, robiąc to w Citizens Bank.

            • Aby zarobić 300 $, otwórz nowe konto czekowe i dokonaj bezpośredniej wpłaty w wysokości 500 $ lub więcej w ciągu pierwszych 60 dni.
            • Aby zarobić 200 USD, otwórz nowe konto oszczędnościowe i zdeponuj minimum 15 000 USD (obecnie nie jest to depozyt w Citizens Bank) i utrzymuj saldo przez trzy miesiące. Będziesz także musiał otworzyć konto czekowe (bez bezpośredniego depozytu), aby otrzymać bonus.Jeśli otworzysz zarówno konto czekowe, jak i oszczędnościowe, będziesz uprawniony do zarobienia dodatkowych 100 USD. Oferta wygasa 1 października.

             Citizens Bank ma siedzibę w Providence w stanie Rhode Island. Zdobył 2,8 na 5 gwiazdek w przeglądzie produktów i ofert banku Bankrate.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy