Wyjaśnienie sceny po napisach Avengers: Infinity War

Category: Jaki Sposób
17 lutego 2021

Obejrzyj napisy, aby zobaczyć kilka ważnych informacji – zawiera spoilery

 • Udostępnij na Facebooku
 • Podziel się na TwitterzeUdostępnij na PinterestUdostępnij na ReddicieEmail do przyjacielaTen konkurs jest już zamknięty

  Filmy o superbohaterach Marvela i sceny po napisach idą w parze, jak Robert Downey Jr i dziwne przyciemniane okulary przeciwsłoneczne, więc nie jest zaskoczeniem, że Avengers: Infinity War ma nagrodę dla fanów, którzy trzymają się aż do ostatniego „ Stylisty fryzur dla pana Cheadle ” uhonorowany na ekranie.

  Nieco niezwykłe dla współczesnych filmów Marvela jest tylko jedna scena po napisach w Infinity War, bez pośrednich napisów, które mogłyby rozgrzać fanów, decyzja, którą sugerowali współreżyserzy Joe i Anthony Russo, była spowodowana zbliżającą się kontynuacją filmu w maju przyszłego roku. .

  „Wiesz, to z pewnością coś, co rozważasz – powiedział Joe Russo RadioTimes.com, gdy zapytano go, jak bez tytułu Avengers 4 wpłynęło na proces włączania scen po napisach.

  „Ale nie mogę powiedzieć. Napisaliśmy list, w którym błagaliśmy fanów, aby nie psowali sobie nawzajem filmu, więc nie chcemy go zepsuć .

  Mając na uwadze ten spoiler-fobiczny etos, zanim zagłębimy się w dyskusję o tym, co dzieje się na scenie po napisach Infinity War, jest to ostateczne ostrzeżenie – NIE czytaj dalej, jeśli jeszcze nie oglądałeś filmu.

  Chociaż postaramy się uniknąć jak największej liczby końcowych spoilerów, scena po napisach końcowych oczywiście karmi się tym, co dzieje się w głównym filmie, a czytanie przed obejrzeniem może tylko zepsuć twoją radość. Zostałeś ostrzeżony.

  Ciągle tutaj? OK – jak już wiesz, scena przedstawia niespodziewany powrót oryginalnych członków obsady Avengers, Samuela L. Jacksona i Cobie Smuldersa, grających super-szpiegów Nicka Fury i Marię Hill. Para jedzie ulicami Nowego Jorku, negocjując następstwa ataku Thanosa (Josh Brolin) i próbując wyśledzić Avengersów, szukając Tony’ego Starka (Robert Downey Jr) za pomocą obrazowania satelitarnego.

  Jednak, gdy skutki strasznych czynów Thanosa zaczynają jeszcze bardziej wpływać na świat, Nick Fury wyciąga ostatnią grę, aktywując dziwnie wyglądający pager, który wysyła wiadomość do nieznanego źródła, a następnie wyświetla niezwykłe logo.

  Na tym etapie scena wymaga trochę dodatkowych informacji – ponieważ jeśli nie spędziłeś sporo czasu online lub nie czytałeś ostatnio wielu komiksów Marvela, nie miałbyś pojęcia, że ​​jasna gwiazda nad czerwoną i niebieską jest symbol Kapitana Marvela, nowej superbohaterki Brie Larson, która pojawi się w swoim pierwszym solowym filmie w lutym przyszłego roku, kilka miesięcy przed kontynuacją Infinity War.

  Kim jest Kapitan Marvel? Cóż, dla tych, którzy nie wiedzą, Captain Marvel (aka Carol Danvers) to pilot, który nabywa moce obcych w wypadku, szczególnie te potężnej rasy zwanej Kree (która wcześniej odegrała kluczową rolę w pierwszych Guardians of the Galaxy film). Chociaż jej moce zmieniały się na przestrzeni lat, zazwyczaj obejmują super siłę, lot, manipulację energią i „prekognitywny siódmy zmysł. Czasami jest postrzegana jako jedna z potężniejszych wojowników w składzie Avengersów.

  Najwyraźniej nie pozostało nic do stracenia, Fury wezwał wielkie działa pod koniec Infinity War, a scena oferuje kuszące wskazówki, czego możemy się spodziewać po nadchodzących filmach. Akcja Captain Marvel toczy się w latach 90. i zawiera Jacksona jako młodszą wersję Fury, więc jasno przedstawi tło tego, jak i dlaczego nadal nosi ten pager wiele lat później.

  Mamy jednak nadzieję, że może to wyjaśnić, w jaki sposób bohater Brie Larson będzie nadal rozpoznawalny 30 lat po jej pierwszym pojawieniu się – może jej zdolności powstrzymają jej starzenie się? – a także dlaczego w tamtym czasie nie ratowała świata i dlaczego właśnie ten konkretny kryzys wyprowadził ją z emerytury.

  I kto wie? Może Kapitan Marvel podąży śladami Captain America: The First Avenger i zakończy się bohaterskim kapitanem, który powróci z dziesięcioleci, aby dołączyć do ostatecznej bitwy z Thanosem w Avengers 4.

  Jeśli nic więcej, jesteśmy pewni, że będzie miał kilka całkiem kuszących scen po napisach…

  Avengers: Infinity War jest już w kinach

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy