Najlepsze karty kredytowe do zakupów w Amazon

Category: Jest Dla Ciebie
17 lutego 2021

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby uzyskać wyjaśnienie naszych zasad reklamowych, odwiedź tę stronę.

Uwaga redaktora: ten post został zaktualizowany o najnowsze informacje o karcie kredytowej. Ta strona zawiera informacje na temat funkcji Discover it Cash Back, która nie jest obecnie dostępna w programie The Points Guy i może być nieaktualna.

Mając ponad pół miliarda produktów na wyciągnięcie ręki, nic dziwnego, że ludzie wydają dużo na Amazon. Niezależnie od tego, czy jesteś okazjonalnym kupującym w Amazon, czy w punkcie, w którym sekcja „Polecane dla Ciebie giganta handlu detalicznego zna Cię lepiej niż najlepszy przyjaciel, zechcesz upewnić się, że używasz karty, która maksymalizuje Twoje zakupy w witrynie .

(Zdjęcie: Jason Alden / Bloomberg via Getty Images)

Określenie, która karta jest dla Ciebie odpowiednia, wymaga spojrzenia nie tylko na zarobki, ale również wzięcia pod uwagę innych czynników, takich jak waluty nagród i zabezpieczenia zakupów. W niektórych przypadkach możesz nawet rozważyć różne karty do różnych rodzajów zakupów. Ponadto najlepsza opcja może się różnić w zależności od tego, czy jesteś członkiem Prime i jakie inne karty już masz. Mając to wszystko na uwadze, przyjrzyjmy się najlepszym kartom do wykorzystania podczas zakupów na Amazon.

Najlepsze karty kredytowe do zakupów w Amazon
 • Podpis wizowy Amazon Prime Rewards
 • Chase Freedom Unlimited Odkryj to Cash Back Karta American Express® Gold Informacje dotyczące Chase Freedom Unlimited zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani podane przez wydawcę karty.

  W tym poście

  Podpis wizowy Amazon Prime Rewards

  (Zdjęcie: The Points Guy)

  Na pierwszy rzut oka własna karta Amazon Prime Rewards wydaje się być najbardziej ekscytującą opcją – i dla większości ludzi jest. Karta dostępna wyłącznie dla członków Prime, bez rocznej opłaty – której nie należy mylić z podstawową kartą Amazon Rewards – oferuje imponujący zwrot 5% wszystkich zakupów Amazon i Whole Foods, a także zwrot 2% w restauracjach, stacje benzynowe i drogerie oraz 1% zwrotu na wszystkie inne zakupy. Po zatwierdzeniu otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 USD automatycznie załadowaną na Twoje konto Amazon.com.

  Największą wadą jest to, że wysoki zwrot z wydatków to wszystko, co karta naprawdę ma do zaoferowania. Chociaż karta jest objęta ochroną zakupu (obejmuje przedmioty o wartości do 500 USD, jeśli zostaną uszkodzone lub skradzione w ciągu 120 dni od zakupu) i rozszerzoną gwarancją, nie obejmuje ważnych korzyści związanych z zakupem, takich jak ochrona ceny lub ochrona zwrotu, więc nie jest idealny do dużych zakupów. Inną wadą jest to, że aby się zakwalifikować, potrzebujesz członkostwa Prime (za 119 USD rocznie), chociaż przy tak wielu gospodarstwach domowych w USA już subskrybowanych, prawdopodobnie nie stanowi to większego problemu. Oprócz składki członkowskiej Prime karta nie pobiera opłaty rocznej.Informacje dotyczące kart Amazon Prime Rewards zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani podane przez wydawcę karty.

  Przeczytaj naszą pełną recenzję karty.

  Chase Freedom Unlimited

  Jeśli nie jesteś subskrybentem Prime i nadal chcesz uzyskać solidny zwrot z wydanych pieniędzy, najlepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z Chase Freedom Unlimited. Freedom Unlimited zapewnia 1,5% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy. Chociaż sam w sobie jest to solidny zwrot, możesz potencjalnie podwoić wartość swoich nagród, łącząc Freedom Unlimited z Chase Sapphire Reserve, Chase Sapphire Preferred Card lub Ink Business Preferred Credit Card. W ten sposób będziesz mógł wymienić swój zwrot gotówki jako pełnoprawne, zbywalne punkty Ultimate Rewards, o wartości 2 centów każdy na podstawie miesięcznych wartości punktów TPG.

  Karta zapewnia również 120-dniową ochronę zakupu i rozszerzoną ochronę gwarancyjną, która przedłuża kwalifikujące się gwarancje producenta o kolejny rok. Podobnie jak dwie karty Amazon, ta nie wiąże się z roczną opłatą.

  Przeczytaj naszą pełną recenzję karty.

  Odkryj to Cash Back

  Karta Amazon Prime Rewards nie jest jedyną, która oferuje 5% zwrotu gotówki za zakupy – bez opłaty rocznej Odkryj to również Cash Back (w kategoriach rotacyjnych, do 1500 USD każdego kwartału, który aktywujesz) i nie wymaga być członkiem Prime. Jednak ten wskaźnik zarobków jest dostępny tylko przez jeden kwartał w roku.

  Dzięki funkcji Discover it Cash Back możesz zarobić 5% zwrotu gotówki do kwoty 1500 USD za zakupy dokonane zgodnie z kalendarzem zwrotu gotówki Discover po rejestracji. Pamiętaj, że chociaż ta karta jest świetna do zakupów Amazon w czwartym kwartale, nie jest najlepszą kartą do użytku przez cały rok. Gdy Amazon nie należy do kategorii kwartalnych premii za zwrot gotówki, Twoje zakupy otrzymają tylko 1% zwrotu.

  To, co sprawia, że ​​karta świeci, to fakt, że Discover dopasuje Twoje nagrody pod koniec pierwszego roku, dzięki czemu możesz w tym czasie uzyskać do 10% zwrotu z zakupów Amazon.com. Niestety karta przestała oferować inne korzyści, w tym przedłużoną gwarancję na produkt, gwarancję zwrotu, ochronę zakupu i ochronę ceny.

  Karta American Express® Gold

  Ostatnia karta na tej liście jest przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy dokonują wielu wartościowych zakupów na Amazon. Z kartą Amex Gold Card otrzymasz 1x punkty Membership Rewards za zakupy w serwisie Amazon, co daje zwrot w wysokości 2% w oparciu o wyceny TPG – chyba że w ramach ofert Amex jest dostępna oferta Amazon, co nie jest zbyt rzadkie lub jesteś chętnych do zrobienia dodatkowego kroku przed dokonaniem zakupów w Amazon.

  Największą zaletą korzystania z karty jest jej hojna ochrona zakupów. Chociaż wiele kart zapewnia tę korzyść, karta Amex Gold zapewnia zdumiewającą ochronę w wysokości 10 000 USD na zdarzenie i do 50 000 USD na wszystkie incydenty w roku kalendarzowym.

  Jeśli te zabezpieczenia nie są dla Ciebie ważne, możesz zwiększyć zwrot z wydatków, kupując karty podarunkowe Amazon w wybranych amerykańskich supermarketach i zdobywając 4x punkty (do 25 000 USD rocznie; następnie 1x). Cztery punkty za dolara oznaczają efektywny zwrot z wydatków w wysokości 8%, który jest lepszy od wszystkich omówionych wcześniej kart. Alternatywnie, karta Amex EveryDay® Preferred może być również dobrą opcją, ponieważ zapewnia 3x punkty za do 6000 dolarów rocznie w amerykańskich supermarketach, a następnie 1x. Karta oferuje również 50% premii punktowej, jeśli używasz jej więcej niż 30 razy w ciągu miesiąca, więc możesz odejść z aż 4,5 punktu za dolara wydanego w sklepach spożywczych lub 9% zwrotu.Informacje dotyczące karty Amex EveryDay Preferred zostały zebrane niezależnie przez firmę The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani podane przez wydawcę karty.

  Karta Amex Gold Card ma opłatę roczną w wysokości 250 USD (zobacz stawki i opłaty), ale jej zalety – w tym do 120 USD rocznie w kredytach restauracyjnych w uczestniczących restauracjach / lokalizacjach, 4x punkty za posiłki na całym świecie i do 100 USD rocznego kredytu na opłaty lotnicze – spraw, aby karta była warta zachodu.

  Przeczytaj naszą pełną recenzję karty.

  Konkluzja

  Jak widać, wybranie karty do zakupów w Amazon nie jest tak proste, jak wybranie karty na górze tej listy. Najlepsza karta kredytowa z nagrodami dla Ciebie zależy od Twoich osobistych nawyków i priorytetów. Tak więc, podczas gdy karta Amazon Prime Rewards oferuje wysoki zwrot z zakupów Amazon, nie jest to najlepsza opcja, ponieważ jest dostępna tylko dla członków Prime i nie ma kluczowych zabezpieczeń zakupów, których będziesz potrzebować w przypadku większych zakupów.

  Korzyści z karty, takie jak ochrona zwrotu, okazały się niezwykle cenne i mogą być warte poświęcenia 2-3% na nagrody. Ponadto, jeśli oszczędzałeś na przekazywalnych punktach na określone wykupienie, sensowne może być zdobycie nagród w tej walucie zamiast zwrotu gotówki, abyś mógł doładować konto i zarezerwować nagrodę, o której marzyłeś wcześniej .

  Dodatkowe raporty Benét J. Wilson.

  Polecane zdjęcie: Leon Neal / Getty Images.

  Aby zapoznać się z cenami i opłatami karty Amex Gold, kliknij tutaj .

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy