Wierność i UMB?

17 lutego 2021

Otworzyłem konto mysmartcash z wiernością. Podłączyłem do niego PayPal, a numer rozliczeniowy jest wyświetlany jako UMB. czy to wpisuję w formularzu bezpośredniego wpłaty? Czy UMB używa Chexsystems?

 • Dodaj nowy komentarz
 • Wszystkich odpowiedzi: 12Podaję to jako Fidelity Investments, kiedy zakładam w nim bezpośredni depozyt. Wyobrażam sobie, że UMB używa Chexsystems, ale twoje konto nie jest technicznie z UMB (z tego, co rozumiem). Jest to konto Fidelity w UMB, a Twoja część tego konta jest obsługiwana przez Fidelity.

  Niech ktoś może mnie poprawić, jeśli się mylę, ale tak to rozumiem.

  Sub: # 1 wysłane wtorek, 10/05/2010 – 09:43

  Fidelity nie oferuje kont ubezpieczonych FDIC, jednak oferuje ochronę konta SIPC i dodatkowe pokrycie, które wyjaśniono poniżej. Opcja zamiatania konta gotówkowego MySmart to ubezpieczenie FDIC za pośrednictwem banków zewnętrznych. Fidelity przypisze listę banków programu do Twojego konta Fidelity MySmart Cash, dotyczącą podstawowej pozycji na rachunku pieniężnym MySmart. Banki z poniższej listy będą uprawnione do otrzymywania sald MySmartCash za posiadanie FDIC:

  -RBS OBYWATELI NA

  -WELLS FARGO NA

  -BANK AMERYKI

  -PIATY TRZECI BANK

  -SUN TRUST BANK

  -BANK UNION NA

  Sub: # 2 wysłane w środę, 10/06/2010 – 23:19

  czy te operacje czyszczące oznaczają, że może to doprowadzić do zamknięcia konta? B of America znajduje się na liście chexsystems.

  Sub: # 3 wysłany czw., 10/07/2010 – 11:45

  Sub: # 4 wysłany wtorek, 19.10.2010 – 08:58

  Oto e-mail, który może pomóc w lepszym wyjaśnieniu


  [FONT = Consolas] [SIZE = 3] [QUOTE]

  Dziękuję bardzo za możliwość zaadresowania wiadomości e-mail dotyczącej naszych różnych kont Fidelity oraz podstawowej pozycji FDIC dostępnej w ramach konta pieniężnego Fidelity MySmart. Jesteśmy wdzięczni za chęć otwarcia konta Fidelity MySmart Cash Management oraz Fidelity Business Account.  Fidelity nie oferuje kont ubezpieczonych FDIC, jednak oferujemy ochronę konta SIPC i dodatkowe ubezpieczenie opisane poniżej. Opcja zamiatania konta gotówkowego MySmart jest ubezpieczona przez FDIC w zewnętrznych bankach. Fidelity przypisze listę banków programu do Twojego konta Fidelity MySmart Cash, dotyczącą podstawowej pozycji na rachunku pieniężnym MySmart. Banki z poniższej listy będą uprawnione do otrzymywania sald MySmartCash dla holdingu FDIC:  -RBS CITIZENS NA

  -WELLS FARGO NA

  -BANK AMERYKI

  -PIĄCY TRZECI BANK

  -SUN TRUST BANK

  -UNION BANK NA  Oto link na naszej stronie internetowej, który umożliwia przeglądanie tych informacji:


  Obecnie Fidelity Business Account nie oferuje podstawowej pozycji FDIC, jednakże oferujemy inne wolne od podatku pozycje na rynku pieniężnym oprócz naszej podstawowej pozycji Fidelity FCash, która podlega opodatkowaniu.  Poniżej znajduje się łącze pokazujące aktualną stawkę Fidelity FCash w wysokości 0,07%, jedną z podstawowych opcji konta biznesowego Fidelity na dzień 2 czerwca 2010 r. Ponadto, przewijając w dół, możesz kliknąć wolne od podatku pozycje podstawowe dla Konto biznesowe Fidelity, w tym łącze do przeglądania naszych siedmiu głównych pozycji:

  Oto kroki, które należy wykonać, aby otworzyć konto pieniężne Fidelity MySmart online i pobrać konto biznesowe Fidelity, które można do nas przesłać pocztą:  1. Uzyskaj dostęp, a następnie kliknij łącze „Otwórz konto w prawej górnej części naszej witryny internetowej. 2. Następnie kliknij kartę „Wszystkie konta na środku strony, a następnie przewiń w dół i kliknij przycisk „Otwórz Online po prawej stronie MySmart Cash 3. Wybierz opcję Konto indywidualne lub wspólne dla konta innego niż emerytalne 4. Kliknij„ Dalej , aby rozpocząć; otrzymujesz nowy numer konta w ramach wniosku online.  Oto link pokazujący, co oferuje Fidelity Business Account:

  Fidelity oferuje również SIPC i dodatkową ochronę dla Twoich kont Fidelity w przypadku niewypłacalności Fidelity. Ochrona ta nie zapewnia ochrony przed wahaniami rynkowymi. Oto link do wyświetlenia w naszej witrynie internetowej:  W przypadku dodatkowych pytań lub wskazówek dotyczących naszego konta pieniężnego Fidelity MySmart i konta biznesowego Fidelity, należy skontaktować się z partnerem Fidelity Investments pod numerem 800-343-3548. Nasi partnerzy inwestycyjni są dostępni w godzinach podanych poniżej. Wszystkie czasy są wschodnie.  Od poniedziałku do środy, od 7:00 do 1:00 w

  czwartek i piątek, od 7:00 do północy w

  sobotę, od 8:00 do 22:00 w

  niedzielę, od 8:00 do 1:00

  [/ QUOTE] [/ SIZE] [/ FONT]

  Sub: # 5 wysłano śr., 20.10.2010 – 05:08

  Niedawno kilka osób powiedziało mi, że otworzyli konto pieniężne MySmart w Fidelity i wkrótce potem zostało zamknięte. Najwyraźniej używają teraz firmy o nazwie MSI. Skontaktowałem się z MSI i powiedzieli, że używają: CheckSystems, Lexis -Nexis i telecheck do oceny kont otwartych przez Fidelty. Jeśli pojawiają się negatywy, „sugerują Fidelty’emu podjęcie odpowiednich działań.

  Jest to opcja, która pomogła wielu osobom przez długi czas, ale teraz jest usuwana z mojej listy przyjaznej dla Chex. Mam nadzieję, że nie sprawi to żadnych problemów tym, którzy już otworzyli rachunki .. uważnie obserwujemy sytuację i będę zgłaszać wszelkie wiadomości, które się dowiedzą

  Sub: # 6 wysłane pt., 01/07/2011 – 17:50

  wierność ma ostatnie słowo w sprawie zamknięcia Twojego konta. umb to po prostu bank zewnętrzny wynajęty przez wierność do prowadzenia działalności związanej z rachunkiem bieżącym.

  to samo dla rzeczy SWAP. te banki nie mają w ogóle nic do powiedzenia. po prostu banki wynajęte przez wierność do zajmowania się swoimi sprawami.

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy