Zostań podmiotem obsługującym kredyty hipoteczne

Category: Będziesz Mieć
17 lutego 2021

Чему научите

Т

Опи

Rozpoczęcie nowej kariery jako pośrednik w udzielaniu kredytów hipotecznych to mądra i opłacalna decyzja, która może mieć znaczący wpływ na Twoją finansową przyszłość. Istnieje duże zapotrzebowanie na procesory kredytów hipotecznych!

Na tym nowoczesnym kursie nauczysz się wszystkich umiejętności niezbędnych, aby odnieść sukces jako pośrednik w udzielaniu pożyczek hipotecznych i móc korzystać z tych umiejętności w codziennym życiu zawodowym. Od przygotowania pakietu pożyczki przez złożenie pliku, po ubezpieczenie i uzyskanie statusu „zatwierdzony z warunkami , te wykłady są przeznaczone dla każdego, kto jest zainteresowany rozpoczęciem kariery w branży nieruchomości, ale nie chciałby być sprzedażą. Dzięki prawdziwym przykładom pokazującym dokładnie, jak wykonać każdy krok procesu hipotecznego, dowiesz się dokładnie, co należy zrobić (a czego nie robić), aby przygotować plik do poziomu, na którym może zostać zatwierdzony i zgodny ze wszystkimi federalnymi i przepisy stanowe.

Główne korzyści płynące z tego kursu i bycia pośrednikiem w kredytach hipotecznych to:

– Zarób świetny start i przyszły dochód

Większość początkowych procesorów zarabia 40 000 – 60 000 USD rocznie. Starsi i doświadczeni kredytodawcy zarabiają od 60 000 do 100 000 USD

– Masz elastyczność otrzymywania wynagrodzenia w formie pensji lub jako niezależny kontrahent (pracuj z domu na komputerze i telefonie, jeśli jesteś niezależnym kontrahentem)

– Dowiedz się, jak zamknąć kredyt mieszkaniowy

– Rozpocznij karierę, na którą jest duże zapotrzebowanie, i możesz szybko zwiększyć swoje dochody

Jeśli znasz już podstawy bycia pożyczkodawcą i chcesz odświeżyć swoją pamięć lub dopiero zaczynasz i chcesz dowiedzieć się więcej, to jest kurs dla Ciebie. Zapewnienie sukcesu każdej pożyczki jest zupełnie inne, jeśli masz wiedzę niezbędną do rozwiązywania problemów i masz plany tworzenia kopii zapasowych na wypadek pojawienia się problemów. Musisz wiedzieć, jakie kroki będziesz musiał podjąć, aby przygotować, złożyć i zamknąć pożyczkę. Wymaga to doświadczenia i odpowiednich umiejętności, które zapewni Ci ten kurs.

Pierwsza część tego kursu przeprowadzi Cię przez dwa niezwykle ważne elementy obsługi pożyczki: jak działa cały proces pożyczki i co musisz zrobić w przypadku każdego pliku pożyczki. Dowiesz się, jak przeprowadzać kontrole jakości, aby upewnić się, że przestrzegasz wszystkich przepisów i jak być gotowym do audytu. W drugiej części tego kursu dowiesz się, co musisz zrobić, aby rozpocząć karierę jako pośrednik kredytowy i co się z tym wiąże.

Na końcu będziesz mieć narzędzia potrzebne do podejmowania lepszych i skuteczniejszych decyzji w roli pośrednika kredytowego.

Twój instruktor

Joseph Correa jest założycielem i dyrektorem generalnym Finibi Mortgage, licencjonowanej firmy zajmującej się pośrednictwem w zakresie kredytów hipotecznych z siedzibą w Orlando na Florydzie. Po zamknięciu setek kredytów hipotecznych i obsłudze wielu z nich, posiada niezbędną wiedzę w zakresie przetwarzania, która pomoże Ci odnieść sukces. W przeszłości był również właścicielem firmy pożyczkodawcy korespondencyjnemu i inwestował w nieruchomości.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy