Wskazówki dotyczące zwiększenia linii kredytowej Bank of America [2020]

Category: Poprawić Swoją
17 lutego 2021

Opinie, recenzje, analizy i rekomendacje należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów. Firma UponArriving nawiązała współpracę z CardRatings w zakresie obsługi produktów kart kredytowych. UponArriving i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.

Masz więc kartę kredytową Bank of America, ale nie jesteś zadowolony z obecnej linii kredytowej… co masz zrobić? Anuluj? Przełączyć się do innego banku? Odpowiedzią jest prawdopodobnie wystąpienie o podwyższenie limitu kredytowego w Bank of America.

W tym artykule opowiem Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zwiększyć linię kredytową w Bank of America i podam kilka punktów danych i wskazówek, które pomogą Ci lepiej zrozumieć swoje szanse. Porozmawiam również o tym, czy dokonają ostrego lub miękkiego wyciągnięcia raportu kredytowego i jak długo będą czekać na żądanie podwyżki.

Spis treści

Jak złożyć wniosek o podwyższenie linii kredytowej Bank of AmericaMożesz poprosić o zwiększenie linii kredytowej online, logując się na swoje konto. Kliknij link / przycisk „Poproś o podwyższenie limitu kredytowego i postępuj zgodnie z instrukcjami. Będziesz musiał podać pewne informacje, takie jak dochód, więc bądź na to przygotowany.

Zwróć uwagę, że nie każdy będzie mógł zobaczyć prośbę o link zwiększający linię kredytową (inaczej „Przycisk Luv). Jeśli nie masz swojego konta bardzo długo (tylko kilka miesięcy), możesz nie widzieć linku. W takim przypadku możesz również zadzwonić pod numer obsługi klienta Bank of America pod numer 1 (800) 732-9194 ale poniżej przeczytaj, jak długo należy czekać przed zadzwonieniem.

Jeśli nie uzyskasz natychmiastowej zgody na zwiększenie linii kredytowej, Twoje szanse na zwiększenie limitu kredytowego prawdopodobnie będą mniejsze. Nadal może być możliwe uzyskanie zgody na zwiększenie limitu kredytowego, ale niekoniecznie bym się takiego spodziewał w tym momencie. Tak czy inaczej, po kilku dniach roboczych powinieneś usłyszeć coś w poczcie.

Wskazówka: użyj aplikacji WalletFlo, aby otrzymywać automatyczne przypomnienia o tym, kiedy poprosić o zwiększenie limitu kredytu!

O jaką podwyżkę należy poprosić?Możesz się zastanawiać, jak duże zwiększenie limitu kredytowego jest rozsądnym żądaniem. Wiele osób prosi o około 25% do 35% swojego obecnego limitu kredytowego. Jeśli więc masz limit kredytowy w wysokości 10 000 USD, możesz poprosić o jego zwiększenie o 2,500 USD. Ale czasami można uzyskać znacznie wyższy wzrost limitu kredytowego.

Wiele osób poprosi o kwotę znacznie wyższą, niż faktycznie chcą, ponieważ możliwe jest, że Bank of America przedstawi kontrofertę. Dlatego w wielu przypadkach możesz poprosić o kwotę wyższą niż faktycznie potrzebujesz lub chcesz.

(Pamiętaj tylko, że jeśli poprosisz o bardzo wysoką kwotę, być może będziesz musiał zadzwonić w celu przetworzenia żądania. Ponadto możesz być bardziej narażony na duże ryzyko).

Oto kilka punktów danych, które dają wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać po zwiększeniu linii kredytowej:

Bank of America NIE powinien mocno naciskaćW przeszłości Bank of America zaciągał twój kredyt za każdym razem, gdy prosiłeś o podwyższenie limitu kredytowego. Uzyskanie twardej oceny (lub twardego zapytania) w raporcie kredytowym nie jest idealne, ponieważ zazwyczaj obniża twoją zdolność kredytową o kilka punktów. (Jeśli twoja zdolność kredytowa jest niższa, mocne pociągnięcie może jeszcze bardziej zaszkodzić twojej zdolności kredytowej).

Jednak w połowie 2018 r.Bank of America zmienił swoją politykę i zaczął zezwalać na podwyższanie limitów kredytowych jedynie przy niewielkich zmianach. Oznacza to, że jeśli poprosisz o podwyższenie limitu kredytowego, nie powinieneś mieć negatywnego wpływu na swoją zdolność kredytową. Dla osób, które próbują odbudować swoje wyniki kredytowe, jest to fantastyczna zmiana.

Nie oznacza to, że nigdy nie może się zdarzyć, więc zawsze staraj się zweryfikować to u przedstawiciela Bank of America, jeśli możesz. A jeśli wystąpi mocne pociągnięcie, istnieje duża szansa, że ​​zostaniesz przyciągnięty przez TransUnion lub ewentualnie Experian.

Minimalny okres oczekiwaniaDecydując się na zwiększenie limitu kredytowego w Bank of America, często istnieje minimalny okres oczekiwania wynoszący od trzech do sześciu miesięcy od momentu zatwierdzenia lub od ostatniego podwyższenia kredytu lub wniosku o zwiększenie kredytu. Oznacza to, że jeśli Twoja prośba zostanie odrzucona, prawdopodobnie powinieneś poczekać około 90 dni na kolejne żądanie.

Niektóre osoby zgłaszają, że udało im się zwiększyć limit kredytowy w ciągu zaledwie 30 dni, ale prawdopodobnie to przyspiesza. Pamiętaj, że tylko dlatego, że pojawia się przycisk „Luv Button (przycisk zwiększający linię kredytową), nie oznacza to, że powinieneś się o niego ubiegać – starałbym się odczekać przynajmniej 90 dni od momentu otwarcia konta.

I jest oczywiste, ale absolutnie nie chcesz mieć żadnych opóźnionych płatności w okresie oczekiwania. Więc ustal priorytety swoich płatności w Bank of America (i naprawdę wszystkich swoich kart kredytowych), abyś mógł zapewnić 100% terminowości płatności.

Podwójne zanurzenie?Istnieją doniesienia o osobach żądających podwyższenia limitu kredytowego bezpośrednio po zażądaniu wcześniejszego podwyższenia limitu kredytowego. Innymi słowy, dwukrotnie obniżają wzrost linii kredytowej.

To jest coś, co możesz wziąć pod uwagę, jeśli link do zwiększenia linii kredytowej nadal wyświetla się po otrzymaniu podwyżki. Jednak ten rodzaj taktyki przypomina trochę grę w systemie, więc możesz nie chcieć iść tą drogą, jeśli nie chcesz niepotrzebnie patrzeć na swoje konta.

Ponownie przycisk może powrócić po około trzech miesiącach i wtedy możesz poprosić o dodatkowy limit kredytu w tym czasie. Cierpliwość jest cnotą.

Automatyczne podwyższenie limitu kredytowego Bank of AmericaJeśli jesteś w stanie trzymać się terminowego spłacania rachunków i nie przekraczać maksymalnej kwoty swojej karty kredytowej, możesz otrzymać automatyczne zwiększenie limitu kredytowego po około sześciu miesiącach lub roku. (Inne banki, takie jak Chase, również to robią).

Prawdopodobnie możesz zwiększyć swoje szanse na automatyczne zwiększenie limitu kredytowego, jeśli stale zwiększasz saldo w pobliżu limitu kredytu, a następnie spłacasz je całkowicie co miesiąc (unikając odsetek). To pokaże Bank of America, że ​​jesteś w stanie odpowiedzialnie zarządzać swoją linią kredytową i prawdopodobnie zwiększy szanse na przydzielenie ci większej ilości dostępnego kredytu. Może również pomóc im postrzegać Cię jako bardziej dochodowego klienta, co może tylko zwiększyć Twoje szanse.

Przesunięcie kredytuBank of America to kolejny wystawca kart kredytowych, który umożliwia przenoszenie kredytu między różnymi kartami kredytowymi. Na przykład, jeśli masz dwie karty kredytowe w Bank of America i obie miały limit kredytowy w wysokości 5000 USD, możesz przelać około 3000 USD z jednej linii kredytowej na drugą kartę. W takim przypadku otrzymasz jedną kartę z limitem kredytowym w wysokości 8 000 USD i drugą z limitem kredytowym w wysokości 2000 USD.

Jeśli masz duże zakupy lub planujesz nieco wyrównać saldo, może to być świetny sposób na złagodzenie szkód na koncie. Może to być również przydatna sztuczka, jeśli zamierzasz anulować lub zamknąć kartę kredytową, ponieważ pozwoli ci to zachować dużą część linii kredytowej, a tym samym zachować wykorzystanie.

Pamiętaj, że wykorzystanie wynosi 30% całkowitego wyniku FICO, więc chcesz go jak najbardziej obniżyć. Trzymając dostępne limity kredytowe, łatwiej będzie kontrolować wykorzystanie środków.

Masz dobry powód, by poprosić o wyższy limitChociaż nie zawsze jest wymagane, abyś miał uzasadniony powód, aby poprosić o podwyższenie limitu kredytowego (zwłaszcza w trybie online), nigdy nie zaszkodzi Twoim szansom, aby mieć dobry powód. Częstym powodem, dla którego warto chcieć wyższego limitu kredytu, jest zbliżający się poważny zakup, taki jak:

  • Miesiąc miodowy
  • Ślub Urlop rodzinny itp. To tylko pomaga bankowi zyskać dodatkową pewność i pewność, że jest to zaplanowany ruch i że przemyślałeś swoją prośbę. Możesz również po prostu powiedzieć bankowi, że próbujesz poprawić swoją zdolność kredytową, ponieważ jest to całkiem rozsądny powód, aby chcieć więcej kredytu.

    Linia kredytowa rośnie wraz z innymi emitentamiMożesz być także zainteresowany poczytaniem o zwiększeniu limitu kredytowego u innych emitentów.

    Ostatnie słowoJak widać, proces podwyższania linii kredytowej w Bank of America jest dość prosty. Wystarczy trochę cierpliwości, aby poczekać od trzech do sześciu miesięcy na swoją prośbę, a następnie poprosić o kwotę, która pozostawi trochę miejsca na potencjalny licznik z Bank of America. Postaraj się również mieć dobry powód do złożenia wniosku, na wypadek gdybyś musiał zadzwonić i złożyć skargę. I na koniec, nie powinieneś się martwić o trudne ściągnięcia za wzrost limitu kredytu.

    Firma UponArriving nawiązała współpracę z CardRatings w zakresie obsługi produktów kart kredytowych. UponArriving i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart. Reklamodawca bankowy nie udziela ani nie zleca odpowiedzi. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy bankowego.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy