PNC Bank

Category: Nową Kartę
17 lutego 2021

Ta firma nie jest jeszcze akredytowana . Zobacz recenzje poniżej, aby dowiedzieć się więcej, lub prześlij własną recenzję.

Dziękujemy, pomyślnie zapisałeś się do naszego newslettera! Zapraszamy do lektury naszych wskazówek i zaleceń.

Recenzje bankowe PNC

Link przekierował Cię do tej recenzji. Jego lokalizacja na tej stronie może się zmienić podczas następnej wizyty.

2454,170 recenzji w witrynie ConsumerAffairs są zweryfikowane.

Wymagamy informacji kontaktowych, aby upewnić się, że recenzenci są prawdziwi.

Korzystamy z inteligentnego oprogramowania, które pomaga nam zachować rzetelność recenzji.

Nasi moderatorzy czytają wszystkie recenzje, aby zweryfikować ich jakość i przydatność.

Aby uzyskać więcej informacji na temat recenzji w witrynie ConsumerAffairs.com, odwiedź nasze FAQ.

Mój zmarły mąż i ja mieliśmy wspólne konto bieżące, a kiedy zmarł, musiałam usunąć jego nazwisko z konta. Pracownicy obsługi klienta byli w tym bardzo pomocni. Wszystkie nasze elektroniczne informacje dotyczące opłacania rachunków były powiązane z jego hasłem i nazwą użytkownika na koncie (miałem własną nazwę użytkownika i hasło, ale żadne informacje dotyczące płatności rachunków nie były z tym powiązane). Kiedy zapytałem, jak przenieść wszystkie informacje dotyczące płatności rachunków na moją nazwę użytkownika i hasło, osoba z obsługi klienta powiedziała mi, że zwykle tego nie robią, ale ponieważ byliśmy klientami przez tak długi czas, zrobili dla mnie wyjątek i przeniósł wszystko. To było świetne, ponieważ zaoszczędziło mi to dużo czasu, gdybym musiał to wszystko przerabiać ręcznie!

Jestem zadowolony z banku PNC i wszystkiego, co oferują. Personel w moim oddziale jest uprzejmy i pomocny. Zawsze ze mną współpracują, jeśli potrzebuję pożyczki lub po prostu czegokolwiek w ogóle. Mam u nich kontrolę wydajności, która ma dwa rachunki bieżące i konto wzrostu (oszczędności). Nie ma opłaty za bankomat bez względu na to, gdzie wypłacam pieniądze, ponieważ zwracają mi wszelkie opłaty, które bankomat pobiera. Nie ma opłat za konto czekowe, o ile mam minimalne saldo w wysokości 2000 USD miesięcznie lub 2000 USD bezpośrednich wpłat.

Drugie sprawdzenie to sprawdzenie rezerw, które buduje własne odsetki, tak jak robi to konto oszczędnościowe. Mogę zdeponować czeki wirtualnie, robiąc zdjęcia obu stron czeków. Nie ma również opłaty za czeki kasjerskie. To 18 dolarów za nowe czeki, czyli za standardowe czeki. Mogą zrobić dla Ciebie nową kartę debetową na miejscu na wypadek jej zgubienia lub kradzieży (lub w moim przypadku, ktoś zrobi duplikat za pomocą czytnika kart). Ich aplikacja jest wygodna i ktoś jest zawsze dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jeśli zadzwonisz do banku 1 (800) PNC. Przeszedłem do PNC ponad dziesięć lat temu, kiedy pracownik banku komercyjnego kupował rzeczy online za pomocą mojego numeru konta bankowego i oskarżył mnie o kradzież własnych pieniędzy. Najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem szczerze, nie oglądałem się za siebie. To brzmi dziwnie, ale jeśli można pokochać bank, to zdecydowanie kocham PNC.

Dziękujemy, pomyślnie zapisałeś się do naszego newslettera! Zapraszamy do lektury naszych wskazówek i zaleceń.

Przez lata bankowości z PNC zawsze doświadczaliśmy doskonałej obsługi klienta. Bardzo podoba nam się ich wirtualny portfel i możliwość obsługi wszystkiego, czego potrzebujemy, online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Od lat nie musieliśmy odwiedzać oddziału. Podoba nam się również to, że zwrócą Ci opłaty za bankomaty inne niż PNC, więc nigdy nie musisz wychodzić z siebie, aby znaleźć bankomat marki PNC.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy