Najlepsze karty kredytowe do zakupów online

Category: Możesz Mieć
17 lutego 2021

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby uzyskać wyjaśnienie naszych zasad reklamowych, odwiedź tę stronę.

Jeśli zauważysz, że przeszukujesz wirtualne internetowe pojemniki sprzedażowe więcej, niż chciałbyś przyznać, jesteś w dobrym towarzystwie.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym weteranem w świecie zakupów online, czy po prostu szukasz sposobu na zabicie czasu (lub terapii detalicznej – nie oceniamy), zechcesz zrobić sobie przysługę i użyć karty kredytowej, która zarabia cenne punkty, mile lub zwrot gotówki. Więcej o tym za chwilę. Ale najpierw kilka podstawowych zasad.

Nowy w The Points Guy? Zapisz się donaszego codziennego newsletterai zapoznaj się znaszym przewodnikiem dla początkujących .

Zdajemy sobie sprawę, że w środku epidemii koronawirusa zakupy mogą nie być Twoim priorytetem. Jednak wysyłanie rzeczy do domu zamiast wychodzenia może być dobrym pomysłem. Tak więc, jeśli jesteś na rynku nowych przedmiotów lub skaczesz ze sprzedaży, możesz zdobyć nagrody, dzięki czemu możesz mieć dodatkowy zwrot gotówki lub punkty w gotowości, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Najlepsze karty do zakupów online w 2020 roku:
 • Chase Freedom Unlimited : (Nie jest już otwarte dla nowych kandydatów) Najlepsze dla łatwych nagród
 • Karta American Express® Gold : Najlepsza do ochrony zakupów Karta kredytowa Bank of America® Cash Rewards: najlepsza do zwrotu gotówki za zakupy online Preferowana karta kredytowa Amex EveryDay ® od American Express : najlepsza dla częstych kupujących Chase Freedom : Najlepszy do obracania 5x punktów Podpis wizowy Amazon Prime Rewards : najlepszy do zakupów w serwisie Amazon Gotówka amerykańskiego banku + karta Visa z podpisem : najlepszy do wyboru własnej kategorii bonusu Capital One® Spark® Mile for Business : najlepsza ochrona ceny Platinum Card® od American Express : bonus Best for SaksW tym poście

  Chase Freedom Unlimited

  Opłata roczna: 0 USD

  Oferta powitalna: 200 $ po wydaniu 500 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

  Wyjątkowe korzyści zakupowe: ta karta zarabia 1,5% zwrotu gotówki z zakupów, bez „jeśli, „i lub „ale. Oferuje również rozszerzoną gwarancję, która wydłuża okres gwarancji producenta z USA o dodatkowy rok lub kwalifikującą się gwarancję do trzech lat. Co więcej, nagrody nie wygasają, dopóki twoje konto jest otwarte, co sprawia, że ​​Freedom Unlimited jest jedną z najlepszych dostępnych obecnie kart kredytowych typu cash back.

  Ten zwrot gotówki w wysokości 1,5% może stać się bardziej wartościowy w połączeniu z kartą premium Ultimate Rewards, taką jak Chase Sapphire Preferred Card lub Chase Sapphire Reserve. Dzięki tym kartom możesz sprawić, że punkty zdobyte przez Freedom Unlimited będą w pełni transferowalne punkty Ultimate Rewards o wartości do 2 centów każda.

  Informacje dotyczące Chase Freedom Unlimited zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani podane przez wydawcę karty.

  Czytaj dalej:

  Karta American Express® Gold

  Opłata roczna : 250 USD (zobacz stawki i opłaty).

  Oferta powitalna : 35 000 punktów Membership Rewards po wydaniu 4000 USD na zakupy w pierwszych trzech miesiącach otwarcia konta – o wartości 700 USD, zgodnie z naszymi wycenami.

  Wyjątkowe korzyści zakupowe : Karta Amex Gold jest zazwyczaj jedną z najlepszych kart kredytowych dla nas wszystkich, którzy mają obsesję na punkcie jedzenia, dzięki 4-krotnym punktom bonusowym, które zdobędziesz za jedzenie w restauracjach na całym świecie oraz w amerykańskich supermarketach (przy pierwszych 25 000 dolarów zakupów w każdym kalendarzu rok; potem 1x), ale ma też w rękawie sztuczkę, jeśli chodzi o zakupy online: ochronę zakupów. To jest karta, której będziesz chciał użyć przy dużych zamówieniach (na przykład meble) lub do wszystkiego, co oznacza ostateczną sprzedaż. Dzieje się tak, ponieważ każdy przedmiot objęty jest ochroną w wysokości do 10 000 USD (z wyłączeniem klęsk żywiołowych). Wiele osób uważa, że ​​American Express ma również najmniej bolesny proces reklamacyjny, więc może się to naprawdę przydać. Nie wyklucza przedmiotów zagubionych lub zagubionych.

  Otrzymasz również przedłużoną ochronę gwarancyjną (jeden dodatkowy rok na produkty z gwarancją oryginalnego producenta na okres pięciu lat lub mniej).

  Czytaj dalej:

  Bank of America Cash Rewards Credit Card

  Opłata roczna: 0 USD.

  Oferta powitalna: 200 $ premii za zwrot gotówki po wydaniu 1000 $ w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta.

  Wyjątkowe korzyści zakupowe: jest to typ karty kredytowej typu „wybierz własny bonus. Możesz zarobić 3% zwrotu gotówki w jednej z następujących wybranych kategorii: gaz, zakupy online, jedzenie, podróże, apteki lub majsterkowanie / wyposażenie domu. Jeśli chcesz, możesz zmieniać tę 3% kategorię premii tak często, jak co miesiąc. Otrzymasz również 2% zwrotu gotówki w sklepach spożywczych i hurtowniach. Zwróć uwagę, że łączny limit 3% i 2% cashback jest ograniczony do 2500 $; potem zarobisz 1%.

  Jeśli zdarzy ci się mieć status w programie Bank of America Preferred Rewards ze względu na swoje depozyty w Bank of America, te 3% może wzrosnąć do 5,25% zwrotu gotówki z zakupów online.

  Czytaj dalej:

  Karta kredytowa Amex EveryDay ® Preferred od American Express

  Opłata roczna: 95 USD

  Oferta powitalna: 15 000 punktów American Express Membership Rewards po wydaniu 1000 USD w pierwszych trzech miesiącach otwarcia konta.

  Wyjątkowe korzyści zakupowe: jeśli dokonasz 30 lub więcej zakupów w jednym cyklu rozliczeniowym, otrzymasz dodatkowe 50% punktów Membership Rewards za swoje zakupy. Pamiętaj jednak, że jeśli użyjesz go 29 razy lub mniej, otrzymasz standardowe punkty 1x Membership Rewards za wszystkie zakupy, zamiast 1,5 punktu.

  Informacje dotyczące karty kredytowej Amex EveryDay ® od American Express zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani podane przez wydawcę karty.

  Czytaj dalej:

  Chase Freedom

  Opłata roczna: 0 USD.

  Oferta powitalna: zarób 150 USD po wydaniu 500 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

  Wyjątkowe korzyści zakupowe : Główną atrakcją Chase Freedom są rotacyjne kategorie bonusowe. Co kwartał Chase publikuje listę kategorii, z których karta zwróci 5% gotówki – i zazwyczaj przynajmniej raz w roku domy towarowe są uwzględnione w tej mieszance. Aby wziąć udział, musisz zarejestrować się na stronie internetowej lub aplikacji Chase, ale jest to płynny proces i zajmuje tylko kilka minut. Zyskasz 5% zwrotu gotówki w rotacyjnych kwartalnych kategoriach za pierwsze 1500 $ zakupów w każdym aktywowanym kwartale.

  Jeszcze lepiej, jeśli masz kartę Chase Ultimate Rewards – taką jak Chase Sapphire Reserve, Chase Sapphire Preferred Card lub Ink Business Preferred Credit Card – będziesz mógł zebrać swoje nagrody i wymienić je na podróż przez Chase Ultimate Portal z nagrodami lub transfer do jednego z partnerów lotniczych lub hotelowych Chase, aby uzyskać jeszcze większą wartość.

  Czytaj dalej :

  Podpis wizowy Amazon Prime Rewards

  Opłata roczna : 0 USD.

  Oferta powitalna : jest różna, ale obecnie widzimy ofertę na kartę podarunkową Amazon o wartości 70 USD ważną na zakupy w Amazon, która jest dostępna, gdy tylko zostaniesz zatwierdzony.

  Wyjątkowe korzyści zakupowe : Otrzymasz 5% zwrotu gotówki na Amazon.com i Whole Foods Market oraz 2% zwrotu w restauracjach, stacjach benzynowych i drogeriach. Obejmuje również ochronę zakupów do 500 USD za roszczenie i 15 000 USD na konto oraz rozszerzoną ochronę gwarancyjną, która zapewnia dodatkowy rok ochrony kwalifikujących się zakupów z gwarancją producenta do trzech lat.

  Musisz być członkiem Prime, aby kwalifikować się do otrzymania karty – ale jeśli tak, nie ma powodu, aby nie składać wniosku, jeśli często kupujesz w Amazon.

  Czytaj dalej:

  Informacje dotyczące kart Amazon Prime Rewards zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani podane przez wydawcę karty.

  Gotówka amerykańskiego banku + karta Visa z podpisem

  Opłata roczna: 0 USD.

  Oferta powitalna: 150 $ zwrotu gotówki po wydaniu 500 $ na zakupy netto w ciągu 90 dni od otwarcia konta.

  Wyjątkowe korzyści zakupowe: Otrzymujesz 5% zwrotu gotówki, wybierając jedną z 12 kategorii handlowców w każdym kwartale. W każdym kwartale otrzymasz zwrot gotówki w wysokości 5% za pierwsze 2000 USD kwalifikujących się wydatków. Kategorie obejmują wszystko, od telewizji, Internetu i usług transmisji strumieniowej po siłownie i centra fitness – i oczywiście domy towarowe i wybrane sklepy odzieżowe.

  To sprawia, że ​​jest to świetny kandydat dla kupujących online, którzy chcą zarobić na zakupach trochę gotówki

  Czytaj dalej:

  Capital One® Spark® Mile for Business

  Opłata roczna : 95 USD, zniesiona w pierwszym roku.

  Oferta powitalna : możesz zdobyć 50 000 mil po wydaniu 4500 $ w pierwszych trzech miesiącach otwarcia konta – o wartości 700 $, zgodnie z wycenami TPG.

  Wyjątkowe korzyści zakupowe : Karta Capital One Spark Miles for Business jest jedną z niewielu kart kredytowych dla małych firm na rynku, która nadal zapewnia ochronę ceny. Ochrona ceny różni się od ochrony zakupu tym, że jest zasadniczo polisą ubezpieczeniową przed spadkiem ceny właśnie kupionego przedmiotu.

  Na przykład załóżmy, że kupujesz parę butów w Bloomingdales (korzystając oczywiście z portalu zakupowego linii lotniczej lub Rakuten). Kilka dni później zauważysz, że buty Nordstrom są jeszcze tańsze. Jeśli wykorzystałeś swoją kartę Spark Miles for Business, będziesz uprawniony do otrzymania zwrotu różnicy między zapłaconą kwotą a lepszą ceną, którą znalazłeś. Informacje do karty Capital One Spark Miles zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  Czytaj dalej :

  Platinum Card® od American Express

  Opłata roczna : 550 USD (zobacz stawki i opłaty).

  Oferta powitalna : 60 000 punktów po wydaniu 5000 USD na zakupy w pierwszych trzech miesiącach otwarcia konta – o wartości 1200 USD według wyceny TPG.

  Wyjątkowe korzyści zakupowe : Oprócz dostępu do poczekalni, kredytów Uber, kredytu na opłaty lotnicze i innych korzyści związanych z kartą Amex Platinum, karta oferuje również wyjątkową korzyść: do 100 USD rocznych kredytów na Saks Fifth Avenue.

  Kredyt jest dostępny w postaci dwóch kredytów na wyciągu o wartości 50 USD rocznie. Twój pierwszy kredyt na wyciągu w wysokości 50 USD jest dostępny od 1 lipca do 31 grudnia, a drugi kredyt na wyciągu w wysokości 50 USD jest dostępny od 1 stycznia do 30 czerwca. Aby skorzystać z tej korzyści, musisz zarejestrować swoją kartę Amex Platinum Card. Twoje konto Amex online.

  Jako dodatkowy bonus, kredyt dotyczy teraz również zakupów dokonanych w Barneys przez Saks.

  Za zakupy online otrzymasz tylko 1x punkt, ale hej – w naszej książce zawsze korzystna jest zniżka na zakupy.

  Czytaj dalej:

  Aby zobaczyć stawki i opłaty związane z kartą Amex Gold, kliknij tutaj.

  Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Platinum, kliknij tutaj .

  Polecane zdjęcie: Tevarak Phanduang / EyeEm / Getty Images.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy