Najlepszy rodzaj pożyczki dla niezabezpieczonego niezabezpieczonego finansowania biznesowego

Category: Oceny Zdolności
17 lutego 2021

Najlepszy rodzaj pożyczki dla niezabezpieczonego niezabezpieczonego finansowania biznesowego

Co to jest pożyczka bez zabezpieczenia?

Zamiast mieć jakiekolwiek zabezpieczenie, gdy pożyczkodawca pożycza pieniądze pożyczkobiorcy wyłącznie na podstawie wartości jego historii kredytowej, nazywa się to pożyczką niezabezpieczoną. W przeciwieństwie do pożyczek zabezpieczonych, w przypadku których pożyczkodawca ma jakąś pewność, że odzyska swoje pieniądze, pożyczki niezabezpieczone są niezwykle ryzykowne i zwykle mają znacznie wyższe oprocentowanie niż zwykłe pożyczki ze względu na brak jakiegokolwiek zabezpieczenia przed tymi pożyczkami. W związku z tym uzyskanie takich pożyczek jest zwykle dość trudne, ponieważ czasami do ich zatwierdzenia konieczne są wysokie oceny zdolności kredytowej.

Najlepszy rodzaj pożyczki dla niezabezpieczonego niezabezpieczonego finansowania biznesowego

Istnieje wiele pożyczek udzielanych firmom przez ogromną liczbę banków w USA. Niektóre z nich są zabezpieczone jakimś zabezpieczeniem, podczas gdy sporo pożyczek to pożyczki niezabezpieczone. Przyjrzyjmy się najlepszemu rodzajowi pożyczki w przypadku niezabezpieczonego niezabezpieczonego finansowania biznesowego, aby lepiej zrozumieć, co byłoby najlepsze dla firmy, która nie może uzyskać pożyczki pod zastaw.

Kapusta na złe firmy kredytowe

Jeśli masz firmę, która nie ma atrakcyjnej historii kredytowej, ale potrzebuje pieniędzy tak szybko, jak to możliwe, nie musisz się tym martwić. Mimo że większość banków może nie zatwierdzić Twojego wniosku o pożyczkę, Kabbage zapewnia pożyczkę, do której można uzyskać dostęp niemal natychmiast po zatwierdzeniu wniosku. Trzeba jednak pamiętać, że firma ma bardzo krótki okres kredytowania (6-12 miesięcy), a RRSO jest dość wysoka. W przypadku małej pożyczki jest to dobra opcja, ale radzimy unikać tego, jeśli chcesz mieć dużą ilość pieniędzy.

Fundbox na krótkoterminowy kapitał obrotowy

Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze na swój kapitał obrotowy na krótki okres czasu, Fundbox równie dobrze może być Twoim najlepszym przyjacielem. Okres spłaty jest naprawdę krótki, maksymalnie 12 tygodni, ale pieniądze dostajesz do ręki już następnego dnia roboczego. W tym celu potrzebujesz jednak minimalnego przychodu w wysokości 25 000 USD rocznie. Musisz także prowadzić działalność przez co najmniej ostatnie sześć miesięcy. Jeśli widzisz, że te dwa warunki są spełnione, możesz jak najszybciej otrzymać pożyczkę.

OnDeck za dobry kredyt

Dla kogoś, kto ma dobrą historię kredytową, prawie wszystkie banki byłyby skłonne pożyczyć mu pieniądze. OnDeck to jedna firma, która byłaby najlepsza dla właścicieli firm, którzy mają dobrą historię kredytową i muszą albo zapłacić za nieoczekiwane wydatki, albo mieć kapitał obrotowy potrzebny jak najszybciej do zarządzania przepływami pieniężnymi.

Wymagania są nieco mniej rygorystyczne w porównaniu z tym, co rynek oferuje swoim klientom, ponieważ RRSO jest stosunkowo niska i waha się w granicach 14-40%. Będziesz jednak musiał mieć co najmniej 600 punktów kredytowych, aby Twój wniosek został zatwierdzony i działał w branży przez co najmniej rok. Co więcej, dopilnowaliby, żebyś miał roczny przychód w wysokości 100 000 dolarów, to lata, przez które działałeś. Jeśli te wymagania zostaną spełnione, nie musisz się martwić o żadną pożyczkę, ponieważ możesz ją zdobyć w ciągu zaledwie kilku dni. Usługa jest szybka, więc wszystkie nieoczekiwane wydatki mogą być łatwo pokryte.

Najlepszy rodzaj pożyczki dla niezabezpieczonego niezabezpieczonego finansowania biznesowego kazaa 11:38 27 listopada 2017

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy