Znajdź najlepsze karty kredytowe dla złych kredytów

17 lutego 2021

Zawartość

 • Dobre karty za zły kredyt
 • Zdobądź kartę ze złym kredytemKarty ze złym kredytem – często zadawane pytaniaPorównaj karty ze złym kredytemKiedy masz zły kredyt, twoje możliwości finansowe są ograniczone – kredyty hipoteczne, samochodowe i osobiste wymagają odpowiedniej oceny kredytowej. Znalezienie odpowiedniego wydawcy karty kredytowej może z czasem pomóc w poprawie wyniku, co w przyszłości zapewni więcej opcji.

  Nasz wybór

  dobrych kart kredytowych za zły kredyt
  • Dobra karta kredytowa dla złych kredytów: Capital One Secured Mastercard
  • Dobra zabezpieczona karta kredytowa dla złego kredytu: Wells Fargo SecuredDobra niezabezpieczona karta kredytowa dla złych kredytów: Credit One Bank Platinum VisaDobra karta kredytowa dla studentów ze złym kredytem: OpenSky Secured VisaDobra biznesowa karta kredytowa na zły kredyt: Capital One Spark Business ClassicKarta kredytowa Good Rewards za zły kredyt: Capital One QuicksilverOneJak zdobyć kartę kredytową ze złym kredytemNiezależnie od twojego fatalnego wyniku kredytowego, możesz otrzymać kartę. Nawet jeśli pomysł uzyskania nowej karty kredytowej może być przerażający w przypadku złego kredytu, pamiętaj, że odpowiedzialne korzystanie z karty kredytowej jest najlepszym sposobem na poprawę złego kredytu.

   1. Sprawdź swój kredyt Twoja ocena kredytowa to liczba w skali od 300 do 850, gdzie 300 na dole, a 850 oznacza doskonały kredyt. Jeśli jesteś ciekawy, możesz osobiście sprawdzić swoją zdolność kredytową lub przejść do strony z raportami kredytowymi, aby poznać swój wynik. Jeśli znajdziesz nieścisłości w raporcie kredytowym, możesz je zakwestionować i potencjalnie podnieść swoją zdolność kredytową. Znając numer swojej zdolności kredytowej, powinieneś wiedzieć, jaką kartę kredytową możesz otrzymać. 2. Nadrobić zaległości w stosunku do starych płatności Jeśli Twój kredyt jest niski z powodu wcześniejszych długów na karcie kredytowej, wyrównanie tych sald poprawi Twój wynik – spłata zadłużenia na starej karcie kredytowej jest jednym z najlepszych sposobów na poprawę oceny kredytowej.Rozliczenie rachunków w windykacji i dodanie jako autoryzowanego użytkownika na koncie innego posiadacza kredytu może również poprawić Twoją zdolność kredytową i rozszerzyć opcje Twojej karty kredytowej. 3. Porównaj swoje opcje Jeśli Twój wynik kredytowy jest mniejszy niż 650, zabezpieczona karta kredytowa lub niezabezpieczona karta kredytowa z mniej niż idealnymi warunkami może być jedynym sposobem na zbudowanie kredytu. Karty zabezpieczone to łatwe do uzyskania karty kredytowe ze złym kredytem lub nawet bez niego, ale zwykle wymagają one depozytu równego ich limitowi kredytowemu. Niezabezpieczone karty kredytowe oferują większą elastyczność i swobodę, ale zakwalifikowanie się do jednej może być trudniejsze dla osób ze złym kredytem. Dla niektórych zabezpieczone karty to najlepszy sposób, aby udowodnić pożyczkodawcom swoją zdolność kredytową.zabezpieczona karta kredytowa lub niezabezpieczona karta kredytowa na mniej niż idealnych warunkach może być jedynym sposobem na zbudowanie kredytu. Karty zabezpieczone to łatwe do uzyskania karty kredytowe ze złym kredytem lub nawet bez niego, ale zwykle wymagają one depozytu równego ich limitowi kredytowemu. Niezabezpieczone karty kredytowe oferują większą elastyczność i swobodę, ale zakwalifikowanie się do jednej może być trudniejsze dla osób ze złym kredytem. Dla niektórych zabezpieczone karty to najlepszy sposób, aby udowodnić pożyczkodawcom swoją zdolność kredytową.zabezpieczona karta kredytowa lub niezabezpieczona karta kredytowa na mniej niż idealnych warunkach może być jedynym sposobem na zbudowanie kredytu. Karty zabezpieczone to łatwe do uzyskania karty kredytowe ze złym kredytem lub nawet bez niego, ale zwykle wymagają one depozytu równego ich limitowi kredytowemu. Niezabezpieczone karty kredytowe oferują większą elastyczność i swobodę, ale zakwalifikowanie się do jednej może być trudniejsze dla osób ze złym kredytem. Dla niektórych zabezpieczone karty to najlepszy sposób, aby udowodnić pożyczkodawcom swoją zdolność kredytową.karty zabezpieczone to najlepszy sposób na udowodnienie zdolności kredytowej pożyczkodawców.karty zabezpieczone to najlepszy sposób na udowodnienie zdolności kredytowej pożyczkodawców.

   Zabezpieczone karty są lepsze, jeśli chodzi o stosunkowo szybką poprawę zdolności kredytowej. Wiele niezabezpieczonych kart ze średnim lub uczciwym kredytem zapewnia zwrot gotówki, opcje transferu salda i inne korzyści. Niektóre karty oferują nagrody cash back w postaci kredytów na wyciągach, ale wyjdziesz na prowadzenie tylko wtedy, gdy nie płacisz wysokiego oprocentowania za te zakupy – szczególnie biorąc pod uwagę potencjalne opłaty.

   4. Złóż wniosek o odpowiednią kartę kredytową Jeśli masz zły kredyt, nie trać czasu na ubieganie się o karty kredytowe, które wymagają doskonałego kredytu. Chociaż kuszące jest ubieganie się o wszystkie najlepsze karty, aby zobaczyć, co możesz dostać, jest to okropny pomysł. Pamiętaj: za każdym razem, gdy ubiegasz się o kartę kredytową, wystawca karty pobiera twarde zapytanie w Twoim raporcie kredytowym, co dodatkowo obniża Twoją zdolność kredytową.

   Ponadto, nawet jeśli możesz kwalifikować się do otrzymania kart lojalnościowych, tego typu karty kredytowe są łatwe do niewłaściwego wykorzystania – jeśli Twój wynik kredytowy jest już zły, prawdopodobnie lepiej będzie mieć prostą kartę i utrzymywać niskie saldo.

   5. Odbierz kartę pocztą. Po zatwierdzeniu, nową kartę należy odebrać od wydawcy w ciągu 7–14 dni. Niektóre karty kredytowe wymagają procesu aktywacji. Na przykład zabezpieczone karty wymagają wpłacenia pełnej początkowej kaucji, zanim będzie można użyć karty do robienia zakupów. 6. Używaj karty odpowiedzialnie Teraz, gdy masz już kartę kredytową, bardzo ważne jest, aby utrzymywać niskie saldo i spłacać je w terminie – jeśli musisz, ustaw w kalendarzu przypomnienie o płatności. Pamiętaj również, aby monitorować swoją zdolność kredytową, aby zobaczyć, jak poprawia się z czasem. 7. Powtórz Gdy twoja zdolność kredytowa wzrośnie do około 700, możesz ponownie rozważyć swoje cele finansowe i zbadać nowe opcje. Możesz mieć możliwość uaktualnienia konta u tego samego wystawcy karty kredytowej lub uzyskania lepszej karty od nowego wydawcy.

   Dobra karta kredytowa dla złych kredytów ogółem

   Capital One Secured Mastercard

   Recenzja Capital One Secured Mastercard

   Capital One Secured Mastercard jest bardzo elastyczna jak na zabezpieczoną kartę, zwłaszcza jeśli Twój kredyt nie jest taki zły. Początkowa linia kredytowa w wysokości 200 USD jest zabezpieczona zwrotnym depozytem w wysokości 49, 99 lub 200 USD, w zależności od historii kredytowej. Posiadacze kart mogą wybrać miesięczny termin płatności i dokonać płatności online lub w lokalnym oddziale. Dostęp do wyższej linii kredytowej jest możliwy już po 5 miesiącach terminowych płatności.

   Karta Capital One Secured Mastercard zapewnia wiele takich samych korzyści, jak niezabezpieczone karty kredytowe Capital One, takie jak narzędzia do zarządzania kontem i dodatkowe zabezpieczenia.

   • CreditWise: CreditWise to bezpłatna usługa od Capital One, która pozwala śledzić swoją zdolność kredytową w czasie. Posiadacze kart mogą również bezpłatnie uzyskać dostęp do zasobów edukacyjnych online dotyczących kredytów i finansów.
   • Bankowość mobilna: natychmiastowy dostęp do konta, aby płacić rachunki lub zdalnie sprawdzać saldo. Ochrona przed oszustwami: posiadacze kart kredytowych Capital One Secured nie są pociągani do odpowiedzialności finansowej za nieuczciwe zakupy dokonane ich kartą.

    Rzeczy, które warto wiedzieć

    Karta Capital One Secured Mastercard ma zmienną stopę procentową. Posiadacze kart mogą uniknąć odsetek, spłacając saldo w całości w ciągu 25 dni po zamknięciu każdego cyklu rozliczeniowego. Nie ma kary APR, ale opłaty za opóźnienia w płatnościach wzrastają do 39 USD. Posiadacze kart Capital One Secured nie płacą rocznej opłaty, ale od każdej zaliczki gotówkowej pobierana jest opłata w wysokości 3% (minimum 10 USD).

    Mimo że karta Capital One Secured Mastercard nie zapewnia wielu dodatkowych korzyści, jest to nasz ogólny wybór najlepszej karty kredytowej w przypadku złych kredytów, ponieważ można ją łatwo zaktualizować w stosunkowo krótkim czasie i nie ma rocznej opłaty.

    Dobra zabezpieczona karta kredytowa dla złych kredytów

    Wells Fargo Zabezpieczona karta kredytowa

    Recenzja Wells Fargo Secured

    Dostępna dla obywateli USA i tymczasowych rezydentów, Wells Fargo Secured jest jedną z najlepiej zabezpieczonych kart kredytowych dla złych kredytów, ponieważ ma stosunkowo niską roczną opłatę i można przejść na lepszą kartę od tego samego emitenta. Posiadacze kart Wells Fargo Secured również korzystają z wielu korzyści, które wiążą się z niezabezpieczonymi kartami Visa, takich jak dodatki podróżne i ochrona telefonu komórkowego.

    Karta kredytowa Wells Fargo Secured ma wystarczające korzyści, aby roczna opłata w wysokości 25 USD była tego warta.

    • Ochrona telefonu komórkowego: uzyskaj ochronę telefonu komórkowego do 600 $, płacąc rachunek za telefon za pomocą karty Wells Fargo Secured. Należy pamiętać, że ochrona telefonu komórkowego nie obejmuje telefonów komórkowych, które zostały zgubione lub zniknęły bez wyjaśnienia.
    • Korzyści dla podróżujących: Zwolnienie z wynajmu samochodu w przypadku szkód spowodowanych kolizją, awaryjna wymiana karty, wysyłka drogowa, podróż i pomoc w nagłych wypadkach. Ochrona przed oszustwami: otrzymuj alerty o podejrzanej aktywności na koncie. Ponadto posiadacze kart nie są pociągani do odpowiedzialności finansowej za nieautoryzowane transakcje.

     Rzeczy, które warto wiedzieć

     Podobnie jak większość zabezpieczonych kart kredytowych, linię kredytową Wells Fargo Secured uzyskujesz poprzez zwrotną kaucję, a roczna opłata jest naliczana z początkowej linii kredytowej. Posiadacze kart mogą uniknąć płacenia odsetek, regulując swoje saldo co najmniej 25 dni po zamknięciu każdego cyklu rozliczeniowego. Oprócz opłaty rocznej posiadacze kart płacą 5% prowizji od zaliczek gotówkowych i 12,5–20 USD za każdą transakcję za ochronę w rachunku bieżącym. Za każdą zwłokę lub zwróconą płatność pobierana jest również opłata w wysokości do 37 USD.

     Jeśli masz zły kredyt, karta kredytowa Wells Fargo Secured to sprytny wybór do zbudowania kredytu. Masz podwójną korzyść z poprawy zdolności kredytowej dzięki ochronie telefonu komórkowego, po prostu płacąc rachunek za telefon co miesiąc i spłacając saldo szybko kartą Wells Fargo Secured.

     Dobra niezabezpieczona karta kredytowa dla złych kredytów

     Credit One Bank Platinum Visa

     Recenzja Credit One Bank Platinum Visa

     Credit One Bank Platinum Visa otrzymują 1% zwrotu gotówki z kwalifikujących się zakupów, które można wymienić na środki na wyciągu. Nie wszystkie konta mają okres karencji, ale posiadacze kart mają pewną elastyczność w swoich harmonogramach płatności – po otrzymaniu wyciągu możesz wybrać termin płatności rachunku, o ile przypada to w ciągu sześciu dni od pierwotnego terminu płatności.

     Niewiele niezabezpieczonych kart oferuje dodatkowe korzyści, takie jak zwrot gotówki i elastyczne płatności, chociaż narzędzia do zarządzania online są standardem w przypadku niezabezpieczonych kart, które pobierają roczną opłatę.

     • Nagrody cashback: Wszyscy posiadacze kart Credit One Platinum otrzymują 1% premii za zakupy, w tym artykuły spożywcze, gaz oraz miesięczne rachunki za usługi internetowe, telefoniczne i telewizyjne.
     • Elastyczne płatności: posiadacze kart mogą wybrać termin płatności. Narzędzia do zarządzania: Posiadacze kart Credit One Bank Platinum Visa otrzymują bezpłatny dostęp do miesięcznych wyników kredytowych, ochrony przed oszustwami i niestandardowych powiadomień o koncie.

      Rzeczy, które warto wiedzieć

      Zdolność kredytowa wnioskodawcy określi pierwszą roczną opłatę i zostanie naliczona w momencie otwarcia konta, co obniży Twoją początkową zdolność kredytową. Niektórzy posiadacze kart mogą być zmuszeni do uiszczenia miesięcznej opłaty po pierwszym roku. Oprócz opłaty rocznej obowiązuje opłata w wysokości 5% za każdą zaliczkę gotówkową i 38 USD za zwłokę lub zwróconą płatność. Należy również pamiętać, że na kontach bez okresu karencji od zakupów naliczane są odsetki natychmiast. Niezabezpieczona wiza Platinum Credit One ma wysokie oprocentowanie, nawet według złych standardów kredytowych.

      Karta Credit One Bank Platinum Visa może być dobrą opcją, w zależności od rocznej opłaty, do której się kwalifikujesz i od tego, czy Twoje konto ma okres karencji. Jeśli nie kwalifikujesz się do okresu karencji, karta Credit One Bank Platinum Visa ma sens tylko wtedy, gdy spłacasz zakupy natychmiast. W przeciwnym razie zapłacisz zbyt duże odsetki, aby były warte 1% zwrotu gotówki z kwalifikujących się nagród.

      Dobra karta kredytowa dla studentów ze złym kredytem

      OpenSky Secured Visa

      Recenzja OpenSky Secured Visa

      OpenSky Secured Visa to jedna z najlepszych kart dla studentów ze złym kredytem, ​​ponieważ proces składania wniosku jest prosty – bez sprawdzania zdolności kredytowej – a pierwszy cykl rozliczeniowy obejmuje bezodsetkowy okres karencji. Ponieważ OpenSky Secured Visa jest zabezpieczoną kartą kredytową, posiadacze kart muszą wpłacić zwrotną kaucję w wysokości równej ich linii kredytowej. Podobnie jak wszystkie najlepsze karty kredytowe na złe kredyty na tej liście, OpenSky Secured Visa zgłasza aktywność posiadaczy kart do wszystkich trzech biur raportowania kredytowego.

      Zalety OpenSky Secured Visa, które mogą sprawić, że warto uiścić roczną opłatę, to łatwy proces składania wniosków i bezpłatne zasoby online.

      • Łatwa aplikacja: potencjalni posiadacze kart OpenSky Secured nie muszą się martwić o wstępną kwalifikację, ponieważ nie ma sprawdzania zdolności kredytowej. Aplikacja online jest prosta i zajmuje kilka minut.
      • Darmowe zasoby online: posiadacze kart OpenSky Secured Visa mają dostęp do szerokiej gamy narzędzi edukacji finansowej, które pozwalają zrozumieć, jak budować lub odbudowywać kredyt, a także strategie odpowiedzialnego zarządzania długiem.

       Rzeczy, które warto wiedzieć

       Potencjalni posiadacze kart OpenSky Secured Visa muszą uiścić roczną opłatę w wysokości 35 USD oraz depozyt zabezpieczający, aby uzyskać to konto. Kwota depozytu zabezpieczającego określa linię kredytową i może wynosić od 200 do 3000 USD. Pamiętaj, że opłata roczna obniży początkową linię kredytową. OpenSky Secured Visa oferuje stosunkowo niskie oprocentowanie dla zabezpieczonej karty kredytowej i możesz uniknąć opłat odsetkowych, regulując saldo w całości w ciągu 25 dni od każdego cyklu rozliczeniowego. Opłaty za zwłokę wynoszą do 38 USD, a zwroty do 25 USD.

       Karta kredytowa OpenSky Secured Visa nie zapewnia wielu korzyści, ale jest to jedna z najlepszych kart dla studentów ze słabym kredytem ze względu na łatwy proces składania wniosków i narzędzia do nauki finansów. Jest to karta dźwiękowa dla tych, którzy mają zły lub słaby kredyt, którzy chcą spłacać swoje saldo w całości każdego miesiąca i budować lub odbudowywać swój profil kredytowy.

       Dobra biznesowa karta kredytowa dla złych kredytów

       Capital One Spark Classic for Business

       Recenzja Capital One Spark Classic for Business

       Capital One Spark Classic to jedna z najlepszych kart kredytowych dla początkujących firm. Wnioskodawcy z mniej niż doskonałymi wynikami kredytowymi mogą się kwalifikować, a posiadacze kart otrzymują nieograniczony 1% zwrotu gotówki z każdego zakupu biznesowego bez minimum na odzyskanie zdobytych nagród.

       Ciesz się nieograniczonym zwrotem gotówki z każdego zakupu i korzyściami biznesowymi, takimi jak podsumowania na koniec roku i dodatkowe karty dla pracowników bez dodatkowych kosztów. Ponadto masz dostęp do przedstawicieli obsługi klienta specjalnie przeszkolonych do pracy z małymi firmami.

       • Ochrona przed oszustwami i alerty: nie ponosisz odpowiedzialności za wydatki w przypadku zgubienia lub kradzieży karty. Otrzymuj powiadomienia o oszustwach w czasie rzeczywistym za pośrednictwem wiadomości SMS, e-mail lub telefonu. Dzięki zabezpieczeniu zakupu będziesz objęty ochroną przez 90 dni, jeśli jakiekolwiek przedmioty zakupione za pomocą karty Capital One Spark Classic for Business zostaną uszkodzone lub skradzione.
       • Rozszerzona ochrona: Niektóre elementy zakupione z kartą Capital One Spark Classic for Business kwalifikują się do przedłużonej ochrony gwarancyjnej do jednego roku poza gwarancją producenta. Elastyczne nagrody: otrzymasz nieograniczony 1% zwrotu gotówki przy każdym zakupie. Zwrot gotówki można wymienić na pieniądze, kredyty na wyciągach, karty podarunkowe i nie tylko, chociaż stawki wykupu są różne. Możesz także przenosić nagrody między innymi kontami Capital One.

        Rzeczy, które warto wiedzieć

        Nigdy nie będziesz musiał płacić rocznych opłat ani opłat za transakcje zagraniczne, ale za zaliczki gotówkowe pobierana jest opłata w wysokości 3% (lub 10 USD, w zależności od tego, która z tych kwot jest większa). W przypadku zatwierdzenia dla karty kredytowej Capital One Spark Classic for Business minimalne linie kredytowe zaczynają się od 500 USD. Termin płatności salda przypada co najmniej 25 dni po zakończeniu każdego cyklu rozliczeniowego. Opłata za zwłokę w wysokości 39 USD dotyczy opóźnionych płatności.

        Karta Capital One Spark Classic for Business jest tego warta, jeśli szukasz łatwych w użyciu korzyści w postaci nagród podczas pracy nad budowaniem kredytu dla firmy. To, czego brakuje tej karcie w premii za rejestrację, rekompensuje dodatkowe korzyści i większe możliwości, jeśli jest prawidłowo używana.

        Dobra karta kredytowa z nagrodami za zły kredyt

        Capital One QuicksilverOne

        Recenzja Capital One Quicksilver One

        Capital One QuicksilverOne to najlepsza karta nagród za złe kredyty, ponieważ zapewnia nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1,5% przy każdym zakupie bez względu na wszystko, a możesz kwalifikować się z kredytem, ​​który może być mniej niż wystarczający. Posiadacze kart rozpoczynają od minimalnych linii kredytowych zaczynających się od 300 $ bez depozytu zabezpieczającego, ponieważ Capital One QuicksilverOne jest niezabezpieczoną kartą kredytową. Posiadacze kart Capital One QuicksilverOne mogą również zwiększyć swoje limity kredytowe po pięciu miesiącach regularnych płatności.

        Karta nagród gotówkowych Capital One QuicksilverOne jest wyposażona w standardowe korzyści Capital One, takie jak 0 USD ochrona przed odpowiedzialnością za oszustwa, narzędzia do zarządzania kontem i inne.

        • Nagrody pieniężne: Posiadacze kart nie muszą się martwić o zapisanie się do rotacyjnych kategorii, aby zmaksymalizować zwrot gotówki Capital One QuicksilverOne. Zdobądź nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1,5% przy każdym zakupie. Zwrot gotówki nigdy nie wygasa, o ile konto ma dobrą opinię i można go wymienić na dowolną kwotę.
        • Narzędzia do zarządzania kontem: Posiadacze kart Capital One QuicksilverOne mogą spersonalizować alerty i zarządzać kontem karty kredytowej za pośrednictwem aplikacji mobilnej Capital One. Dzięki CreditWise posiadacze kart mogą lepiej zrozumieć swoją zdolność kredytową i nadążać za zmianami, które się pojawiają.

         Rzeczy, które warto wiedzieć

         Posiadacze kart Capital One QuicksilverOne płacą zmienną APR od sald przenoszonych z miesiąca na miesiąc, ale mogą uniknąć płacenia odsetek, regulując swoje saldo w ciągu 25 dni po zakończeniu każdego cyklu rozliczeniowego. Nie ma żadnej kary APR, ale opłaty za opóźnienia w płatnościach mogą wynosić do 39 USD za sztukę. Roczna opłata wynosi 39 USD.

         Jeśli nie masz nic przeciwko rocznej opłacie, Capital One QuicksilverOne to dobra karta, dzięki której możesz zdobyć nagrody pieniężne, jednocześnie poprawiając swój profil kredytowy. Posiadacze kart mogą uzyskać nieograniczony zwrot gotówki, a Capital One może zwiększyć Twój limit kredytowy po pięciu miesiącach regularnych płatności i odpowiedzialnego użytkowania.

         Co to jest zła ocena kredytowa?Wynik poniżej 650 jest ogólnie uważany za „zły wynik kredytowy. Wydawcy kart kredytowych najczęściej biorą pod uwagę Twoją zdolność kredytową FICO, która mieści się w skali od 300–850. Wyższa ocena kredytowa wskazuje na większą zdolność kredytową potencjalnych pożyczkodawców i emitentów linii kredytowych. Jeśli masz zły wynik kredytowy, wystawca karty kredytowej może założyć, że wcześniej popełniłeś błędy finansowe i prawdopodobnie popełnisz je ponownie.

         Twoja historia płatności, aktualne kwoty zadłużenia i długość historii kredytowej stanowią 80% Twojej zdolności kredytowej. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby poprawić swoją zdolność kredytową, jest dokonywanie pełnych płatności na czas co miesiąc. Nowy kredyt stanowi 10% Twojej oceny kredytowej, więc dodanie linii kredytowej i korzystanie z niej w sposób odpowiedzialny również podnosi Twoją zdolność kredytową z czasem.

         Czy możesz dostać kartę kredytową ze złym kredytem?Tak, możesz otrzymać kartę kredytową ze złym kredytem, ​​ale będziesz mieć mniej opcji. Osoby z bardzo złym wynikiem mogą otrzymać zabezpieczoną kartę, która może pomóc przywrócić im kredyt dzięki terminowym płatnościom. Czasami osoby z kredytem poniżej średniej mogą nadal kwalifikować się do niezabezpieczonej karty, ale mogą być zmuszone do uiszczenia dodatkowych opłat, a karta będzie oferować mniej korzyści i wyższe stawki.

         Jeśli masz zły kredyt, pamiętaj, że następna karta kredytowa nie musi być jedyną kartą w Twoim portfelu na zawsze – za każdym razem, gdy korzystasz z kredytu w sposób odpowiedzialny, Twój wynik powinien wzrosnąć. Uzyskanie zgody na korzystanie z karty kredytowej i odpowiedzialne korzystanie z niej jest jednym z kroków budowania kredytu.

         Jakie są najgorsze karty kredytowe w przypadku złego kredytu?Jeśli masz zły kredyt, powinieneś unikać kart kredytowych subprime, detalicznych kart kredytowych i przedpłaconych kart debetowych.

         • Karty kredytowe typu subprime : karty kredytowe typu subprime są czasami określane jako „podmioty zbierające opłaty, ponieważ często pobierają z góry wysokie lub ukryte opłaty. Oprocentowanie kart kredytowych subprime jest również znacznie wyższe niż w przypadku kart dla osób z dobrym lub doskonałym kredytem.
         • Karty przedpłacone: z technicznego punktu widzenia karty przedpłacone nie są kartami kredytowymi, ale kartami debetowymi. Przedpłacone karty debetowe są często przeznaczone dla osób ze złym kredytem, ​​ale nie nadają się do budowania kredytu w czasie, ponieważ nie korzystają z linii kredytowej. Detaliczne karty kredytowe: Detaliczne karty kredytowe wydane przez określonego sprzedawcę są łatwe do zdobycia, ale posiadacze kart płacą wyższe oprocentowanie, nie otrzymują wielu korzyści i mają ograniczone możliwości korzystania z karty. Ponadto karty towarowe zwykle nie pomagają w budowaniu kredytu i często zachęcają do niepotrzebnych wydatków.Jaka jest najlepsza karta kredytowa w przypadku złego kredytu?Porównując karty kredytowe, zwróć szczególną uwagę na opłaty. Niektóre karty kredytowe za złe kredyty pobierają wysokie roczne lub miesięczne opłaty za usługi, a także opłaty za utrzymanie, opłaty transakcyjne i opłaty karne. Upewnij się, że wystawca zgłasza się do wszystkich trzech biur sprawozdawczości kredytowej i poszukaj kart, które oferują wstępną kontrolę kwalifikacji, jeśli martwisz się o zatwierdzenie. Szukaj także kart z wydłużonymi okresami karencji, ponieważ ułatwi to spłatę salda każdego miesiąca bez gromadzenia odsetek od nowych zakupów.

          Porównaj karty kredytowe linii lotniczych Karta Minimalna linia kredytowa Capital One Secured Mastercard200 $ Wells Fargo zabezpieczone300 $ Credit One Bank Platinum Visa300 $ Wiza zabezpieczona OpenSky200 $ Capital One Spark Business Classic300 $ Capital One QuicksilverOne300 $ KonkluzjaJeśli masz zły kredyt, odpowiedzialne używanie właściwej karty kredytowej w teraźniejszości zaowocuje większymi możliwościami finansowymi dla Ciebie i Twojej rodziny w przyszłości. Nawet najlepsza karta kredytowa na zły kredyt nie zapewnia takich samych korzyści, jak karty dla osób z dużym kredytem. Rozsądne korzystanie z zabezpieczonych lub niezabezpieczonych kart kredytowych może poprawić Twój profil kredytowy na tyle, aby przejść na kartę z lepszymi nagrodami, stawkami i warunkami w przyszłości.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy