Wiesz, że Twój bank nie może wykluczyć, prawda?

Category: Kredyt Hipoteczny
17 lutego 2021

James Adams Johnson, PhD. | Zgłoszone 29 lutego 2012 r

Miliony właścicieli domów stoją w obliczu wykluczenia, w którym zdecydowana większość działań jest całkowicie nielegalna.

Najpierw musisz zapytać, czy Twój kredyt hipoteczny jest własnością prywatną, czy też został poddany sekurytyzacji, czyli sprzedany na Wall Street. Czy otrzymałeś powiadomienia, że ​​Twój kredyt hipoteczny został „sprzedany lub „przeniesiony od pożyczkodawcy do pożyczkodawcy? Jeśli tak, Twój kredyt hipoteczny jest prawdopodobnie zabezpieczony i och, chłopcze, czy musisz wiedzieć kilka rzeczy.

Kiedy obligacje są „sekurytyzowane, oznacza to, że obligacje są konwertowane na akcje. Inwestorzy kupują akcje (papiery wartościowe zabezpieczone hipoteką lub papiery wartościowe typu „pass through lub REMIC’S) od Trustu. Bank „pożyczkodawca otrzymuje pełną spłatę kwoty „pożyczonej w ramach kredytu hipotecznego lub aktu powierniczego, zwykle w momencie zamknięcia. Twoja notatka jest udokumentowaną i prawnie wiążącą obietnicą zapłaty, ale w efekcie jest AKTYWEM (zbywalnym instrumentem wartościowym), którego posiadasz. Dajesz tę obietnicę bankowi w zamian za to, że bank da ci GOTÓWKĘ na zakup domu.

Twoja obietnica zapłaty lub NOTA PROMISYJNA jest tym, co jest sprzedawane Trustowi inwestycyjnemu w drodze „sekurytyzacji; jednak notatka jest TWOJA WŁASNOŚCIĄ, a nie bankiem. To jest, gdy większość właścicieli domów nie zdaje sobie sprawy! Kiedy Twój banknot zostanie sprzedany, bank jest W PEŁNI spłacany za pieniądze, które Ci „pożyczył, dlatego bank pobierający rachunek zwykle nazywa siebie „administratorem Twojego konta, a nie kredytobiorcą hipotecznym. W tym momencie nie ma WIĘCEJ zobowiązań wobec banku udzielającego pożyczki i tak naprawdę masz prawo do odzyskania swojego banknotu. Bank nie ma również żadnych dalszych faktycznych udziałów finansowych ani udziałów w nieruchomości ani prawa do żądania od Ciebie jakiejkolwiek płatności.

Trust mógł kupić Twój weksel od banku, ale zazwyczaj nie utrzymuje prawdziwych lub rzeczywistych aktywów zabezpieczonych. Trust inwestycyjny istnieje w celu sprzedaży akcji lub papierów wartościowych. Notatka może być przechowywana jako oddzielny składnik aktywów LUB zostanie zamieniona na akcje certyfikatów akcji, a następnie sprzedana, NIE MOŻE ISTNIEĆ JAKO JEDNOCZEŚNIE. Po przerobieniu i sprzedaży NIEMOŻLIWE jest, aby ta notatka ponownie była cała. Po konwersji na akcje (lub „sekurytyzacji), przez samą czynność i definicję „zamiany, ważność i wykonalność weksla zostaje zniszczona i przestaje być zabezpieczonym aktywem lub zbywalnym instrumentem powiązanym z JAKIMKOLWIEK zabezpieczeniem lub zobowiązaniem. W istocie notatka zostaje zniszczona, a tym samym na mocy wielu orzeczeń JEST UCHYLONA (np. – Dystrykt Kolumbii przeciwko Cornell130 US 655, 32 L ed 1041, 9 S Ct 694; State Street Trust Co. przeciwko Muskogee Electric Traction Co. (CA10 Okla) 204 F2d 920; Darland przeciwko Taylor , 52 Iowa 503, 3 NW 510), a dowody leżące u podstaw i legalność zobowiązania dłużnego zabezpieczonego notą są UWAŻANE, niezależnie od tego, czy zobowiązanie zostało zapłacone, czy nie.

W wielu przypadkach Trust kseruje, a następnie niszczy oryginalną podpisaną na mokro notę, aby wyeliminować jakąkolwiek odpowiedzialność za spowodowanie naruszeń PSA, opierając się jednocześnie na nieznajomości prawa i prawdopodobieństwie zachowania „kopii jako dowodu aktywów i długów do podjęcia próby egzekwować płatności (ale pamiętaj, że jeśli Trust przedłoży „kopię w sądzie lub do Ciebie, to nadal przyznaje, że narusza UKC i popełnia oszustwa związane z papierami wartościowymi na swoich inwestorach. (Pamiętaj, notatka może być ALBO aktywa posiadane przez zaufanie LUB bezpieczeństwo zaufania. nie może to być jedno i drugie w tym samym czasie).

Trust musi płacić inwestorom wyniki oparte na wynikach sekurytyzowanego portfela hipotecznego, co oznacza, że ​​gdy właściciele domów dokonują płatności w ramach tego, co jest przedstawiane jako zasada i odsetki od kredytu mieszkaniowego, faktycznie wypłacają dochód i dywidendy na rzecz Trustu, a w konsekwencji pula inwestorów za pośrednictwem Trust. Jeśli właściciele domów nie zapłacą, Trust nie ma prawdziwego środka prawnego przeciwko właścicielowi domu i musi nadal wypłacać inwestorom własne rachunki. Trust nie ma prawdziwych roszczeń prawnych do jakichkolwiek aktywów, ponieważ NIE MA ŻADNEGO WSPÓŁPRACY ani AKTYWU. Zabezpieczenie hipoteczne JEST DOKŁADNIE TYM. MBS, MPTS, REMIC lub akcje są zabezpieczone (lub zabezpieczone) poprzez PŁATNOŚCI dokonywane przez właścicieli domów. NIE jest własnością właścicieli domów. Dlatego też banki mają tak wysoki kwalifikator kredytowy, gdy ubiegasz się o kredyt hipoteczny.Im wyższy masz kredyt i dochody, tym większa szansa, że ​​spłacisz kredyt hipoteczny w terminie. zaufanie będzie wypłacane co miesiąc. a inwestorzy otrzymają zapłatę. Im gorszy kredyt, tym wyższa opłata, ponieważ istnieje większe ryzyko, że nie zapłacisz. a Trust nie będzie miał pieniędzy, aby zapłacić inwestorom.

W latach 2004-2008 przytłaczająca chciwość Wall Street wymagała od banków produkcji coraz większej ilości produktów do sprzedaży (innymi słowy, kredytów hipotecznych na konwersję większej liczby banknotów na akcje do sprzedaży). W rezultacie pożyczkodawcy przekazywali ogromne sumy każdemu, kto miał bicie serca, tworzyli bomby czasowe, takie jak pożyczki „tylko odsetki, popełnili oszustwa ubezpieczeniowe i zawyżone wyceny tylko po to, aby robić coraz większe banknoty do konwersji i sprzedaży. I pamiętaj, ponieważ nie ma prawdziwych aktywów wspierających te inwestycje, co się stało, gdy pożyczkobiorców nie było stać na spłatę? Zgadza się, ekonomiczny globalny upadek.

Bez trustów bankowych, które mają realne aktywa do odzyskania, wina oczywiście spada z tego, kto powinien być naprawdę pociągnięty do odpowiedzialności. do ciebie, właściciela domu. miliony właścicieli domów. właściciele domów, którzy nie zdają sobie sprawy, że banki wykorzystują banknoty do przejmowania domów, zostali unieważnieni przez same banki wiele lat wcześniej. Nazywa się to oszustwem wykluczenia.

Oszustwo związane z przejęciem ma miejsce, gdy bank lub jednostka obsługująca wszczyna postępowanie przeciwko nieruchomości, w której mają ZEROWY udział finansowy. Po zabezpieczeniu banknotu bank traci wszelkie prawa do żądania zapłaty lub zajęcia. Jak wszystko inne, ignorancja może być kosztowna. i bolesne.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy