screenrant.com

Category: Dzięki Czemu
17 lutego 2021

Śledź ScreenRant.com

Coś nowegoThe Sims 4: Jak szybko zarabiać simoleony (bez kodów)Istnieje kilka potężnych aktywności, za pomocą których gracze Sims 4 mogą zarabiać simoleony bez oszukiwania. Ten przewodnik oferuje trzy najpotężniejsze.

Jednym z najbardziej lubianych aspektów The Sims 4 jest budowanie spełnionego, wymarzonego życia od podstaw. Kiedy gracze rozpoczynają nowy zapis gry, ich gospodarstwa domowe rzadko zaczynają z wystarczającą ilością Simoleonów, aby sfinansować wygodny styl życia Sima lub stworzyć wymarzony dom. Podczas gdy niektórzy gracze po prostu wprowadzą kod ( Ctrl + Shift + c ), taki jak kaching , rosebud lub motherlode, aby uzyskać szybką gotówkę, inni mogą chcieć uniknąć oszukiwania i grać w grę tak, jak powinna. Dla graczy, którzy unikają oszustw, czekanie, aż Simowie zaczną pracować na podstawowym stanowisku, zabiorą do domu swoją pierwszą wypłatę i awansują, może wydawać się nieskończone.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​gracze nie muszą czekać, aby zacząć zarabiać te simoleony. The Sims 4 zawiera kilka potężnych obiektów i działań, które mogą pomóc Simom zgarnąć szybką gotówkę, a wszystko to bez używania kodów i prawie wszystko bez konieczności inwestowania poza grę podstawową. Ten przewodnik szczegółowo opisuje trzy proste metody zarabiania pieniędzy: artysta cyfrowy, obróbka drewna i układanie kwiatów. Od samego początku gry gracze mogą kupić odpowiedni sprzęt, wskoczyć do środka i obserwować, jak finanse ich Simów rosną!

Zostań artystą cyfrowym w The Sims 4

Tę opcję można ukończyć bez żadnych rozszerzeń ani niestandardowej zawartości, chociaż zyskuje znaczny wzrost dzięki rozszerzeniu Zostań gwiazdą. Obrazy cyfrowe wykonane za pomocą cyfrowego szkicownika zajmują mniej czasu niż obrazy wykonane na sztalugach i można je sprzedać za simoleony (i sławę) w ciągu kilku dni w grze.

Po pierwsze, Simowie będą musieli zainwestować w cyfrowy szkicownik. Gracze mogą to znaleźć w trybie kupowania w kategorii sortowania Elektronika. Szkicownik pozwala Simom szybko tworzyć dzieła sztuki, około 40% szybciej niż sztalugi. Jednak cena za szybkość polega na tym, że Sim wolniej zyskuje i poprawia swoje umiejętności malowania.

Członek społeczności Simów Carl’s Sim Guides odkrył, że ponieważ obrazy szkicownika można ukończyć szybciej i są natychmiast umieszczane w ekwipunku Sima, gracze mogą wstrzymać grę i ustawić w kolejce kilka obrazów pod rząd. Muszą to jednak zrobić, zanim Sim podniesie szkicownik, ponieważ po rozpoczęciu pracy obrazów nie można ustawić w kolejce. Przewodnicy Carl’s Sim Guides odkryli, że siedem dużych klasycznych obrazów z rzędu można zwykle ukończyć w ciągu około 3 godzin Sima.

Każdy obraz kosztuje pieniądze, ale zwróci się to z inwestycji gracza, gdy Simowie poprawią swoje umiejętności malarskie.

Aby zaoszczędzić pieniądze na inwestowanie w każdy obraz, gracze powinni utrzymywać początkowy dom swojego Sima mały, zbliżony do wielkości apartamentu typu studio, z tylko najbardziej podstawowym wyposażeniem i wyposażeniem. Mniejsza przestrzeń pozwala Simom szybciej zaspokajać potrzeby, spędzać mniej czasu na podróżowaniu do różnych urządzeń i od razu wracać do malowania.

Ta metoda działa najlepiej, gdy Simowie są w nastroju natchnionym. Gracze mogą manipulować Simami, aby czerpać inspirację z kawałka gliny lub przeglądając grafiki online. Ta emocja pozwala Simom szybciej budować umiejętności i kończyć obrazy oraz tworzyć dzieła lepszej jakości, które sprzedają się za więcej pieniędzy.

Jeśli gracz ma dodatek Zdobądź sławę , może również chcieć użyć cechy Dom gwiazd, aby powstrzymać niechcianych gości, a jeśli ma rozszerzenie Miejskie życie , cecha Domowe studio jest doskonałym wyborem, aby zwiększyć kreatywność i inspirację i jakość produktu końcowego. A jeśli gracze mają Odkryj uniwersytet , miejsce do nauki będzie rozwijać umiejętności malowania swoich Simów o 25% szybciej.

Zainspirowana emocja będzie trwać dłużej, jeśli Sim ma również nałożoną na siebie radosną emocję, więc im szczęśliwszy Sim może się stać, tym szybciej maluje i tym wyższa jest jakość grafiki. Gracze mogą powiesić ukończone obrazy z inwentarza Sima, aby poprawić jakość swojego małego domu i zwiększyć zadowolenie.

Aspiracje i cechy Sima mogą również zwiększyć prędkość wyjściową jego rzemiosła. Kreatywność jest oczywistym wyborem cechy, ponieważ zapewnia Simowi częstsze odczuwanie inspiracji. Cecha Perfekcjonista zapewnia, że ​​Sim zajmuje trochę więcej czasu, aby wytwarzać produkty lepszej jakości, nawet jako nowicjusz. Aspiracja Painter Extraordinaire dobrze łączy się z tą metodą i zapewnia Simom dodatkowe punkty nagrody, gdy wykonują zadania związane ze sztuką. Wreszcie cecha Dance Machine z dodatku Get Together daje Simom opcję drzemki dyskotekowej, która uzupełnia energię szybciej niż sen.

Aby zwiększyć szybkość, gracze mogą podnieść umiejętność majsterkowania swoich Simów do poziomu 4, mogą zakupić zwykłe i elektroniczne części ulepszeń oraz dokonać wysokowydajnego ulepszenia cyfrowego szkicownika. To dodatkowo skraca czas trwania każdego malowania.

Jeśli chodzi o wsparcie ze środków Get Famous Expansion, gdy Sim staje się drugim poziomie Celebrity, gracze mogą zakupić zbywalnych nagrodę od Celebrity drzewka umiejętności, natychmiast podwajając wartość Każdy obraz sprzedany.

Główną wadą tej metody jest koszt. Każdy duży obraz będzie kosztował gospodarstwo domowe 100 Simoleonów, co oznacza, że ​​marże zysku będą mniejsze na początku. Jednak wraz z poprawą umiejętności malowania Sima zyski będą rosły.

Korzystanie ze stołu do obróbki drewna w The Sims 4

Ta metoda jest zasadniczo taka sama jak metoda Digital Artist, ale jej wykonanie zajmuje trochę więcej czasu. Jednak podczas pracy Simowie zwiększą swoje umiejętności majsterkowicza, co pozwoli im na szybkie dokonywanie napraw w całym domu i ulepszanie urządzeń, wyposażenia i elektroniki. Z tego powodu może to być jeszcze lepsza inwestycja w ramach większej fabuły gracza.

Ta metoda wymaga, aby Simowie zainwestowali w stół stolarski, który można znaleźć w sekcji Aktywności i umiejętności w trybie kupowania. Ten stół pozwala Simom budować wszystko, od dekoracji i draperii po użyteczne meble, z których wszystkie można sprzedać. Podobnie jak w przypadku metody Digital Artist, stworzenie każdego przedmiotu wymaga pieniędzy.

Wiele z tych samych cecha cecha wyborów i Lot z metody cyfrowego artysty zastosować, aby poprawić poręczność umiejętności Sim i mają im stworzyć lepszą jakość rzemiosła, a Get Famous ekspansja można dodać dodatkowy impuls do wartości produktów gotowych.

Jako bonus, gdy Simowie doskonalą swoje umiejętności zręcznościowe, mogą rozkładać starsze lub mniej niezawodne urządzenia elektroniczne i niektóre urządzenia, aby odzyskać części, unikając konieczności kupowania tych części ulepszeń za pośrednictwem komputera. Ci Simowie powinni również zainwestować w Pudełko Kaboom, ponieważ kosztuje to znikomą kwotę więcej niż jedną Elektroniczną Część Ulepszenia i można je podzielić na trzy z tych części.

Gracze powinni pamiętać, że większe przedmioty wytworzone przez Sima podczas obróbki drewna trafiają do ekwipunku gospodarstwa domowego, a nie do osobistego wyposażenia tego Sima. Gracze nadal będą mogli sprzedawać te przedmioty z inwentarza rodziny.

Układanie kwiatów w The Sims 4 (wymaga dodatku Seasons )Sezony to powtarzający się i lubiany przez fanów dodatek z serii The Sims . Dodatek The Sims 4 Seasons przedstawia karierę ogrodnika z dwoma oddzielnymi ścieżkami: botanik i aranżer kwiatów. Ta ostatnia jest także umiejętnością, którą Simowie mogą ulepszyć i wykorzystać, aby bardzo szybko stać się niesamowicie bogatym.

Aby skorzystać z tej metody, gracze powinni rozpocząć nową grę z zainstalowanym dodatkiem Seasons i wybrać Wiosna jako sezon początkowy.

W trybie budowania / kupowania gracze powinni kupić pakiet startowy nasion kwiatów na każdy sezon, kilka sadzarek, Burtie’s Bee Box i stół do układania kwiatów. Wszystko to można znaleźć w kategorii Zajęcia na świeżym powietrzu w trybie kupowania.

Gracze mogą również chcieć zainwestować w kilka zraszaczy Sprinkle-O-Matic, aby przyspieszyć i spójniej podlewać rośliny. A później mogą w końcu chcieć kupić Patchy the Strawman, strach na wróble, który może pomóc Simom pielęgnować ogrody i zbierać kwiaty, jeśli Sim jest miły i porozmawia z nim.

Gracze powinni otwierać paczki nasion i sadzić kwiaty w skrzynkach do sadzenia, a nie w ziemi. Dla lepszej organizacji może pomóc to zrobić według rodzaju kwiatów. Inwestowanie w stosunkowo niedrogie pakiety nasion oraz hodowanie i szczepienie własnych kwiatów zapobiegnie konieczności płacenia przez graczy za wykonanie pojedynczych wazonów, aby mogli czerpać maksymalne zyski ze sprzedaży.

Simowie muszą konsekwentnie podlewać i odchwaszczać rośliny. Pakiet startowy kwiatów każdego sezonu powinien zacząć rosnąć niemal natychmiast w tym sezonie. Pszczoły z Burtie’s Bee Box będą szukać roślin do zapylenia, poprawiając jakość i ilość produkowanych kwiatów. Jako bonus Simowie mogą również zaprzyjaźniać się z pszczołami, aby zbierać miód, a nawet zbierać rój i wysyłać go po innych Simach. Miód można również sprzedać dla dodatkowego zysku.

Nawet najbardziej podstawowe wazony, po złożeniu, sprzedają się za około 1200 Simoleonów lub więcej i praktycznie nic nie kosztują, co czyni aranżację kwiatów jedną z najbardziej dochodowych karier i umiejętności w grze.

Każdy sezon przyniesie nowe kwiaty do aranżacji, a te wazony będą dostępne za darmo, o ile gracze będą mieli wszystkie niezbędne kwiaty. Gracze mogą również podróżować po każdej dzielnicy w grze, aby zbierać kwiaty rosnące w kraju, aby zaoszczędzić czas na procesie uprawy, jeśli chcą od razu rozpocząć aranżację. Dodatkowo, jeśli gracze zadowolą gnomy zabawkami podczas Święta Zbiorów jesienią, zostawią darmowe nasiona, dzięki czemu Simowie będą mogli ulepszać swoje ogrody i sprzedawać więcej wazonów bez dodatkowych kosztów.

Gracze mogą również szczepić kwiaty, aby wyhodować nowe, rzadsze rośliny, które sprzedają się za więcej, gdy zostaną umieszczone w aranżacjach. Gracze powinni jednak zachować ostrożność podczas używania przeszczepionego kwiatu śmierci w aranżacjach, ponieważ przekazanie jednej z tych waz starszemu Simowi może go zabić.

Chociaż ta metoda zajmuje trochę więcej czasu niż użycie cyfrowego szkicownika lub stołu do obróbki drewna, może przynieść najwięcej pieniędzy ze wszystkich trzech metod ze względu na brak kosztów ogólnych.

The Sims 4 jest dostępne na PC, Playstation 4 i Xbox One.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy