Tymczasowe czeki Bank of America (Counter / Starter)

Category: Musisz Mieć
17 lutego 2021

Dowiedz się wszystkiego o czekach (tymczasowych lub startowych) Bank of America w tym artykule. Tutaj wyjaśniam, czy możesz otrzymać czek z Bank of America. Zbadam opłaty za czek kontrolny w Bank of America. Na koniec poinformuję Cię również, czy możesz zrealizować czek startowy w którymkolwiek z oddziałów Bank of America w pobliżu.

Co to jest kontrola tymczasowa / kontrolna?

Tymczasowa kontrola jest również znana jako kontrola licznika lub kontrola rozrusznika. Bank wydaje tego typu czek dla posiadacza rachunku czekowego, podczas gdy jego spersonalizowane czeki są generowane.

Ponieważ są to tymczasowe, istotne informacje, takie jak adres, nazwa firmy, a czasami numer konta bankowego, nie są drukowane na tego rodzaju czekach.

W przypadku czeku tymczasowego posiadacz konta ma szansę skorzystać ze swojego konta przed dostarczeniem czeków wydrukowanych, co zwykle zajmuje maksymalnie dwa tygodnie.

Czy czeki przeciwstawne są dostępne w Bank of America?

Tak, w Bank of America będziesz mieć dostęp do czeków kontrolnych. Niemniej jednak w Bank of America Twoje czeki licznikowe są ważne tylko tak długo, jak nie masz własnego czeku.

Po otrzymaniu własnego czeku sprawdzenie licznika jest unieważniane.

Zespół obsługi klienta może z powodzeniem odpowiedzieć na pytania dotyczące ważności tymczasowych czeków w dowolnym oddziale Bank of America lub za pośrednictwem agentów internetowych.

Dlatego nie bój się konsultować lub pytać o jakiekolwiek kwestie dotyczące czeków kontrolnych Bank of America.

Jak uzyskać tymczasową kontrolę od BoA

Uzyskanie tymczasowego czeku z Bank of America jest łatwym procesem, który może zająć kilka minut, o ile będziesz współpracować.

Współpraca oznacza, że ​​jesteś gotowy i chętny do wydania ważnych dokumentów tożsamości i opłat za zgłoszenie, gdy zostaniesz o to poproszony przez agentów BoA.

Pamiętaj, że tymczasowy czek zostanie wystawiony po otwarciu konta bankowego w Bank of America.

Oznacza to, że jeśli zostaniesz poproszony o uiszczenie opłat bez uprzedniego otwarcia konta w BOA, prawdopodobnie zostaniesz oszukany.

Proszę bądź ostrożny; niektóre osoby mogą Cię wykorzystać, aby ukraść Twoje pieniądze. Dokumenty tożsamości i opłaty aplikacyjne należy przekazywać tylko agentowi lub pracownikowi BoA z odznaką pracownika BOA.

Zasady tymczasowych kontroli

Rzeczywiście, zanim otrzymasz tymczasowy czek, musisz przestrzegać określonych zasad w zależności od konkretnego banku, który wystawia Ci tymczasowy czek.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, musisz mieć przy sobie dokumenty tożsamości – ważny paszport wydany przez rząd, dowód wojskowy lub prawo jazdy.

Ponadto musisz podać prawdziwe informacje, ponieważ są to te same informacje, które pojawią się w Twoim niestandardowym sprawdzeniu. Bycie tymczasowym nie oznacza, że ​​podajesz fałszywe informacje.

Pamiętaj, że podawanie fałszywych informacji jest nie tylko niezgodne z prawem, ale może również skutkować unieważnieniem kontroli celnej.

Opłaty za licznik BoA / tymczasowe opłaty czekowe

W zależności od oddziału BoA możesz zostać poproszony lub nie o uiszczenie opłat za licznik lub tymczasowy czek.

Niemniej jednak, aby być bezpiecznym, zawsze radzimy zapytać o tymczasowe opłaty za czeki w konkretnym oddziale na tyle wcześnie, aby wiedzieć, czy oddział będzie pobierać opłaty za czek.

Istnieje kilka przypadków, w których agenci BOA odesłali osoby, które przyszły do ​​banku nieprzygotowane do uiszczenia opłat za tymczasowe opłaty za czeki.

Nie daj się odesłać, ponieważ będzie to strata czasu, wyślij wcześniej zapytanie za pośrednictwem platform internetowych, takich jak konto BoA na Facebooku lub Twitterze, lub dzwoniąc do zespołu obsługi klienta.

Osoby, które chcą skontaktować się z BoA, aby uzyskać więcej informacji na temat opłat za sprawdzenie licznika, mogą to zrobić pod numerem 000 1 315-724-4022 .

Jak wydrukować tymczasowe czeki Bank of America

Drukowanie tymczasowego czeku BOA jest zwykle wykonywane przez agentów BOA. Zanim wystawią wydrukowany czek tymczasowy, upewnij się, że jest podpisany lub opieczętowany, aby potwierdzić jego użycie.

W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o samodzielne wydrukowanie czeku na własnej drukarce. W takich przypadkach zawsze radzimy zabrać wydrukowany dokument do najbliższego oddziału BOA w celu podpisania i weryfikacji. W przeciwnym razie będziesz mieć nieprawidłowy czek kontrolny.

Zwróć uwagę, że wydrukowany czek tymczasowy, w zwykłych przypadkach, wygasa po dwóch do trzech tygodniach, dlatego przed tym czasem upewnij się, że otrzymałeś ważny czek celny z BOA.

Jeśli bank nie wystawi niestandardowego czeku w tym okresie, zaleca się podjęcie działań następczych, aby upewnić się, że otrzymasz spersonalizowany czek.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy