Pytania, które należy zadać przed uzyskaniem kredytu hipotecznego

Category: Koszty Zamknięcia
17 lutego 2021

Kiedy zastanawiasz się nad uzyskaniem kredytu hipotecznego, jedną z głównych rzeczy, o które musisz się martwić, jest to, ile będzie cię to kosztować każdego miesiąca. Jest to logiczna rzecz, którą należy się zająć; jednak jest jeszcze kilka innych pytań, które powinieneś zadać pożyczkodawcy. Tutaj, w Fort Lauderdale, nasz przyjazny i profesjonalny personel Nationwide Home Loans może pomóc Ci uzyskać wycenę kredytu hipotecznego, a także odpowiedzieć na niektóre z poniższych pytań!

Jakie stawki kredytu hipotecznego oferujesz obecnie?

Inne często zadawane w związku z tym pytanie brzmi: jak oprocentowanie kredytu hipotecznego wpłynie na płatność za dom? To pytanie jest szczególnie ważne, ponieważ oprocentowanie wpływa nie tylko na wynik finansowy, ale może również mieć znaczący wpływ na najważniejszy problem, czyli miesięczną płatność. Oprocentowanie oferowane pożyczkobiorcom różni się w zależności od kilku różnych czynników.

 Pożyczkodawca

Każdy pożyczkodawca ma do zaoferowania własną stopę procentową kredytu hipotecznego

 Pożyczkobiorca

Stopy procentowe zmieniają się w zależności od Twojej zdolności kredytowej

 Gospodarka

Stopy procentowe ulegają ciągłym zmianom

W NHL Lending oferujemy jedne z najlepszych oprocentowania kredytów hipotecznych w Fort Lauderdale. Porozmawiaj z nami na temat oprocentowania, które możemy Ci zaoferować, i omów z nami wycenę spłaty kredytu już dziś.

Czy Twoje stawki są oferowane z opcjonalnymi punktami?

Niektórzy pożyczkodawcy oferują opcję punktów, podając oprocentowanie kredytów hipotecznych. Będziesz chciał porozmawiać z wybranym przez siebie pożyczkodawcą na temat jego wyceny kredytu hipotecznego i czy system, którego używa, pozwala na zakup punktowy.

 Wyjaśnienie zakupu punktów:

o Niektórzy pożyczkodawcy umożliwiają uiszczenie opłaty na poczet „punktów, które pomagają obniżyć oprocentowanie kredytu mieszkaniowego. Zwykle oznaczają określoną liczbę punktów procentową wartość twojego domu. Programy te są ogólnie korzystne dla pożyczkobiorców, którzy chcą pozostać w domu przez dłuższy czas. Koszty punktów są zwykle wliczone w koszty zamknięcia i należy je opłacić z góry.

Jakie są Twoje stałe i regulowane opcje kursu?

Żadne dwa kredyty hipoteczne nie będą identyczne. Wynika to przede wszystkim z wahań wyników kredytowych pożyczkodawców i pożyczkobiorców, ale niektóre różnice można również przypisać faktowi, że dostępnych jest wiele programów pożyczek mieszkaniowych, a każdy z nich można dostosować. Długość pożyczki może się różnić, a także rodzaj oprocentowania kredytu hipotecznego.

Większość kredytów hipotecznych ma dwa rodzaje oprocentowania.

1. Stałe stawki

 Innym częstym pytaniem dotyczącym tego rodzaju oprocentowania jest to, czy moja rata kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu zmieni się w czasie? Zasadniczo stawka stała oznacza, że ​​oprocentowanie kredytu hipotecznego jest zablokowane od momentu podpisania umowy do ostatniej płatności za dom. Dzięki temu możesz przewidzieć swoje zainteresowanie i obliczyć całkowity koszt domu. Stałe stawki są często wybierane przez osoby, które planują pozostać w domu przez dłuższy czas oraz przez osoby, które potrzebują stałej niezawodności w postaci bardziej stałej kwoty miesięcznych kosztów mieszkaniowych.

2. Kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu:

 Jeśli masz zmienną stopę procentową, zwykle zaczynasz od okresu stałego oprocentowania, po którym następują wahania kwoty odsetek, które płacisz. Ten rodzaj oprocentowania kredytu hipotecznego jest zwykle wybierany przez właścicieli domów, którzy nie planują przebywać w nowym domu dłużej niż pięć lat.

Nasi specjaliści ds.pożyczek hipotecznych w całym kraju mogą omówić z Tobą obie opcje i pomóc w podjęciu świadomej decyzji, który rodzaj oprocentowania kredytu hipotecznego będzie najlepszy dla Twoich planów.

Czy mój kredyt mieszkaniowy będzie obejmował prywatne ubezpieczenie hipoteczne?

Jak wspomniano powyżej, każdy kredyt hipoteczny jest inny i wyjątkowy w zależności od sytuacji. Jeśli otrzymujesz typowy kredyt hipoteczny na dom i planujesz spłacić mniej niż 20%, możesz spodziewać się, że Twój pożyczkodawca obciąży Cię prywatnym ubezpieczeniem hipotecznym lub PMI; jednak niektóre programy hipoteczne, takie jak opcja pożyczki VA, nie pozwalają pożyczkodawcy na naliczanie PMI. Jest jednak dobra wiadomość, jeśli okaże się, że będziesz płacić PMI za kredyt hipoteczny, generalnie pożyczkodawca zniesie te opłaty po spłaceniu 20 procent wartości domu.

Czy są jakieś inne opłaty związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego?

To pytanie, które zechcesz zadać kupując pożyczkodawcę. Każda instytucja finansowa ma do zaoferowania własne przepisy i stawki kredytów hipotecznych; podobnie, każdy pożyczkodawca pobiera różne opłaty. Niektóre typowe wydatki związane z kredytami hipotecznymi obejmują:

 Opłaty za dokumenty

 Koszty zamknięcia

 Opłaty punktowe

 Opłaty za PMI

Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kredytu hipotecznego już dziś

W Nationwide Home Loans mamy przyjazny, profesjonalny i kompetentny zespół kredytów hipotecznych. Chętnie odpowiemy na każde z powyższych pytań, a także rozwiążemy wszelkie inne wątpliwości, jakie możesz mieć w związku z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego. Nasze biuro ma najlepsze oprocentowanie kredytów hipotecznych w Fort Lauderdale i jesteśmy gotowi, aby przygotować dla Ciebie wycenę kredytu hipotecznego, a także konsultacje finansowe w celu oceny potrzeb w zakresie kredytu mieszkaniowego już dziś.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy