Najlepsze programy nagród za wynajem samochodów

Category: Kredytowa Może
17 lutego 2021

Jeśli chcesz zdobywać nagrody za wypożyczanie samochodów, tutaj możesz się zarejestrować – i jakich kart kredytowych użyć

Jacobs Fotografia Stock / Getty Images

Podsumowanie

Programy lojalnościowe dotyczące wynajmu samochodów nagradzają osoby często wynajmujące wszystko, od bezpłatnych dni wynajmu po szybkie terminy płatności. Jeśli połączysz najlepszy program lojalnościowy z kartą kredytową, która zapewnia członkostwo elitarne, możesz uzyskać jeszcze więcej nagród i korzyści.

Treść tej strony jest aktualna na dzień opublikowania; Jednak niektóre z naszych ofert partnerskich mogły wygasnąć. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart kredytowych lub skorzystaj z naszego narzędzia CardMatch , aby znaleźć karty dopasowane do Twoich potrzeb.

Kiedy myślisz o programach lojalnościowych dla podróżnych, możesz pomyśleć w kategoriach mil dla osób często podróżujących lub systemów punktów hotelowych. A co z wynajętym samochodem, którym dostaniesz się z lotniska do hotelu? Większość głównych wypożyczalni samochodów oferuje również programy lojalnościowe – a najlepsze programy nagród za wynajem samochodów mogą pomóc Ci zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas podczas następnego wynajmu.

Wielu często podróżujących nie bierze pod uwagę programów wynajmu samochodów, gdy szukają sposobów na uzyskanie korzyści podczas podróży, a także nie biorą pod uwagę korzyści z wynajmu samochodów, które są oferowane wraz z ich kartami kredytowymi.

Odpowiednia karta kredytowa może uzupełnić ubezpieczenie wynajmowanego samochodu, pomóc w zdobywaniu nagród związanych z podróżami za wynajem samochodu oraz – w niektórych przypadkach – automatycznie przyznać ci status elitarny w niektórych programach lojalnościowych wynajmu samochodów. Kiedy połączysz najlepsze programy wynajmu samochodów z najlepszymi kartami kredytowymi, wypożyczenie samochodu staje się łatwiejsze, tańsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Najlepsze programy nagród za wynajem samochodów
 • Najlepsze do ulepszeń: National Emerald Club
 • Najlepsze do szybkiego wynajmu i zwrotu: Hertz Gold Plus RewardsNajlepsze dla podstawowych rabatów: Alamo InsidersNajlepsze do zdobywania i wymiany punktów: Avis PreferredNajlepsze dla właścicieli małych firm: budżetowy program biznesowyNajlepsze do promocji sezonowych: Enterprise PlusNajlepsze do szybkiego zdobywania punktów: Fox RewardsNational Emerald Club: najlepszy do ulepszeń

  National Emerald Club nagradza często najemców częstymi aktualizacjami.

  Niezbędne lektury, dostarczane co tydzień

  Zasubskrybuj, aby co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości tygodnia w swojej skrzynce odbiorczej.

  Twoja podróż z kartą kredytową już oficjalnie się rozpoczęła.

  Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

  Ponadto członkowie Emerald Club otrzymują jeden dzień bezpłatnego wynajmu po siedmiu kwalifikujących się wypożyczeniach samochodów, a członkowie Emerald Club Executive otrzymują jeden dzień bezpłatnego wynajmu po sześciu kwalifikujących się wypożyczeniach samochodów. Jeśli uzyskasz status Emerald Club Executive Elite – który otrzymasz po 25 opłaconych wypożyczeniach lub 85 opłaconych dniach wynajmu w roku kalendarzowym – potrzebujesz tylko pięciu kwalifikujących się wypożyczalni samochodów, aby uzyskać jeden darmowy dzień wynajmu.

  Hertz Gold Plus: Najlepszy do szybkiego wynajmu i zwrotu

  Celem programu Hertz Gold Plus Rewards jest usprawnienie procesu wynajmu samochodu. Jeśli wypożyczalnia oferuje Hertz Fast Lane powered by CLEAR, członkowie Gold Plus Rewards mogą pominąć licznik przy odbiorze i użyć rozpoznawania twarzy CLEAR, aby wyjść z bramki w ciągu 30 sekund lub mniej. Członkowie mogą również pominąć licznik przy odbiorze, korzystając z usług e-zwrotu, aby zaoszczędzić cenny czas.

  Hertz daje również członkom Gold Plus możliwość zdobywania punktów, które można wymienić na bezpłatne dni wynajmu, wycieczki, ekskluzywne wydarzenia i nie tylko.

  Alamo Insiders: najlepsze w przypadku podstawowych rabatów

  Jeśli szukasz podstawowego programu nagród na wynajem samochodów, który oferuje zniżki na większość wypożyczeń, Alamo Insiders Ci to zapewni. Członkowie otrzymują 5% zniżki na stawkę podstawową (czas i przebieg) w przypadku wynajmu w USA, Kanadzie, Meksyku, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach.

  Zamiast poziomów członkostwa, systemów punktów lub korzyści do odblokowania, program Alamo Insiders po prostu nagradza Cię łatwym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na wypożyczaniu samochodów.

  Avis Preferred: najlepsze rozwiązanie do zbierania i wymiany punktów

  Gdy członkowie otrzymają status Avis Preferred Plus – co następuje po 12 wypożyczeniach lub wydanych 5000 USD – wartość punktów wzrasta do 1,25 punktu za każdego dolara wydanego na wypożyczenie i 2,5 punktu za dolara wydanego na akcesoria. Po 25 wypożyczeniach lub wydanych 7000 USD wartości punktowe wzrastają do 1,5 punktu za dolara w przypadku wypożyczeń i 3 punktów za dolara na akcesoria.

  Wystarczy 700 punktów, aby otrzymać dzień bezpłatnego wypożyczenia, a akcesoria można dodać do pakietu wynajmu samochodów po 250 punktach za akcesorium dziennie. Członkowie Avis Preferred Plus otrzymują również bezpłatne uaktualnienia, jeśli są dostępne, specjalny numer telefonu Avis Preferred Plus do rezerwacji i obsługi klienta oraz ekskluzywne comiesięczne oferty e-mailowe.

  Budżetowy program biznesowy: najlepszy dla właścicieli małych firm

  Właściciele małych firm, którzy chcą zaoszczędzić na wynajmie samochodów służbowych, powinni rozważyć program budżetowy. Program nagród za wynajem samochodów biznesowych Budget zapewnia małym firmom zniżki i kupony na wynajem, w tym do 30% rabatu na podstawowe stawki wynajmu i 3 USD kredytu na każdy kwalifikujący się dzień wynajmu.

  Członkowie Budget Business Program otrzymują również bezpłatne członkostwo Fastbreak, które umożliwia im pominięcie licznika przy odbiorze. Prowadząc firmę, wiesz, że czas to pieniądz – pozwól więc programowi biznesowemu Budżet pomóc Ci zaoszczędzić jedno i drugie.

  Enterprise Plus: Najlepsze w przypadku corocznych promocji

  Enterprise Plus oferuje dość standardowy system nagród, ale jego coroczna promocja Plus Your Points to miejsce, w którym program naprawdę błyszczy. W większości przypadków najemcy zarabiają od 1 do 1,2 punktu za każdego kwalifikującego się dolara na wynajem, w zależności od tego, czy mają status Plus, Silver, Gold czy Platinum. Podczas promocji Plus Your Points wszystkie punkty zdobyte za kwalifikujące się wypożyczenia są podwajane. Możesz również zwiększyć swoje punkty, zdobywając „odznaki. Na przykład zapisanie się do biuletynu e-mail Enterprise może przynieść Ci odznakę i powiązane z nią punkty bonusowe.

  Jeśli jesteś fanem Enterprise, skorzystaj z każdej promocji Plus Your Points, która pojawi się na Twojej drodze. To najlepszy sposób na zmaksymalizowanie nagród Enterprise, zwłaszcza gdy nadal pracujesz na drodze do 24 wypożyczeń (w roku kalendarzowym) wymaganych do uzyskania statusu Platinum.

  Fox Rewards: Najlepsze do szybkiego zdobywania punktów

  Członkowie Fox Rewards zdobywają aż 4 punkty za każdego dolara wydanego na wynajem samochodu (bez podatków, ubezpieczenia i innych dodatków). Punkty można wymienić na FoxBucks, które można wykorzystać do opłacenia przyszłych wypożyczeń Foxa lub na SuperCertyfikaty z GiftCertificates.com. Jeśli wybierzesz opcję SuperCertificates, będziesz mógł zamienić swoje punkty Fox Rewards w bony upominkowe do setek popularnych sklepów, restauracji, linii lotniczych, hoteli, spa i nie tylko.

  Uzyskasz większą wartość z punktów Fox Rewards, jeśli wymienisz je na FoxBucks. Jeden punkt jest wart 1,25 centa i wystarczy 1600 punktów, aby zarobić 20 $ w FoxBucks. Jeśli zdecydujesz się wymienić swoje punkty na SuperCertyfikat, jeden punkt jest wart jednego grosza – więc bon o wartości 25 USD jest wart 2500 punktów, bon o wartości 50 USD jest wart 5000 punktów i tak dalej.

  Niezależnie od tego, czy wolisz oszczędzać na wypożyczaniu, czy kupując bony upominkowe, możliwość zdobycia 4 punktów za każdego 1 dolara wydanego na wypożyczenia Fox Rewards pomoże Ci zebrać i wymienić punkty tak szybko, jak to możliwe.

  Automatyczne korzyści z wynajmu samochodu i elitarny status dzięki kartom lojalnościowym

  Wiele kart kredytowych, w tym kilka najlepszych podróżniczych kart kredytowych, oferuje korzyści z automatycznego wynajmu samochodów i status elitarny. Na przykład wszyscy posiadacze karty World Elite Mastercard otrzymują ekskluzywne zaproszenie do Avis Preferred Plus.

  Jeśli masz kartę kredytową Visa Infinite, otrzymasz bezpłatny status Avis Preferred Plus i bezpłatny status National Emerald Club Executive, a także rabaty i korzyści w Avis, Hertz (dla posiadaczy kart zarejestrowanych w Hertz Gold Plus Rewards), National i Silvercar.

  Cztery popularne luksusowe karty kredytowe oferują również status elitarny lub korzyści związane z jednym lub kilkoma programami wynajmu samochodów:

  Konkluzja

  Programy lojalnościowe dotyczące wynajmu samochodów nagradzają osoby często wynajmujące wszystko, od bezpłatnych dni wynajmu po szybkie terminy płatności. Jeśli połączysz najlepszy program lojalnościowy z kartą kredytową, która zapewnia członkostwo elitarne, możesz uzyskać jeszcze więcej nagród i korzyści – w tym zwrot gotówki, mile lub punkty, które zdobędziesz, zapisując wypożyczenie samochodu na karcie kredytowej.

  Niezależnie od tego, czy wynajmujesz samochód raz w miesiącu, czy raz w roku, odpowiedni program wynajmu w połączeniu z odpowiednią kartą kredytową może zaoszczędzić pieniądze na wynajmach, pokryć ubezpieczenie wynajmu samochodu i nagrodzić Cię zwrotem gotówki, mil, punktów i nie tylko.

  Treść redakcyjna tej strony opiera się wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie jest napędzana przez dolary reklamowe. Nie został dostarczony ani nie został zlecony przez wydawców kart kredytowych. Możemy jednak otrzymać rekompensatę, gdy klikniesz linki do produktów naszych partnerów.

  Nicole Dieker jest niezależną autorką zajmującą się finansami osobistymi i kształtowaniem nawyków. Spędziła pięć lat jako pisarka i redaktorka w The Billfold, stronie poświęconej finansom osobistym, w której ludzie prowadzili szczere rozmowy na temat pieniędzy, a ona regularnie prowadzi zajęcia na temat budowania dochodów jako freelancer.

  Co dalej?Karta United Club Infinite: czy warto?

  Jeśli często podróżujesz samolotem i preferujesz United, chcesz skorzystać z wysokiej jakości nagród za podróż i masz czas, aby odwiedzić poczekalnie United Club przed lotami, złożenie wniosku o kartę United Club Infinite może być sprytnym posunięciem.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy